Glavni meni

fuck you I'm Millwall..

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 07 Jun, 2017, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot


DebeliZmaj

Citat: Laziæ poslato 13 Jun, 2017, 21:01
Citat: Slaninar poslato 13 Jun, 2017, 15:42
Kao oni ¹to su glasali protiv milo¹eviæa, ne zato ¹to je ratovao, nego zato ¹to je to radio lo¹e... Joj, ne vredi ni obja¹njavati, ni prièati...
Kao neko ko je mrzeo milo¹eviæa od '87-me mogu odgovorno da ka¾em da nije bio skroz kriv za izbijanje rata, za nesposobno ratovanje potpuno i jedino... Do '95-te je odbio nekoliko ponuda za RSK, na kraju smo ostali bez... Jeb'o te, '99-te je potpisao kapitulaciju kad su vrapci na granama znali da ameri moraju ili da pojedu govno i iskrcaju se ili da odustanu... Da ne pominjem koliki je bio retard za ekonomiju... Jedino ¹to mu danas priznajem je ¹to nije rasprodao zemlju za kikiriki kao svi posle... Bosnu nisam ni pomenuo...

није распродао зато што није могао
све што је могао узео је паре... телеком грци беше  ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Devizna ¹tednja, zajam za Srbiju, jo¹ sva¹ta ne¹to... Ali koliko je ostalo posle njega...

Slaninar

Citat: Laziæ poslato 15 Jun, 2017, 15:50
Devizna ¹tednja, zajam za Srbiju, jo¹ sva¹ta ne¹to... Ali koliko je ostalo posle njega...

Posle njega su uglavnom bile veæ propale firme, da ne ka¾em "mrtav kapital". Nakon par godina sankcija, nazadovanja, ni jedna firma vi¹e nije mogla uhvatiti korak sa svetom.

Najveæa kraða je bila PIO fond.
Devizna, zajam.

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick

Svi vec uveliko krenuli da prodaju maglu, efemerno, nematerijalno, i virtuelno, a oni jos uvek bili na ponudi fizickih dobara.  :)

Grof

Zna¹ kako ka¾u kod mene u selu?

©ta je ¾iv Baba? -Mrtav kapital  ;D

DebeliZmaj

Mrtav SPSovac je jedini dobar SPSovac.
            - Beogradska uzreèical
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Gde si bio ¹estog oktobra?