Glavni meni

Pumpa za gorivo za zzr600E

Započeo belnuga, 18 Maj, 2017, 17:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

belnuga

  Prijatelji bajkeri, sad skoro sam pisao o problemu koji me je mucio. Motor mi je stenjao i gubio brzinu  na visokim obrtajima, pa su me interesovala vasa misljenja, sta bi moglo biti. Bilo  je tu raznih i korisnih saveta... svecice, filter vazduha, struja..da vidim sta ce prevagnuti.. Promenio svecice, promenio filter, merio punjenje, sve ok.. Ali i dalje isto.. Dok mi neko ovde sa foruma nije predlozio da eliminisem pumpu i probam bez nje.. i ispostavilo se da je upravo to.. spojio sam dovod goriva na slobodan pad i motor se preporodio. Ne kao nekada, ali nema gusenja, cimanja.. mada sam misljenja da mu pumpa ipak nece skoditi i da ce sa ispravnom pumpom jos bolje da radi i ide.  E sad.. ko ima da proda pumpu, a da je ok, moze da mi ponudi, ili da savet, gde je najbolje da je kupim. Ne znam da li se stara pumpa uopste i moze da reglitra, ili se jednostavno oprostis od nje. Samo mi nemojte reci da nastavim da vozim ovako, jer zelim da sve bude fabricki kao i do sada. Vazno mi je da sam otkrio u cemu je bila muka. Uz put sam zamenio to sto sam zamenio, kostalo me je, ali to bi uradio i ovako.. pa bar sve odjednom..
Veliki pozdrav za sve prave bajkere...