Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Ja nazalost ne dolazim, morao sam opet u Rusiju. Lep provod drugari

goranvojska

Citat: UFF poslato 15 Jun, 2017, 23:30
izvidjaci dajte fotke sutra da znaju ostali sta ih ceka
sve isto.samo jedan manijak vise.

kiboa


Glava Dole



Rezervoar pun :) Dolazi danas jos neko?

navajo

Ja ne dolazim...smrc....upravo sam pokupila batu na aerodromu, ostaje samo do sutra uvece pa se vraca mazad u Dubaji.
Danas se ceo dan smucam sa njim kod zubara, a sutra hoce da se po prvi put zajedno provozamo, da proba Debelu, pre nego ga vratim na aerodrom...u nedelju mama slavi odlazak u penziju u nekoj kafani pa moram nju i koleginice da vozim i razvozim....bem ti vikend ovakav:( a radovala sam se kao debilko i sve isplanirala...da bi mi bata juce jednim pozivom istumbao sve planove...sto bre ne umem da budem evil sister:(

megaidiot

Citat: navajo poslato 16 Jun, 2017, 16:04
a sutra hoce da se po prvi put zajedno provozamo, da proba Debelu, pre nego ga vratim na aerodrom...
proverena ruta za probu motora: ides na mladenovac, posle nastavis prema smederevskoj palanci, pa velika plana, tu skrenes desno i samo picis pravo do jedne pumpe, a levo je most.

navajo

Ma ovo ce biti kratka voznja...mora i sutra kod zubara...a ne znam tacno kada mu je let za Dubaji sutra, ili Abu Dhabi, nemam pojma kako ide, plus i porodicni rucak sa matorcima:(

mali_zmaj

Citat: Slaninar poslato 15 Jun, 2017, 13:55
Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jun, 2017, 08:56
'vako,
kolega Masni mi je ponudio fejzera, a ja æu danas da pitam da dobijem slobodnu subotu, ako to bude sluèaj, eto mene u petak uveèe, noæom, ki¹om - ne interesuje me ;)

Motor na stranu, toga ima, al' nem'o da moram da se cimam tra¾iti novog kuma! Pamet u glavu. Be¾i ranije s posla i po danu, ako veæ mora¹ po ki¹i do tamo.     [prebicute]

Cuj ,naucio je taj po kisi vozit!! I po krivinama cak!!  he he 
jin-jang

Boban_m

Jbt jel ima neka slika? Mora da je ludo ;D

UFF


FANTOM

    E al niko da okaci sliku da vadi mast nama sto necemo doci .... [doh] [samoubistvo] . Ajde sta ste se stisli za net  :D

goranvojska

Citat: FANTOM poslato 16 Jun, 2017, 22:06
    E al niko da okaci sliku da vadi mast nama sto necemo doci .... [doh] [samoubistvo] . Ajde sta ste se stisli za net  :D
e bre ljudi.pa ko da kaci kad sve pijano ne vide se a i mrak je pa ne vide telefone hahahaha.

makinjo

Nista i od mene. Potrosio slobodne dane. Nece ni da cuju da me puste ovaj vikend.

Cestitke dedaaaa Gorane.  :-*  :-*  :)  :)  :)

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

ninjitsu

Meni je isto jako zao sto ne mogu da dodjem a i da se provozam sa manijacima :)
Zelimo vam lep provod i cekamo slike! Pazite na Moravu da se pijani ne kupate :D
Veliki pozdrav :*
rocknrolla®

UFF


PECA BMW

Bilo i meranja , ko ima vise malja :



tu nesto juga muva oko rostilja :



Ostali gledaju ne veruju :



mali krade pivo :



neki samo uzivaju :


inace vam je most prohodan i zbavan :


Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Giga Kle

Aaaaaaaaaa..... Kisa led bem ti lebac... Od juce ujutru sam budan i sad ovo..... Kakvo je stanje prema odredistu ima li ko inffo....SD-PO Svilajnac????

UFF

ja cu kolima ne kisne mi se
i posto preko mosta ne moze moram okolo
znaci da se iskljucujem sa auto puta na markovac i svilajnac ili ima neki drugi put?

Glava Dole

Sta drugo da dodam sem da potvrdim da je bilo odlicno :) Glavni dan cu morati da propustim... jbg... al nije tragedija s obzirom da je danasnji ispunio srce :) Malo sam palamudio sa nasim clanovima ;D Malo debelom zmaju preuzeo posao i bio rostilj majstor... odlicno druzenje, ali u pravom smislu te reci :) A takodje i voznjica sa manijakom milomir22... do KGa i nazad zajedno i to cak i drugim putevima :) Sve u svemu... palite masine i dolazite sutra, necete se pokajati a ja vas pratim odavde :)

Sto se tice mosta... svedocim, sasvim bezbedan a istovremeno zabavan :)