Glavni meni

17 jun-subota.pored morave staro mesto.

Započeo goranvojska, 27 Maj, 2017, 10:19

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

goranvojska

KOLE MOST JE OD 1969 U FUNKCIJI.
nikad nije zatvaran.to sto nema po neka daska jbg.i ja nemam po neki zub pa sam ziv.vozimm se.
ne brinite bre.dodjite vi a sve ostalo je nasa briga.
a devojka ako ne zna nek se javi neko da pomogne.

Kostić

ako treba da se ponese neka daska, nije greda. imam ja sekirèe u tank torbi i eksere, ako pritreba ;D  (da napla¹imo anu malo ;D ) ana je luda ako ne doðe, makar i sama, a neæe iæi sama sigurno. naæe se neko ko æe sa njom u grupi.

goranvojska


Lazic

Citat: UFF poslato 01 Jun, 2017, 00:48
dizes ga ledjima tj nogama samo kad je pao na desnu stranu
I PRE TOGA MU SPUSTIS COPAVU ZENO
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Zacenih se... ;D




Citat: goranvojska poslato 01 Jun, 2017, 07:35
KOLE MOST JE OD 1969 U FUNKCIJI.
nikad nije zatvaran.to sto nema po neka daska jbg.i ja nemam po neki zub pa sam ziv.vozimm se.
ne brinite bre.dodjite vi a sve ostalo je nasa briga.
a devojka ako ne zna nek se javi neko da pomogne.

[rofl] [rofl] [rofl] Manjak dasaka naroèito doðe do izra¾aja kad ja proðem... :D

navajo

Citat: balcan girl poslato 01 Jun, 2017, 00:41
kapiram da se tripuje da æe da joj padne iz ruke tj. da joj sklizne a da nece moci da je zadrzi :D sve te razumem, mene su èetiri puta vodili na previjanje jer sam bila u fazonu da guram nogu ispod motora kad krene da pada u fazonu da se ne ogrebe :D to æe da te prodje posle godinu dve :D to je gomila gvozdja :D i da padne srediæe se :D teraj to i uzivaj :D :D :D :D

Upravo to...nije meni zao mene sto cu da se olupam, nego cu da crknem ako Debelu olupam bez veze.

A izvrnula sam se sa njom cim sam sela na nju prvi put...jos dok je vukla u desno, lepo sam se u desno i izvrnula...sreca pa sam joj stavila crash barove pa njoj nije bilo nista, jer sam se izvrnula prakticno u mestu.

Inace, vozila sam je preko stotke prvi put kad sam je vozila, i sve je bilo ok...a vozila sam je svega dva puta...tad kad sam se izvrnula i tad kad sam je malo poterala.

Tek sam skoro resila problem na motoru koji je imala....sad jos da resim i neke druge muke koje me muce pa cu da se vozim.

Problem je sto su me stisla neka sranja pa sam rasejana za sve pare...takva izbegavam da vozim bilo sta...msm, toliko sam nervozna da mi nije do motora.
Zajahao me je Marfi pa ne pusta, juce mi je na sva sranja i drugar umro...bem ti zivot bas:(

Nadam se da u Vojsku dolazim sa Djolencetom...:)

DebeliZmaj

ima kod mene koleginica koja se tako lupa
stalno ... preporucio sam joj kasko da uzme
mukica josh nije shvatila...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 10:04
Citat: UFF poslato 01 Jun, 2017, 00:48
dizes ga ledjima tj nogama samo kad je pao na desnu stranu
I PRE TOGA MU SPUSTIS COPAVU ZENO
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] Zacenih se... ;D




Citat: goranvojska poslato 01 Jun, 2017, 07:35
KOLE MOST JE OD 1969 U FUNKCIJI.
nikad nije zatvaran.to sto nema po neka daska jbg.i ja nemam po neki zub pa sam ziv.vozimm se.
ne brinite bre.dodjite vi a sve ostalo je nasa briga.
a devojka ako ne zna nek se javi neko da pomogne.

