Glavni meni

5. Moto GP 2017 HJC Helmets Grand Prix de France, Le Mans

Započeo mazzi, 19 Maj, 2017, 03:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

andrijadragan

Deka  im  ocitao  lekciju  sto  se  tice  voznje ,,  svaki  komentar  je  suvisan....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

FANTOM

Deda top i kad je izbio na prvu poziciju gledam ga i osecam reko nesto ce da sjebe i gledamo svi i ne verujemo  :o pa jebo ga andrak bolje i drugo mesto nego da izleti iz krivine jao krvavu ti nedelju ...  [panic] . Al kazem sebi smiri se ne uzimaj bromazepan to je sve sport  :violina:

zozon

   Deda  odrzao lekciju o  "poljoprivrednim radovima " kako rosijevci kazu kad neko  ode van staze ... kad deda ode u sljunak on i tad drzi lekciju ... PUCAJTE ... JA I SAD DRZIM CAS [rofl]

mazzi

Stade jedna nedelja da se nastavi maj ...

Od pocetka sezone pricam kako Rossi taktizira, zna da je Vinjales boji ali mladji i ceka da on pogresi i da kroz njegove greske i padove dodje do titule.
Ali danas ... Zadnji krug bez taktiziranja, bez mozga samo srce ... Ko posle ovog danas moze da kaze da je Rossi mator i da treba da se povuce?

Svaka cast Vinjalesu i Zarku ... i Pedrosi naravno.

eclipse4

razbio sam staklo od stola i to jednim udarcem u zadnjem krugu trke.....moracu kod psihijatra.....

srbac

Dobar dan, razbio sam sto posle Rosijevog pada, pomagaj doktore!  I ja sam, nema nam pomoæi, reæe doca psihiæ ☆☆☆

mi¹ko_kolo

Sreæom, meni sto od drveta. Samo sam razbio ruku!  [rofl] [rofl] [rofl]

stilgar

Citat: andrijadragan poslato 21 Maj, 2017, 23:34Deka  im  ocitao  lekciju  sto  se  tice  voznje ,,  svaki  komentar  je  suvisan....
Deda je napravio gresku, otiso presiroko u krivini i otvorio vrata Vinjalesu, posle je hteo posto poto da ga pobedi i upise se kao vozac koji je doneo yamahi 500 tu pobedu. Lekcija bi bila "bolje 20 poena u ruci i samo 3 poena razlike iza Vinjalesa"  slabo je ocito tu lekciju  8)


Ivicat

Ja nisam video da im je Rossi odrzao lekciju. Od njega je bolje/brze vozio Vinjales pa i pocetnik Zarco na satelitskoj Yamahi.

Biker-Boy

Sad je Vinjales odmakao sa bodovima, ali nije to nista nedostizno, ima jos puno da se vozi, mada ja svakako navijam za dedu i Vinjalesa :)
I feel the need..... the need for speed !!!

andrijadragan

Sve  same  moto  GP  zvezde  u  komentarima,,,nepricam  o pobedi   ,,padu  itd,,,pricamo  o voznji      VOZNJI.......usrao  ih  je  ..a  to  sto  nije   pobedio  i dobio  poene  to  je  sasvim  neka  druga  prica.......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

Citat: Ivicat poslato 22 Maj, 2017, 11:50
Ja nisam video da im je Rossi odrzao lekciju. Od njega je bolje/brze vozio Vinjales pa i pocetnik Zarco na satelitskoj Yamahi.]

 




Da da,,sa  Zarcom  se  bas  namucio  u  obilazenju.................
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

zozon

Citat: andrijadragan poslato 22 Maj, 2017, 14:56
Citat: Ivicat poslato 22 Maj, 2017, 11:50
Ja nisam video da im je Rossi odrzao lekciju. Od njega je bolje/brze vozio Vinjales pa i pocetnik Zarco na satelitskoj Yamahi.
Smiri se Dragane pa nam reci sta si mislio  [thumb_up]

VR 46

Citat: stilgar poslato 22 Maj, 2017, 09:05
Citat: andrijadragan poslato 21 Maj, 2017, 23:34
Deka  im  ocitao  lekciju  sto  se  tice  voznje ,,  svaki  komentar  je  suvisan....
Deda je napravio gresku, otiso presiroko u krivini i otvorio vrata Vinjalesu, posle je hteo posto poto da ga pobedi i upise se kao vozac koji je doneo yamahi 500 tu pobedu. Lekcija bi bila "bolje 20 poena u ruci i samo 3 poena razlike iza Vinjalesa"  slabo je ocito tu lekciju  8)
Деда има срце и муда,а онај твој лелемуд нема ни једно ни друго  ;)
Twist of wrist!

mazzi

#35
Hiljdau puta receno a jos vise puta potvrdjeno ... jedini gori od Rossijevaca su AntiRossijevci :)

@Ivicat: Ako smo gledali istu trku juce Zarko nije bio bolji od Rossia bar dok je ovaj bio na dva tocka, kad je Rossi presao u bastovane to se ne racuna ili racunas to sto je Zarko prosao kroz cilj a Rossi nije?

Ajd da ponovimo: Da je Rossi cucao iza Vinjalesa svi bi rekli da je Sisa, sad opet kazu da je Glup. Ja mislim da jeste ispao glup ali je opet pokazao sa svojim stavom a i sa par manevara pri obilazenju da ce moci da vozi bar jos 2-3 sezone i da ga ne bude sramota a i njegove navijace ;)

Mislim da je problem sto Rossi juce nije video da je Vinjales skratio stazu i verovatno bi dobio kaznu od par stotinki sto bi mozda bilo dovoljno da Rossi pobedi, ma da koliko sam video za takve greske je do sada samo Rossi kaznjen.

Cekamo Mugello :D

Dodatak:

Zamisli samo u njegovoj glavi dok kliza tri krivine pre kraja sta se odvija i da li ispod kacige vice: Ne, ne, ne, NEEEEEEEEEEEEE

Major

Steta za doktora sto nije zavrsio ali opet kao sto je napisao Mazzi ne zovu njega doktor za dz, decko je pokazao da ima i dalje sve potrebno da bude u vrhu i da jos uvek moze svima da odrzi lekciju iz voznje.
[cheers]

VR 46

Колико се сећам на трци је и Маркез мало крајцовао стазу...а да,он је повлашћен.

Twist of wrist!

serbduck

 Dvadeset i kusur ludaka koji su najbrzi na svetu. Definitivno najhrabriji i najludji...i najbolji vozaci.

E sad zamislite ovog jednog koji je omlatio sve starije od njega, sve njegove generacije, a tera se i sa mladjima od sebe....neki su bas znacajno mladji.

To sto je pao samo pokazuje da ide malo preko ivice. Ne do "krajnjih granica" - preko toga!

Mi se ovde raspisali...a zamislite kako razmisljaju ostali vozaci...

Dal im je frka od Rosija? Da li ga postuju?

Naravno.



             [cheers]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Ivicat

Da, racunam to sto je Zarco prosao cilj a Rosi nije. Zarco, novajlija na satelitskom motoru je pobedio bogaoca.
To je veliki uspeh.

Ne znam samo sto vama rosijevcima smeta ako neko kaze nesto protiv Rosija. Pa cak i da nisam u pravu, odmah petorica rosijevaca skace u odbranu kao da sam im gurnuo prst u oko  [rofl]