Glavni meni

Honda X-ADV skuter koji bi vozio

Započeo UFF, 13 Maj, 2017, 11:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

megaidiot


Lazic


mali_zmaj

jin-jang

megaidiot

vise puta, ni oni ne znaju koliko, ali vaskrsnuce opet!

Major

Kupio drugar odusevljen makinom kaze ide i offroad lagano, a vozi se ko bajs bukvalno.
Moram da probam da prenesem utiske :)

Jefta

Citat: Major poslato 05 Jul, 2017, 10:29
Kupio drugar odusevljen makinom kaze ide i offroad lagano, a vozi se ko bajs bukvalno.
Moram da probam da prenesem utiske :)

Taman uporedi sa burgmanom. Kapiram da je udobnost na strani burgmana.

Major


Boban_m

Ne mora da znaci. Sa onakvim ogibljenjem X-ADV bi trebao da pliva.

Jefta

Mislim na sediste, i na polozaj sedenja. Burgman je fotelja, a rekao bih da je honda malo tvrdja

stilgar

#89
Citat: Jefta poslato 05 Jul, 2017, 15:28
Mislim na sediste, i na polozaj sedenja. Burgman je fotelja, a rekao bih da je honda malo tvrdja
pa ti si sedeo na njemu :) mislim na sediste :) trebo si da pitas vlasnika da ga ne imenujem sad, posto su fuzasteri i nosaci za iste jer dolazi bez njih.

Jefta

Stiglar opet nesto kenjas...

da na uscu je bio Oleg sa njegovom Hondom pa sam ga pitao jel mogu da sednem da vidim kakav je polozaj sedenja. Ovo sto sam napisao Majoru je da uporedi ako ce ga vec malo provozati kakva je udobnost u odnosu na burgmana. Ja sam bukvalno seo na 2 sekunde i ustao. Nedovoljno da ocenim koliko je udoban neki motor. Drugacije je to kada imas malo vremena da se namestas, da provozas, da se pomeris u sedistu...

Posto je skuter ne trebaju mu fuzasteri jer se noge lepo stave na dva nogostupa (ploce) kao i kod burgmana. Kada sam video fuzastere mislio sam da su to za suvozaca, ali sam se zeznuo jer su fuzasteri za suvozaca jos pozadi. Ovi koji su visak kapiram da se doplacuju i oni sluze ako npr ne zelis da ti noge budu napred dok vozis nego bi vise da sedis sportski, ili da stojis na njima dok vozis off, jer na onim nogostupima napred ne mozes bas da stojis.
Bilo bi vrh da ih je platio 1000e komad, i jos 500e ugradnja. Ako je to nesto sto mu treba neka kupuje koga briga koliko je platio. Bitno je da si ti cuo da je dodatno platio fuzastere i sada likujes,, a nemas pojma o cemu se radi... covece... Moguce je da i ja gresim, ali to je ono sto mi je prvo palo na pamet kada sam malo pogledao skuter.


stilgar

ma ne kenjam nego sam hteo da cujemo tvoje impresije o hondi u poredjenju sa onom ladjom od burgmana, kad si seo na X-ADV nekako je izgledao majusan skuter...

UFF

ma kakav burgman koji kurac
to je praistorijski skuter, ovo je nesto vise, svetlosnu godinu daleko od jebenog skutera (isto kao sto je i t-max skuter)

Lazic


UFF

pa jeste
ali sa alu ramom od motora i sa viljuskama i kocnicama od R1

skuter... vazi


honda je probala da izgura istu pricu samo u offroad fazonu umesto da se takmici sa vec ustaljenim sampionom

pametno if ju esk mi

Lazic


UFF

gp je kurac
italijanski

to se ne racuna osim ako bas ne volis da se bavis strujom i mehanikom  [rofl]


motor japan, ako nije japan onda nemacka
kakva italija kakve picke materine pa oni da umeju auto bi napravili da vallja  [rofl]

zato i igraju na kartu egzotike (ducati i agusta) ok kvari se cesto ali je zato skup i ne moze svako da ga priusti  [rofl]

Lazic


Major

Citat: stilgar poslato 06 Jul, 2017, 00:18
ma ne kenjam nego sam hteo da cujemo tvoje impresije o hondi u poredjenju sa onom ladjom od burgmana, kad si seo na X-ADV nekako je izgledao majusan skuter...

Burgman je ladja kad se prica o idealnom putu, a cim se naidje na neke neravnine ili boze me sacuvaj rupe burgman tu nema sta da trazi.
Ovako da se putuje na njemu je sasvim ok.

A ovo cudo cu probati samo da se uklopim sa vremenom pocela mi sezona pa ne znam gde teram..
I inace drugar koji ga vozi je visok preko 187 i njemu je sasvim ok, slatko se voza po Srbiji :)

mkt

videh ovo cudo danas
neki momak iz menjacnice ga ima i popricasmo malo
kaze otisao da ga proba, seo, provozao se malo i otisao kuci po kaparu i resio da ga uzme
Akali su ga po ofu i kaze da je zabavan
lepo ide lepo koci
odusevljen je