Glavni meni

Malo do Svice..

Započeo makinjo, 19 Maj, 2017, 15:48

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

makinjo

Pun hostel britanki. Jesu skrnave ali ima jesna plavusa sa silikonima. Idem opet da se zaljubim 😀😀

megaidiot

Citat: makinjo poslato 12 Jun, 2017, 20:51
ima jesna plavusa sa silikonima.
to nece biti ekonomican potez.

makinjo

Tu si u pravu. Pije tri puta vise nego ja  ;D  ;D
Nego da se manemo zenski samo na trenutak. Kuda sutra kuci? Preko Madjarske ili Hrvatske ?? ;D

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Boban_m

Britanke? Nemas brige. Lakse dobiti triper nego se zaljubiti ;D

megaidiot

Sto bi rekli britanci 'stating the obvious', bratstvo i jedinstvo najbrza i najdosadnija varijanta.
Kroz madjarsku neces moci brzo, nisam bio, ali su mi pricali, jedino ako hoces da vidis balaton.
Mozda uz more nije losa opcija.

makinjo

Sutra moram da stignem kuci prekosutra pocinjem da radim. Znaci sto bezbolnije a da nije autoput 😀

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

UFF

pa uz obalu ali pun gas :D

zVuk

Citat: megaidiot poslato 13 Jun, 2017, 00:47
Sto bi rekli britanci 'stating the obvious', bratstvo i jedinstvo najbrza i najdosadnija varijanta.
Kroz madjarsku neces moci brzo, nisam bio, ali su mi pricali, jedino ako hoces da vidis balaton.
Mozda uz more nije losa opcija.

hmm... prosle godine sam vozio kroz madjarsku do bratislave...zasto ne bi mogao brzo..??.....

...a balaton jezero nemoj ni da gledas, jer skoro i da nemozes da pridjes do vode jer su svuda marine sa camcima i brodovima...doduse nsam bas detaljno istrazivao, mozda negde i ima neka plaza...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

megaidiot

meni rekose da su svuda panduri i vataju cim malo predjes ogranicenje.
a i sta ima da se vidi kroz madjarsku, depresivne aluvijalne ravni?

zVuk

mozda sam ja imao srece, a mozda oni nisu imali srece, ali nisam ih video ni u odlasku ni u povratku...nisam spostao ispod 140kmh osim u naseljima i kad sam stajao da pisam.....moguce je da su oni naleteli na neku akciju, kakve i kod nas organizuju s' vremena na vreme...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

makinjo

Zgazio kroz Hrvatsku. Stao tri puta od toga jednom  sipao gorivo. Nesto mi se nije mililo da sam stanem i jedem u nekom od mesta. Policiju video samo posle Vukovara prema Iloku. Ali kasno proleteo pored njih sa 130 sigurno. Klimnuo glavom  zbunjenom policajcu i nastavio dalje. Nijednu sliku nisam napravio. Krenuo oko 9:30 u 18:00 sam bio raspakovan kuci. Evo koja slika sto sam ostao duzan od pre neki dan.

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

megaidiot

 [thumb_up]
da ne znas vreme kad si tacno bio (datum, sat, minut) na grosglokneru da ti posaljem sliku sa kamere koja snima 24h dnevno i arhivira sve (stoji na zgradi gde je lift skroz na kraju)?

makinjo

8)  8)  :D Eve ga 😀

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

megaidiot

https://grossglockner.panomax.com/?t=2017-06-12+11-30-00
cenim da si negde kod zastavica desno. mozes da sam menjas datum i vreme na linku ili da klikces, slika na 5min.

evo i mene prosle godine, transalp iza 3 stara guzzija koji odlaze, posle smo svi pokisnuli ko misevi:
https://grossglockner.panomax.com/?t=2016-06-25+18-15-00