Glavni meni

kupio bi jeftin motor

Započeo DebeliZmaj, 29 Maj, 2017, 22:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 05 Jun, 2017, 00:00
nasmeja me. tebi kida ¾ivce ... prvo, ako mu je reko da æuti, onda neka èuti, a ne da se pona¹a kao deri¹te. mator konj. drugo, laziæa vole svi, debelog niko. debeli je drugaæiji èovek od laziæa. da ne ka¾em daleko normalniji. i nije kleptoman. :)

Slaze li se ista od ovog obojenog ovde? [neampojma] I kleptoman nije ni lazic... ne kaljaj mu ugled bez cvrstih argumenta ;)

Kostić

maèka je najèvr¹æi argument.  8) nego da mi ubijemo zmaja kopljima. malo mu je ¹es kopalja, tvrda je to kora :)

Lazic

Ne ljutim se ni na debelog zbog trolovanja , ni na Kostiæa zbog insinuacija... Vi¹e mi ¾ao njegovog nego mog upaljaèa kog sam imao 23 godine... :)

Glava Dole

Upravo o tome i pricam, ne ljutis se, dakle ti si manijacka dobrica(i nasa ludica :-* ) a on to zloupotrebljava, zato mi i kida zivce :) a i zbog par nepotrebnih postova u poslednjih par dana, jednostavno iako imam celicne zivce on je nekad u stanju da ih pokida... pa da covek prosto poludi...

Ostoja

Kosta stinormalan?
Da ubijamo debelog?
Pa ko æe da kopa rupu za tol'ku strvinu?
Nego, daleko je Debeli od nekog gotivca al' mu sad pola naroda deli minuse po navici.
Da ume da sere i nervira, ume brate za sve pare...
Ali me¹ati se u spor njega i Laziæa, e to nije ba¹ pametno, oni su k'o morska sasa i rak samac, èudna vrsta simbioze... [doh] [doh] ;D



Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

@Milo¹
A ti mali, ne filozofiraj ovde, naði neki agregat i skidaj glavu....
:-* [cheers] [rofl] [rofl]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

@Ostoja:
Nema tu ni¹ta èudno, ja sam pomalo mazohista, a na celoj planeti na prste mogu da se izbroje ljudi koji ga ne bi æebovali... ;D

UFF

a ti ostoja dolazi za srbistan dok me nisu izjebali za garazu kao i za kucu kad su mi zidali  [rofl]

Ostoja

 :-* :-*
KupJo kartu za aviJon. (subota noæom)
Otpiljuj one sojke ¹to ti se motaju po kuæi, eto me kod tebe u nedelju.
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Ostoja

@Laziæ
Æebovati Debelog?
E to je veæ dobra ideja...
;D [rofl] [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Lazic

Æebuje se on i sam, evo ga banovan... facepalm] ;D

Ostoja

A gde je tu na¹ uzitak?   [neampojma] [neampojma] [nono]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Major