Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Realno jo¹ je bolje da izbegne autoput, mo¾e gas da se zavræe i pored... ;D

stilgar

Citat: Laziæ poslato 28 Maj, 2017, 02:57
Realno jo¹ je bolje da izbegne autoput, mo¾e gas da se zavræe i pored... ;D
lazicu vis da je plasi veliki inazuma, ona navikla na malog Djokicu :) a na auto putu nema automobila u susret, traktora, kerova, nafte iz autobusa, rizle, biciklista kroz selendre i ostalih zajebancija. Na auto putu je bolje za pocetak.

stilgar

Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 23:31
U kakvo iskusenje me bacate... mrzim vaaaaaaaas  [veryangry]
sinko, da ti prodas sad tu yasminu i onog kineza i da kupis bicikl da ne ides peske. Cacak ravan, Smederevo ravno i stekuj lovu za nov motor kad istekne kazna. Nesto mi se cini da ces da najebes, nemoz se uzdrzis da ga gledas u dvoristu, a da ti stoji dve godine greota. I kevi da das da ti cuva pare od prodaje.

Glava Dole

Ona da sacuva bilo sta od para? Si ti pio nesto  [ludak] I ako ga prodam znam da drugi necu kupiti sigurno u skorije vreme... a i nema potrebe da ga prodajem ako me ovaj vec tako lepo sluzi kad god je ispravan... pre ovog problema ga nisam pipnuo poslednjih 12.500 iako je vec bio poluubijen i izraubovan... dakle, posle sve ove muke i sad kad je najzad proradio... nek niko ne spominje drugi, necu drugi, hocu samo da ovaj nastavi da radi kao sto radi trenutno i nista mi vise ne treba :)

Boban_m

Sta 2 godine, uzeli ti vozacku na 2 godine?? Kakva je to inkvizicija jbt?!

Glava Dole

Ne, uzeli mi na 9 meseci i 30 dana, uzece na jos 3 kad me osude za ono drugo u odsustvu i citam nesto da treba i nakon toga da prodje jos 3 meseci jbmliga zasto... i plus 40 casa teorije, plus psihijatar, plus polaganje naprednih testova iz bezbednosti, plus cekanje da kazne zastare... sve skupa mnogooooo vremena :)

Boban_m

Ostaje ti samo u ajduke da ides. Vozi dok te ne savataju i posle emigriraj ;D

Kostić

ajde bre mr¹ u drugu temu s tim va¹im dozvolama. jebala vas dozvola, kome to jo¹ treba... nego oæe neko da se ukopamo u petak uveèe pa iskoèimo iz ¾bunja i  iznenadimo gorana ujutro kad krene da sprema ;D

i neko da javi jugoslavu ;D

Glava Dole

kakvo iznenadjenje... nece cuti ovako sigurno... dobro si sakrio informaciju [rofl]

Kostić

neæe da èuje, ovo sam napiso tiho, neèujno ;D

juga

Citat: Milos96 poslato 28 Maj, 2017, 01:55
Hhahaah ma neces... ja bih i tomosom zapucao samo da imam dozvolu bar i za njega... veruj mi, isplatice ti se, ja sam bio samo jednom i ostalo je u predivnom secanju... hteo bih opet al ove godine ne smem  [veryangry]
A ti budi bitch ako sme¹, neæe te niko zajebavati! [rofl]

juga





7+1. Laziæ
[/quote]Kada æe¹ shvatiti da znamo da raèunamo?... na qrcu te nosam!

Nadalina

Dzukela u podznaku

goranvojska

Ajde taman mi treba pomoæ oko pripreme a vi ajde neki dan ranije da to uradimo a ima ¹to obeæali da dolaze ranije.

Hurricane


goranvojska


Kostić

ako u petak treba da se kosi voda nosi nosi astal i klupa, æe doðem i ja. ako se to radi u subotu ujutro, opet doðem nije greda. teo sam u petak didem u æupriju pa tamo da d¾onjam pa u subotu ujutro na morave, al jebe¹ moto skup, ako æemo travu da kosimo petkom, doðem u petak.

DraganPavlicevic

Ako ne kupim ovo na ¹ta sam se nameraèio, dolazim kolima. U subotu ujutro bih krenuo, pa ako idem autom, biæe slobodnog mesta.

Lazic


navajo

Citat: stilgar poslato 28 Maj, 2017, 02:53
Citat: navajo poslato 28 Maj, 2017, 01:49
Ima da putujem sa Djolencetom 5 dana u pm...hahahahaha


A sto ti ne vozis Debelu? Izadjes na auto put, dve trake, samo pravo ima do tamo 120 km, taman da se naviknes na motor, zavrnes malo gas da obidjes neki kamion, vidis kako ubrzava, onda malo kocis da i to vidis kako ide i tako, dok stignes tamo lepo ste se upoznale. Odmori malo Djoleta, mali je on za tako dalek put :)

Ma meni nije problem auto put....gazila je ja vec 120 po Obrenovackom...nego mene jebe onaj deo do auto puta...kreni stani...spori manevri i sl...ali, setih se juce da mogu da vezbam u garazi...tako da je sledece nedelje vozim u krug po garazi, da osetim njenu tezinu pri sporim manevrima i skretanjima...posle toga nemam problem nikakav...ne plasi mene njena brzina, vec tezina...ne bih da je olupam bez veze:(