[rofl] [rofl] [rofl] Manjak dasaka naroèito doðe do izra¾aja kad ja proðem... :D

ja kad proðem, zamnom ide stolar da stavlja druge a ribari slave, od onog ¹to popada u morave pa potuèe ribu .... aj ne seri leba ti ;D

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jun, 2017, 12:16
ima kod mene koleginica koja se tako lupa
stalno ... preporucio sam joj kasko da uzme
mukica josh nije shvatila...


debeli, jel æe izaðe¹ malo iz èetri zida da bude¹ ro¹tilj maestro?

milomir22

Jel ide neko iz/kroz Kragujevac, da peglamo zajedno? Ne ludujem, ali nisam ni sporac, ali ako treba mogu da budem, nije problem ;) [andjeo] ;D.

Ja uvek idem starim putem za Jagodinu, preko Brzana me murija jednom savatala.

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Lazic

Ne seri ti Kostiæu, jesi bio u Vojsci 2011-te godine...? Ili 2012-te? Ili 2013-? Ili 2014-te...? :P :-*

Nek mu neko isprièa ¹ta se desi kad preðem preko mosta sa 100kmh... ;D

zVuk

ja se toga ne secam....mora da si nesto sanjao...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Èek, ako se ti ne seæa¹ onda sam ja sanjao... ??? Vrhunska logika... [facepalm] :P ;D Ne mogu da se setim ko je jednom morao da vraæa daske posle mene... Javiæe se taj... :D

Nego Vuèe, jesi ne¹to ljut na mene ovih dana? Èudni su ti komentari...

Svakako sam poslednje 2 godine prelazio sporije da ne bih cimao nekoga iza da vraæa daske, al' lako æu da ponovim... ;D

Mada opet, kako æe¹ da doðe¹ ove godine?

Boban_m

Mogao si 100ku KLEom da predjes preko mosta jedino ako je most negdje na autoputu i nizbrdo ;D :-*

Lazic

Naravno da jeste, o kom mostu ti prièa¹...? ;D

FANTOM

     Ma gde da budem ljut na tebe Lazicu ....  [cheers] vec sam i zaboravio sta si me isprozivao ni krivog ni duznog nesto da sam mlitava baba sto sam hejtovao Milosa96 sto popravlja onog lesa i da mi je motor pederski , al dobices vruce pivo zbog toga .....  [prebicute]

Lazic

Ne ti Vuèe, htedoh reæi zVuèe... ;D

A pivo mo¾e uvek, makar i vruæe... ;D :-*

FANTOM

    Znam da nisi mislio na mene da sam miltava baba, nego na ove ostale sto su hejtovali ali ja sam hejtovao najvise jer ne vidim poentu ozivljavati nesto staro 30 godina vise muke i love a na kraju opet ne vredi sve skupa 600e al dobro svako ima svoje lutke njega to ispunjava. I oziveo ga na kraju . Samo da radi kako treba morace da ga otera kod krstenog majstora i pitanje je dal ce nekad raditi .

     Pivo vruce dobijas  [thumb_up]

Lazic

Citat: FANTOM poslato 01 Jun, 2017, 23:46
Samo da radi kako treba morace da ga otera kod krstenog majstora i pitanje je dal ce nekad raditi .

    Pivo vruce dobijas  [thumb_up]

Èekaj, zajebava¹ me... ??? Deèko uradio generalnu i vozi se, ti i dalje o kr¹tenim majstorima... :o [facepalm] Realno, u agregatu mu sad jedino nije skroz kako treba, jedan ventil(od 16 :o ) ¹to ima prevelik zazor i nesinhronizovani karburatori... I uskoro æe lamele d'odu... :D

A pivo æu d'oladim u onoj kadi, 'ladnom izvorskom vodom... :D

Andreja

Navaho, u subotu idemo Filip, ¾ena mu i ja, plan je da idemo po selima, 50km/h fazon pa ako hoæep sa nama, dobrodo¹la si.


Joooj, jedva èekam!
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

Citat: Laziæ poslato 01 Jun, 2017, 23:12
Ne seri ti Kostiæu, jesi bio u Vojsci 2011-te godine...? Ili 2012-te? Ili 2013-? Ili 2014-te...? :P :-*

Nek mu neko isprièa ¹ta se desi kad preðem preko mosta sa 100kmh... ;D

ja pretræim most sa 299 i pi¹em sms ¹valerki  ;D bez kacige  8)