Glavni meni

Nicky Hayden te¹ko povreðen

Započeo Djeneral, 17 Maj, 2017, 23:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Djeneral



https://www.gpone.com/en/2017/05/17/sbk/breaking-nicky-hayden-hit-while-cycling-in-rimini-seriously-hurt.html

Sad èitam...dok je vozio bicikl udario ga auto. Sa te¹kim povredama preve¾en u bolnicu i navodno se bore za njegov ¾ivot. Razlièiti portali pi¹u o povredama...negde pi¹e da se bore za ¾ivot a negde da je u te¹kom ali stabilnom stanju.
Kako god...nadam se da æe se izvuæi i da æe se oporaviti.

Ivicat

Video juce. Ali tada nisu pisali da su povrede ozbiljne.

Lazic

Kao da se veæ ne bave dovoljno opasnim zanimanjem, koji je andrak pedalao? ;( Godinama mi ne pada na pamet da stanem opet na skije...

Major

Voli covek sta ces.. a sranja se desavaju nazalost :(

Lazic

Volim i ja da skijam, ali vi¹e volim motor... Ako zbog nedelju dana skijanja sjebem ostatak sezone, ne isplati se...

Major

Ako skijas kao kamikaza onda bolje ne, ali ako skijas "normalno" ne mozes da se povredis :)

mi¹ko_kolo

Znam gomilu "normalnih" koji su na skijanju sjebali meniskuse, prednje ukr¹tene i ko zna ¹ta jo¹.

Ivicat


ЯЭВОЛУТИОН

na bordu sjebes trticnu....ko nosi patike 60 njemu je bog dao da skija...ostali jok.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Major

Ja vozim godinama i nikad nista.
Samo je fora sto se nikad ne opustam i vozim lagano.

Lazic

©to bi rizikovao? Previ¹e volim da vozim motor...

Major


serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Ivicat

Citam, ali ne mogu nista da nadjem?

navajo


Boban_m

https://en.wikipedia.org/wiki/Nicky_Hayden

Nicholas "Nicky" Patrick Hayden (born July 30, 1981), nicknamed The Kentucky Kid, is an American professional motorcycle racer who won the MotoGP World Championship in 2006. A few days after competing in the 2017 World Superbike Round at Imola, he was involved in a serious accident after being hit by a car whilst out cycling near Rimini (Italy) on 17th May 2017, suffering head and chest trauma. He was transferred to a local hospital where he later past away from severe brain damage.

Trebalo bi passed away, ali izgleda da je preminuo.

Hurricane

...auu bre  :(

RIP

Tek sada vidim na isti dan roðeni, a bio sam njegov navijaè svojevremeno..


mazzi

Mora da je bila greska, ispravili su:

He was transferred to a local hospital where it has been reported he has suffered brain damage and is in a medically induced coma.

Boban_m

Da, stvarno su ispravili. Nadam se da ce se izvuci.