Glavni meni

Honda X-ADV skuter koji bi vozio

Započeo UFF, 13 Maj, 2017, 11:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...ja koletov post preskoèim... ne pamtim kad sam ijedan proèitao... kad vidim da u istoj temi napi¹e 3 posta za redom, temu preskoèim narednih par dana....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

preskaces coveka cije ime nosim cccc sram te bilo :P

Kostić

ni¹ta ja nisam izlupeto. ako je podloga èvrsta i ravna, krampon nema efekta. ako na asfaltu ima¹ santimetar peska, krampon nema efekta. ako je zemlja suva i ravna, krampon nema efekta. ako na suvoj i ravnoj zemlji ima¹ santimetar ¹ljunka, krampon nema efekta. ako je podloga èvrsta ali neravna i grbava, krampon ima efekta al se kida. ako je podloga mekana i rastresita, krampon ima efekta. krampon mora da ima duboku mekanu podlogu da bi imao efekta. dubok pesak, dubok ¹ljunak. na krupnom kamenu nema bolji efekat od obiène gume. jer krupan kamen nije rastresit. tamo gde sam se ja rodio, nije bio asfalt nego ¹ljaka. ¹ljaka ima sloj sitnog al je ispod èvrsta i nabijena. po njoj æe padne¹ isto i sa slik i sa krampon. znam iz iskustva. a i koga bre bole kurac za gume, samo nek su naduvane.

i ja ne èitam ho¹taplera. deèko em ne ume da vozi, nema iskustva, a zna sve ko onaj ¹to je ikad prvi put seo na giksera, onaj voditelj. o teteu zna vi¹e od samih vozaèa a nikad nije omiriso boju vazduha na ostrvu. fascinira :)

Gavrolini

Treba da se napravi tema "najvece gluposti ikad napisane" i da se ovaj zadnji post premesti tamo. Jer skoro ,a mozda i nikad nisam procitao toliko gluposti na jednom mestu. A da , ova guma pod nazivom C02 stoneking sigurno nije za kamen, ustvari jeste ali nema krampone.....ima ali bas male.


Andreja

Pa d¾abe joj toliki kramponi kad nemaju efekta...























[rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

 [rofl] [rofl]

Èak ni ako je suva i ravna a rastresita pomalo mekana i ponegde grbava, pokrivena sitnim peskom u dubokom sljunku?

megaidiot

Citat: Hurricane poslato 26 Jul, 2017, 04:03
Èak ni ako je suva i ravna a rastresita pomalo mekana i ponegde grbava
brate al je nagrdi, za takvu moras biti dobrano pjan.

Major

Citat: Hurricane poslato 26 Jul, 2017, 04:03
[rofl] [rofl]

Èak ni ako je suva i ravna a rastresita pomalo mekana i ponegde grbava, pokrivena sitnim peskom u dubokom sljunku?

[rofl] [rofl]

Gavrolini

Prodajem u paru dve enduro-cross gume. Predvidjene za skoro sve podloge. Evo i slika


Major


Kostić

pa sad, ko je glup a ko pametan, to znaju samo eksperti. 

kepo


Major


Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 25 Jul, 2017, 22:39
i ja ne èitam ho¹taplera. deèko em ne ume da vozi, nema iskustva, a zna sve ko onaj ¹to je ikad prvi put seo na giksera, onaj voditelj. o teteu zna vi¹e od samih vozaèa a nikad nije omiriso boju vazduha na ostrvu. fascinira :)

Sve taèno.
Ne umem da vozim, pri tom vozim skuter, i vozim ko PIÈKA! Iskustvo mi ni ne treba za to. Seo sam juèe prvi put i sad mislim da sam faca, sve se nadam jebaæu. O TT-u znam samo da se vozi u krug, valjda zato ¹to je ostrvo, al to dok ne sazidaju most. Al kad volim jebe¹ ga.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Gavrolini

Ja moj tt vozim samo pravo...nikad u krug. Ustvari lazem, ne vozim ga jer je rasturen u komade po garazi. Pokusavam nekako da ga skarabudzim pa prodam za masnu lovu.

Major

Citat: Ho¹tapler poslato 26 Jul, 2017, 18:43
Sve taèno.
Ne umem da vozim, pri tom vozim skuter, i vozim ko PIÈKA! Iskustvo mi ni ne treba za to. Seo sam juèe prvi put i sad mislim da sam faca, sve se nadam jebaæu. O TT-u znam samo da se vozi u krug, valjda zato ¹to je ostrvo, al to dok ne sazidaju most. Al kad volim jebe¹ ga.

[rofl] [rofl] [rofl]

bucko

Kada traktor kezece?
Kad je korov beli a zemlja labilna.

ninja66

Sinoc oko ponoci prosli u paru taj X-ADV i nova AT 1000. Javili se, ja bio sa FJR 1300 kod nove naplatne.
Skuter deluje moderno ali nova paprika je do 00.

Lazic

Mislim da je sa Afrikom bio ®ivèani, ako nije neko drugi...








Citat: Gavrolini poslato 26 Jul, 2017, 09:40
Prodajem u paru dve enduro-cross gume. Predvidjene za skoro sve podloge. Evo i slika


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Major

Citat: Laziæ poslato 31 Jul, 2017, 12:13
Mislim da je sa Afrikom bio ®ivèani, ako nije neko drugi...

Jeste on je :)