Glavni meni

"Æu se upalim"

Započeo Krnja, 22 Maj, 2017, 22:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


mrle

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2017, 23:47
kad ima¹ kineski. moj i dan danas la¾e ;D
la¾e kod mene u ormaru :)
kada se vidimo da ti ga vratim?

Major

Treba obavezno proveriti tecnu kompresiju da ne bude belaja..

Kostić

onaj oko vezivanja bu¹ilice na fazu alterntora sa povezanim volmetrom na masu alnasera. ja sam probo i ne radi ;D

mrle, taj kod tebe je ispravan, naspram ovog digitalca ¹to imam. ne treba mi, èuvaj ga, ako ti nedajbo¾e opet zatreba ;D

Lazic

Naravno da æe da mu zatreba, pa vozi Kawasaki... ;D

mrle

Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 18:34
Naravno da æe da mu zatreba, pa vozi Kawasaki... ;D
zatrebaæe mi za tvoj.

Major

Vi se zezate a ovde moze da bude belaja..

Lazic

Citat: mrle poslato 24 Maj, 2017, 10:09
Citat: Laziæ poslato 23 Maj, 2017, 18:34
Naravno da æe da mu zatreba, pa vozi Kawasaki... ;D
zatrebaæe mi za tvoj.
Imam dva... ;D

srbac

Mozda ima ugradjen turbo electric fen  pa vuèe puno struje ♤♡◇♧☆

Lazic

©teta ¹to nema elektriènih kompresora. To bi ugradio na kle... ;D

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic

Da budem precizniji, elektrièni kompresor, koji bi kao mehanièki prisilno uguravao vazduh u cilindre... ;D Znam d'ima u svakom fri¾ideru, zamrzivaèu, klimi... ;D

Glava Dole

A zasto elektricni? Sto ne ugradis turbinu na izduv? ;D Kakva elektrika kurac... ima i to, al to je samo varka... :)

Lazic

Skupo i previ¹e komplikovano i kabasto...

Glava Dole

ali je elektricna prosto neizvodljiva... za toliki protok bi morala da vuce brdo struje... odakle? Tehnicki nemoguce :)

megaidiot


Glava Dole

To je lazipara... glupost... pogledaj mu samo zice, tanje nego na ladnjaku... da l' mislis da to moze da napaja ista? Ko je makar i na bilo kom prdavcu od 50cc stavio ruku preko karba pri punom gasu i osetio koliki je tu protok... ne bi mu ova glupost na struju pala na pamet ;)

Glava Dole

Setih se, testirali i mytbustersi to sranjce... gledao davno na discovery-ju... mit je bio razotrkiven :)

megaidiot

el oce covek da se upali il nece?

misa-pei

Neæe ako ne dira motor. :D :D :D

Nego, ¹alu na stranu. Veæ je napisano, lo¹i kontakti, iseci ovo izgorelo, dobro pregledaj instalaciju na tim linijama, zameni, naði negde dobar konektor (ili konektore) i teraj. Ako æe¹ ne¹to da meri¹, za poèetak na ACC, da li daje preko 13,5V bez i sa svetlima na 2000 obrtaja, vi¹e, manje...
Država je najveći neprijatelj naroda