Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

Svim silama sam se trudio da pozavrsavam obaveze u garazi i da dodjem... ali ove godine na zalost preskacem. Lepo se provedite i uzivajte
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

:(





Citat: kosta66 poslato 13 Jun, 2017, 22:48
ne laziæu, gledaj pr enego lane¹  ;D

od pumpe ide¹ zelenom strelom. kad se siðe sa mosta, odma desno zemljani put za traktore i samo pravo ima malo da se vozika al nije daleko, vidi se baza. ima negde unazad okaèio sam snimak od pumpe u bagrdanu preko ¹ljunkare al ja sam nastavio pravo posle mosta, a sad se ide odma desno, ovo je nova baza




posle pumpe ide odma pruga. tu desno pa posle pruge ide ¹ljunkara na desno pa ide most. d se ne pogubite po ¹ljunkari, nije velika al je lavirint


Ja sam 'ladno gledao naopako, zanemario polo¾aj autoputa... :o [facepalm] Poslao bih èoveka na stara mesta okupljanja... ;D

FANTOM

    Ni ja necu moci da dodjem u subotu nazalost ,uleteo neki posao da ne verujes . Al dobro to sam se vec iznervirao predhodnu subotu kad sam skontao da nije u predhodnu nego u ovu subotu sada sto dolazi  [ludak] . Tako da ako neko mozda bude ostajao u nedelju ako uspem mozda se spucam u nedelju. Vidim i Dare je rekao mozda bi dolazio u nedelju pa cu se cuti sa njim ako ne nista sta da se radi.   E da u plus polazem i voznju u 10 u subotu znaci nacrtalo se sve u dan kad ne treba  [facepalm]

Lazic

I to æe¹ izgleda po ki¹i... :o
Zaboravih da je za auto... ;D
Biæe nas i u nedelju... :D Ja moram u subotu pre podne nazad za Bg na svadbu pa predveèe opet u Vojsku... :o ;D Ako ne bude neki potop... ;D

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


UFF

ja mislio petak malo vojska malo iron brigde skup cisto da se javim organizatoru ali kita nema sanse imam radove po i oko kuce

Lazic


UFF

sjebace je Ostoja  [panic]

pokusacu dodjem u subotu a i njega da nagovorim :)

dodji sutra da pomognes u pregovorima i ponesi ona marinirana pileca krilca :)

danas je cak i Bucko svratio sa 4x4 offroad cudovistem

Lazic

Sutra kreæemo za Vojsku kad Mihajlo zavr¹i sa poslom. A do tada imam 300 kuraca da zavr¹im... :o Hteo da doðem danas, al' me zajebao akumulator...

castor

Citat: kosta66 poslato 14 Jun, 2017, 23:18
lep¹e ti je da ide¹ - avala ring raljaring mladenovac topola pa iz topole levo za raèu (kod pumpe na ulazu levo prema kragujevcu, pa posle nekih 500 m opet levo za markovac, a pravo je za kragujevac)  pa iz raèe desno na crni kao. krivina kolko oæe¹. :) ovu rutu preporuèujem. al ko ne voli na crni kao, mo¾e da ode na markovac pa desno za bagrdan. crni kao je malo onako, ko je tuda i¹o zna. meni je predobro. :)

Ne ide mi se tim putem iz prostog razloga ¹to je vi¹e optereæen saobraæajem. A i znam ga, i¹ao tuda vi¹e puta...
It's the ride that matters, not the bike…

Dragana friz

ni ja ne mogu da dodjem  :'( :'( :'( idem za Cg sa jebenim Rusima(jebo im pas mater)
umesto 1 jula resili ljudi da putuju ranije  [veryangry] 
lepo se svi provedite  [cheers]  :-* :-* :-*

Kostić

Citat: castor poslato 15 Jun, 2017, 07:34
Citat: kosta66 poslato 14 Jun, 2017, 23:18
lep¹e ti je da ide¹ - avala ring raljaring mladenovac topola pa iz topole levo za raèu (kod pumpe na ulazu levo prema kragujevcu, pa posle nekih 500 m opet levo za markovac, a pravo je za kragujevac)  pa iz raèe desno na crni kao. krivina kolko oæe¹. :) ovu rutu preporuèujem. al ko ne voli na crni kao, mo¾e da ode na markovac pa desno za bagrdan. crni kao je malo onako, ko je tuda i¹o zna. meni je predobro. :)

