Glavni meni

5. Moto GP 2017 HJC Helmets Grand Prix de France, Le Mans

Započeo mazzi, 19 Maj, 2017, 03:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mazzi

@Ivicat: Ma ja sam samo pitao posto ako ides logikom da je bio ispred onda ga i nije pobedio a ako ides logikom da je ovaj pao onda ga je pobedio i Lorenco na Ducati-ju i Lowes na Aprilia-ji :D

Ma Rossi je definitivno gubitnik dana da ne kazem celog vikenda ... Spremas se 3 dana, budes drugi na gridu, vozis do zadnjeg kruga budes cak i prvi dva kruga pre kraja i onda ... livada.  Al navijaci moraju nekako da ga opravdaju i zastite od vas AntiR ;)

Ma ja nisam sad neki bas zaludjenik za Rossia samo mi je simpatican posto smo istih godina a i stil voznje nam je jako slican :P

mi¹ko_kolo

Ispravka, nije dva kruga do kraja veæ malo vi¹e od pola zadnjeg kruga. Ali je pobednik dana Hobit. Odlièno se provukao na startu, sa trinaestog (mislim) uz sjajnu vo¾nju stigao do treæeg mesta.

Ivicat

Citat: mazzi poslato 22 Maj, 2017, 20:13
... a i stil voznje nam je jako slican :P

Izvini Valentino 2, nisam te prepoznao  ;D

stilgar

#43
Citat: VR 46 poslato 22 Maj, 2017, 15:11
Citat: stilgar poslato 22 Maj, 2017, 09:05
Citat: andrijadragan poslato 21 Maj, 2017, 23:34
Deka  im  ocitao  lekciju  sto  se  tice  voznje ,,  svaki  komentar  je  suvisan....
Deda je napravio gresku, otiso presiroko u krivini i otvorio vrata Vinjalesu, posle je hteo posto poto da ga pobedi i upise se kao vozac koji je doneo yamahi 500 tu pobedu. Lekcija bi bila "bolje 20 poena u ruci i samo 3 poena razlike iza Vinjalesa"  slabo je ocito tu lekciju  8)
Деда има срце и муда,а онај твој лелемуд нема ни једно ни друго  ;)
o brate moj VR46, milion puta sam reko da bih voleo da deda osvoji 10 titulu al da je i malo mator i da je vreme da se povuce dok je jos legenda. Ako ce da je osvoji taktiziranjem onda se ono na trci u nedelju NE RADI. Sa svim iskustvom koje ima meni je logicnije bilo da bude Vinjalesu na tocku do zadnjeg kruga i ceka da ovaj pogresi. Vinjalesu prva godina na Yamahi Rosi je vozi kolko goddina vec? I znas da sam u pravu ko i svaki Rosijevac na forumu a i na planeti, al necete da priznate da je pametnije bilo da ga stiska i jos malo cuva gume pa ga obidje u zadnjem krugu, kad je vec mogao, ne nego sad je prica ima muda ima golema jaja al sulja dupe po sljunku i zato je doktor. Aman. Onaj Zarko ruki na satelitu rece u izjavi "vido sam ja da su ovi iz fabricke yamahe poblesavili pa sam ceko da neko padne".
A sto se tice Markeza bez jaja i muda osvojio je 3 titule motogp za 4 godine zahvaljujuci opste planetarnoj i dorninoj zaveri protiv Rosija a sve sa ciljem da nerviraju Rosijeve navijace i tako povecaju popularnost motogp u svetu. :)
p.s. za tvoju informaciju ove godine navijam za Vinjalesa i voleo bi da JL savlada tog dukatija ljudski i da se pridruzi svemircima u borbi za titulu. Prvenstveno volim zanimljive i dobre trke.


mazzi

Komso ti ko da radis za PIO fond :) Sto bre teras coveka u penziju? On i ovako nije osvojio titulu od 2009 a zadnje 3 godine je 2. u generalnom poredku. Ima tu neki koji su pre za penziju nego on :D

Nego, gledao sam trku ponovo. Nije njega Vinjales nista navukao nego sto bi rekao Zarko poludela im glava. Vinjales je imao srecu da u krivini u kojoj je on promasio ima prostora da se vrati na stazu.

Nesto Rossia zadnjih par godina tera neki sportski maler, mora da mu posaljemo neku cigancicu da razbije maler ;)

stilgar

Citat: mazzi poslato 22 Maj, 2017, 22:23
Komso ti ko da radis za PIO fond :) Sto bre teras coveka u penziju? On i ovako nije osvojio titulu od 2009 a zadnje 3 godine je 2. u generalnom poredku. Ima tu neki koji su pre za penziju nego on :D

Nego, gledao sam trku ponovo. Nije njega Vinjales nista navukao nego sto bi rekao Zarko poludela im glava. Vinjales je imao srecu da u krivini u kojoj je on promasio ima prostora da se vrati na stazu.

Nesto Rossia zadnjih par godina tera neki sportski maler, mora da mu posaljemo neku cigancicu da razbije maler ;)
ne radim za PIO fond komso, nego sam objektivan i realno gledam stvari, a i nervira me neobjektivnost Rosijevaca ovde na forumu. Prilagodjava se Rosi, ko je gledao trening bilo je elbow down za Rosija, al ne vozis isto ko kad imas 20 i 3X godina. Ima iskustvo, pa nek ga koristi, niko mu nece zameriti nacin kako je dosao do titule, ako dodje do titule.
Nego komso od kad si ti Rosijev fan :) neke druge majce ti ja donosih iz Brna :)

mazzi

Ma ja ih sve volim, ali Lorenco me razocarao sa svojim stavom ... Hteo sam Darku da poklonim sve 4 majce al mi zao, ipak su to uspomene :D

stilgar

Citat: mazzi poslato 22 Maj, 2017, 22:47
Ma ja ih sve volim, ali Lorenco me razocarao sa svojim stavom ... Hteo sam Darku da poklonim sve 4 majce al mi zao, ipak su to uspomene :D
Cuvaj majce cuvaj, ima da dostampas DUCATI kad JL savlada isti, a mi ima da uzivamo u trkama. Jos samo fali da Hobit poblesavi i nicim izazvan uzme titulu i onda 2018 ludnica kompletna :)

andrijadragan

DOK  ON  TO  SAVLADA  DOSTA  NJIH  CE  OTICI  U  PENZIJU.......  :violina: :violina: :violina: :violina: :violina: :violina: :violina:
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Major

Citat: mazzi poslato 22 Maj, 2017, 22:23
Komso ti ko da radis za PIO fond :)

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Samo neka oni nastave da voze ovim tempom i imacemo mi jako uzbudljive trke da gledamo do kraja sezone :D

Darko


Major