Glavni meni

Honda X-ADV skuter koji bi vozio

Započeo UFF, 13 Maj, 2017, 11:52

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Ako je ovo uopste skuter..

videh ga juce, 750ccm, prenos preko lanca, alu ram tj zadnja viljuska, duplo kvacilo (vozis ga kao skuter ili motor).. eto ovo priznajem kao skuter za grad za one koji ne zele da "akaju" motor :D

http://www.honda.co.uk/motorcycles/range/adventure/x-adv/overview.html

http://s11.postimg.org/okmtg1e2r/20170512_182632.jpg
http://s11.postimg.org/5423tiiyr/20170512_182654.jpg
http://s11.postimg.org/v0vs64mmb/20170512_182704.jpg



! No longer available
! No longer available

Andreja

Samo lepo izgleda. Za te novce kupi¹ novu Africu Twin.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Hohštapler

Sad se setih one moje teme poreðenja kola i motora... u momentu sam skontao ¹ta je ovo.
X3
http://blog.caranddriver.com/wp-content/uploads/2015/09/X3-PLACEMENT.jpg

Kupi¹ ¾eni, lièi na motor a nije, lièi na "terenca" a nije, a realno slu¾iæe do noktarnice i nazad.

*noktarnica - salon za sreðivanje noktiju (Jelena nokti popunjen profil)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

Jebes skuter koji ima lanac  [ludak]  [doh]
jedna od velikih prednosti skutera je to sto nema lanca i nema drkanja s njim (ciscenje i podmazivanje...)
promasaj  [thumb_down]
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Sviða mi se. Za penziju idealan... ;D

Jefta

Kao neko ko je vozio Burgmana 650 po gradu jedno 3 godine mogu samo reci da je ovo sto je izbacila honda prava stvar. Ne mislim da je da se to vozi na off ili tako nesto. Prednost mu je sto mozes preko rupa ivicnjaka lezecih da ga teras i da ne stajes! Na burgmanu kada pogodim rupu ispadne mi kamen iz bubrega plus mislim da sam ulubio felnu.

Inace burgman 650 je skuplji od ove honde. Da naravno da mozes da uzmes "pravi" motor, ali realno nekoga to ne zanima nego hoce da ima skuter za po gradu.

Bas sam iskomentarisao ovu hondu kada se pojavila kao koncept i ljudi su ovde pricali jao sranje, koja glupost, niko to nece voziti na off... nije to za off. Nego za ivicnjake!!

DebeliZmaj

prvi skuter da mi se svideo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Citat: Jefta poslato 16 Maj, 2017, 10:45
Kao neko ko je vozio Burgmana 650 po gradu jedno 3 godine mogu samo reci da je ovo sto je izbacila honda prava stvar. Ne mislim da je da se to vozi na off ili tako nesto. Prednost mu je sto mozes preko rupa ivicnjaka lezecih da ga teras i da ne stajes! Na burgmanu kada pogodim rupu ispadne mi kamen iz bubrega plus mislim da sam ulubio felnu.

Inace burgman 650 je skuplji od ove honde. Da naravno da mozes da uzmes "pravi" motor, ali realno nekoga to ne zanima nego hoce da ima skuter za po gradu.

Bas sam iskomentarisao ovu hondu kada se pojavila kao koncept i ljudi su ovde pricali jao sranje, koja glupost, niko to nece voziti na off... nije to za off. Nego za ivicnjake!!

Realno.
I ja sam isto vozio burgmana 650 i jedini razlog sto ga ne bih kupio ponovo jeste sto ima male tockove i pored sve udobnosti koje pruza sediste kad upadnes u rupu ne ispadne ti kamen iz bubrega nego ti ispadne bubreg [rofl]
Ovo cudo lepo izgleda nesto na fazon tmaxa samo sto ima i to da mozes preko dzombi da ga ganjas :)


mi¹ko_kolo

Gp 800 je predstavljen pre 10 godina! Jedina razlika je ¹to Honda ima 17 coli prednji toèak i ¾ièane felne.

UFF

dovoljno

a i maaaaalko je lepsi i verujem kvalitetniji

alu ram necu da pominjem, a ni lanac koji je ocigledno minus kao i duplo kvacilo jer to je samo za picke pravi muskarci saltaju rucno brze od toga :D

Major

Imao sam gp800 na kratko dok je drugar prodavao. Dobra makina, stvarno me iznenadila.
Verujem i da je ovaj X-ADV isto jako dobar i ko ima novac verujem da ne bi pogresio da ga kupi.

mi¹ko_kolo

Citat: UFF poslato 17 Maj, 2017, 00:47
dovoljno

a i maaaaalko je lepsi i verujem kvalitetniji

alu ram necu da pominjem, a ni lanac koji je ocigledno minus kao i duplo kvacilo jer to je samo za picke pravi muskarci saltaju rucno brze od toga :D

Alo, 10 godina!!! Valjda ti je jasno koliki je to period? S druge strane, T-MAX ima takoðe alu-ram a i on je napravljen pre koliko? Ne kapiram ovo sa lancem i automatskim menjaèem? Isto to imaju i GP 800 i SRV 850. ©ta je tu 'Onda revolucionarno izbacila? A ima i 15 cola pozadi, kao i ova dva.

Lazic


UFF

 [rofl] i ima zicanu felnu


i ADV u imenu  [rofl]

megaidiot

pa ovo ko sabijena nova afrika, automatik, samo sto nije motor.
a sa novom afrikom se provlacis kao i sa skuterom.
ja bi pre kupio pravu nego ovu.

Lazic

Al' ovo je Afrika undercover... [rofl]

El Jefe

То је скутер са  агрегатом и рамом Хонде НЦ 750. Исте оне што је Пуфф рекао , коме то треба.
Друштво за заштиту од животиња

Major

Sve nadje kupca.
Mene je isto zanimalo ko ce kupiti onog bmw-om skutera sto su izbacili jer nista revolucionarno nije bio, samo je imao bmw znak i kostao je nenormalno ali gle cuda posle nekoliko meseci sretnem decka koji ga je kupio. Popricali malo vidim decko na mestu, jednostavno mu se svideo, ima kesa i kupio. Tako ce i ovaj adv da nadje kupce :)



UFF

Citat: El Jefe poslato 17 Maj, 2017, 10:45
То је скутер са  агрегатом и рамом Хонде НЦ 750. Исте оне што је Пуфф рекао , коме то треба.

upravo tako, taj agregat u motorciklu sranje tesko, u skuteru vec ima nekog smisla jer je to ionako jebeni skuter :D
a i honda ne zna kako drugacije da rasproda sve te agregate pa eto smislila je resenje