Glavni meni

Pit Stop Caffe u brace jerkovic

Započeo FJCharlie, 13 Maj, 2017, 12:47

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

FJCharlie

Ekipa mi se spremamo za nedelju, moto2,3,GP, gomila zajecarskog!

Hvala!

rboban

Kad je trka u nedelju?

Sent from my Lenovo K10a40 using Tapatalk
Ride It Like You Stole It

FANTOM

    E ne citam 3 dana forum i vidi sta propustim  [veryangry] . Inace prosao danas bar 2 puta :D pored kafica posto mi u kraju. Cak i mahao nekom liku koji je bio u basti mahao i on meni nisam prepozno ko je posto sam bio u prolazu :D ... Videcemo se ovih dana  [cheers]

FJCharlie

Citat: FANTOM poslato 15 Maj, 2017, 23:38
    E ne citam 3 dana forum i vidi sta propustim  [veryangry] . Inace prosao danas bar 2 puta :D pored kafica posto mi u kraju. Cak i mahao nekom liku koji je bio u basti mahao i on meni nisam prepozno ko je posto sam bio u prolazu :D ... Videcemo se ovih dana  [cheers]
Ja sam ti mahao  [hello]

Trka je zakazana u 2, ali bice sve mnogo ranije spremno :)

Vidimo se  [cheers]

Major


FJCharlie

Ekipa redovno dolazi u kafic :)

U nedelju cepamo toceno zajecarsko i gledamo MotoGp, ko je hoce/moze mi smo u  brace jerkovic 117  [thumb_up]

sareni nam se basta :D



FJCharlie

Evo kakvim vradzbinama se bavimo petkom i subotom :)





Lazic


Major

Uh svidjaju mi se boje u tom koktelcicu :D

FANTOM

     Bilo super danas u kaficu gledali trku podruzili se posle svi dzumle na avalski sve u svemu kako su na javili kisni dan , ono na kraju ispade Full dan  [cheers]

ZEMZEM

Jeste li vi bili danas oko 17h u onoj renoviranoj kafanici na krivini pre Ralje.
Èini mi se da sam tvoj motor video desno od ulaza.

FJCharlie

Trka je bila sjajna, ekipa vrhunska, podruzili se i navijali. Prva liga dan! Kap kise nije pala [thumb_up]


FANTOM

    Dajte jos slika ko je slikao ....

     Mi smo bili mi :D nisu mi dali da jedem prasetinu :D svratili samo na pice  [cheers]

ZEMZEM

I ja bio sa drugarom + ¾ene. Vidim poznat mi motor ali ne mogu da se setim odakle.
Sedeli za onim stolom najbli¾i do glavnog ulaza u kafanu. Mislim da ste pro¹li pored nas, be¹e i neke 2 devojke bile sa vama ako sam dobro zapamtio.

FANTOM

E da da jeste bili ste na ulazu sedeli ... Jbg sledeci put se javljamo  [cheers]

lord_oblivion

Citat: ZEMZEM poslato 21 Maj, 2017, 23:42
Jeste li vi bili danas oko 17h u onoj renoviranoj kafanici na krivini pre Ralje.
Èini mi se da sam tvoj motor video desno od ulaza.
Koliba. Poslednji put kad sam bio slu¾ili su oooodliènu klopu.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Dragana friz


Dragana friz


DraganPavlicevic

Boki brate, koga ja to vidim pored tebe?

Lazic

Boki od marta glumi ludilo i ne navraæa na forum... :o :(

Mada, na¹ao se prilièno zbunjen... ;D Mo¾da je kri¹om pri'vatavao Fantominicu... :o [rofl]

screencast