Ne ide mi se tim putem iz prostog razloga ¹to je vi¹e optereæen saobraæajem. A i znam ga, i¹ao tuda vi¹e puta...

ne znam dal si i¹o putem po¾arevac - svilajnac. nije lo¹e, nema ne¹to krivine, relativno je prav, nije neki kvalitet, al ono ¹to je interesantno je vla¹ki do. tu mogu da se vide kuæe od zlata. ima lep¹i put paralelno snjim preko velikog popovca ;D

Hohštapler

'vako,
kolega Masni mi je ponudio fejzera, a ja æu danas da pitam da dobijem slobodnu subotu, ako to bude sluèaj, eto mene u petak uveèe, noæom, ki¹om - ne interesuje me ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

lord_oblivion

Ja isto otkazujem. Svim silama sam se trudio da oslobodim vikend ali neæe da mo¾e. Akcija æe mi trajati od sutra do u nedelju  :(
Lepo se navozajte i jo¹ lep¹e provedite a ja pratim odavde  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic


Slaninar

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jun, 2017, 08:56
'vako,
kolega Masni mi je ponudio fejzera, a ja æu danas da pitam da dobijem slobodnu subotu, ako to bude sluèaj, eto mene u petak uveèe, noæom, ki¹om - ne interesuje me ;)

Motor na stranu, toga ima, al' nem'o da moram da se cimam tra¾iti novog kuma! Pamet u glavu. Be¾i ranije s posla i po danu, ako veæ mora¹ po ki¹i do tamo.     [prebicute]
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jun, 2017, 08:56
'vako,
kolega Masni mi je ponudio fejzera, a ja æu danas da pitam da dobijem slobodnu subotu, ako to bude sluèaj, eto mene u petak uveèe, noæom, ki¹om - ne interesuje me ;)
Èek sad, ne mo¾e skuter do Vojske...? ;D

Kostić

Citat: Slaninar poslato 15 Jun, 2017, 13:55
Citat: Ho¹tapler poslato 15 Jun, 2017, 08:56
'vako,
kolega Masni mi je ponudio fejzera, a ja æu danas da pitam da dobijem slobodnu subotu, ako to bude sluèaj, eto mene u petak uveèe, noæom, ki¹om - ne interesuje me ;)

Motor na stranu, toga ima, al' nem'o da moram da se cimam tra¾iti novog kuma! Pamet u glavu. Be¾i ranije s posla i po danu, ako veæ mora¹ po ki¹i do tamo.     [prebicute]
[thumb_up] [ljubav] [srce] [flashing] ;D


Giga Kle

Citat: kosta66 poslato 15 Jun, 2017, 08:52
Citat: castor poslato 15 Jun, 2017, 07:34
Citat: kosta66 poslato 14 Jun, 2017, 23:18
lep¹e ti je da ide¹ - avala ring raljaring mladenovac topola pa iz topole levo za raèu (kod pumpe na ulazu levo prema kragujevcu, pa posle nekih 500 m opet levo za markovac, a pravo je za kragujevac)  pa iz raèe desno na crni kao. krivina kolko oæe¹. :) ovu rutu preporuèujem. al ko ne voli na crni kao, mo¾e da ode na markovac pa desno za bagrdan. crni kao je malo onako, ko je tuda i¹o zna. meni je predobro. :)

Ne ide mi se tim putem iz prostog razloga ¹to je vi¹e optereæen saobraæajem. A i znam ga, i¹ao tuda vi¹e puta...

ne znam dal si i¹o putem po¾arevac - svilajnac. nije lo¹e, nema ne¹to krivine, relativno je prav, nije neki kvalitet, al ono ¹to je interesantno je vla¹ki do. tu mogu da se vide kuæe od zlata. ima lep¹i put paralelno snjim preko velikog popovca ;D
Ja prosle godine isao tim putem lepo se provozao nisam ni osetio voznju