Glavni meni

Honda X-ADV skuter koji bi vozio

Započeo UFF, 13 Maj, 2017, 11:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Major

Pre sat vremena prosao pored mene lik na ovom cudesu  :)
Lepo izgleda, sad kakva je makina bum videli :D

MIGE


Hohštapler

Video pre koji dan u NSu, pizdarija kako izgleda.

Skuter je za po gradu MAJKA.
Uvek raðe nego motor za po gradu.

Motor je motor i skuter nije zamena za motor. Skuter je zamena za auto.
Ko razume - shvatiæe.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

stilgar

#23
video sam ga na uscu sedeo pod sljivom on bio na metar od mene, plastika fantastika, kaze covek platio ga 10500 sa popustom od 10%. Kad je seo na njega da ide i ovaj se spustio mali je i nizak. Realno ne bi dao za njega vise od 4000 evra i to da sam pijan a ne pijem. Mislim da je to samo bledunjav pokusaj honde da napravi nesto sto bi zamenilo onaj njihov DN-01 da njih kosta upola manje a da uzimaju iste pare. DN-01 je skutercina/motorcina za ovo preskupo govance
evo pa uporedi.



Jefta

Tmax 11000e
Burgman 650 exe oko 11000e

Neko bi rekao isto gova
Nca i ne bi dali ni 4000e za njih. Ali eto ljudi kupuju i jedan i drugi.

Major

Mislim da nije zamena za DN-01.
Ovo je verovatno Hondin odgovor na BMW-v skuter i resili su da se probaju i u tim vodama.


Jefta

Ma kakva zamena za dn. Stiglar poredi kruzer sa skuterom. Glupost

Lazic

Okreni obrni za 12.000 mo¾e¹ da kupi¹ dobar motor i auto...

Hurricane


stilgar

#29
Citat: Jefta poslato 05 Jun, 2017, 08:07
Ma kakva zamena za dn. Stiglar poredi kruzer sa skuterom. Glupost
taj kruzer ima automatski menjac i vise lici na skuter nego na kruzer, a poredio sam ta dva jer su slicne cene, ima jedan crni dolazi na usce takodje kupljen nov  8)

Gavrolini

I kineski skuter koji radi isti posao. Prevoz od tacke A do tacke B sa 0% uzitka.

Lazic

Zamisli bogatog poèetnika na ovoj Hondi... ;D Mahao bi repom po ceo dan... ;D Do prve ki¹e i zebre... :o ;D

Ili osmaka na kineskom skuteru kako ide u ¹kolu... ;D Misli¹ da ne u¾iva? ;D Tad sam sanjao Tori... ;D ;D ;D

Kostić

ova naprava je bukvalno evolucija po¹tarskog apenca èetvorke ....

MIGE


Hurricane

...¹to bre ne nauèi¹ da menja¹ brzine ko svi i uzme¹ motorèinu neku pravu  [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic


MIGE

Citat: Hurricane poslato 05 Jun, 2017, 11:15
...¹to bre ne nauèi¹ da menja¹ brzine ko svi i uzme¹ motorèinu neku pravu  [rofl] [rofl] [rofl]
lako je tebi da kazes kad znas da vozis...ja sam uzimao dodatne casove kad sam polagao za A i jedva sam tada vozio sa brzinama...zbunim se kad treba da ubacim u ler, ne znam ni u kojoj sam brzini pa moram da brojim..ako mi zazvoni telefon,ja se zbunim i zabrojim se...onda moram da stanem sa strane i da trazim prvu brzinu i tako vozim do kuce da ne pogresim opet

Hurricane


Major

Citat: Laziæ poslato 05 Jun, 2017, 09:25
Okreni obrni za 12.000 mo¾e¹ da kupi¹ dobar motor i auto...

Znas koliko bananica moze da se kupi za 12.000

Don't mix frogs with grandmother sto bi neki rekli :D



Hohštapler

Citat: kosta66 poslato 05 Jun, 2017, 09:53
ova naprava je bukvalno evolucija po¹tarskog apenca èetvorke ....

Apsolutno se sla¾em.
Pogledaj dokle je svet stigao a gde smo mi. Ovo je u normalnom svetu "apenac". I kupuju ga ljudi bez kompleksa i predrasuda, bez potrebe da se kurèe, veæ iz potrebe da se prevezu, a pri tom im se sviða dizajn, koncept, re¹enja, pa i agregat.
A to ¹to smo mi "robovi" za koje je ovo nedosti¾no, te zato nismo dorasli da razumemo koncept i potrebu za ovako neèim pa kenjamo kako je glupo. Kiselo gro¾ðe.

[cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.