Glavni meni

kavasaki ko nov

Započeo Kostić, 09 Maj, 2017, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Vodi, vodi, odraæe ga Laki ko musa jarca.

Kostić

#101
Citat: mali_zmaj poslato 14 Oktobar, 2018, 20:54
pa sta..,kao ovdje na balkanu se dobija posao na ljepotu!!  kole ti si taj koji je u banani,a krijes se iza maske,to je meni cool.., jebe se meni,i vlast je kriva za sve...,sta sad je lose sto Lazar macak radi..,ko da je bitno ko ga je zaposlio!! pa da sam ja cekao da se bilo sta na Balkanu popravi,umro bih od gladi do sada.. ,Kole stisni muda,i ajd na zapad,pokazi nam da si mudonja,sad Svabe primaju sve,samo da ne primaju Sirijce i ostale sa istoka,ili Afrike.. kad budes imao 5000 eura u djepu i dalje vozao ovako polupanog kawca,e to priznajem..,ovako prdjenje u prazno i prozivanje Lazica ne vodi nicemu...

da imam trenutno 5k para kupio bih plastike za ovaj i jo¹ jedan ovakav al zeleni, a da imam 20k para kupio bih i jedan gikser iz 85te za posebne prilike. moderniji me oèigledno ne privlaèe

ja ne èekam da se ne¹to popravi u zemlji srbiji al èekam da se neko na razgovoru za posao zagleda u ono ¹to govorim a ne u moj izgled mada mogu da se uèlanim u partiju i odma dobijem poso al me ne¹to mrzucka

nemaèka otpada zove me ¹veca al ja neæu

u kanadu ne odo onomad sa 21 mnogo je ladno i ne sme da se pu¹i i jebe javno

laziæa ne prozivam nego se zajebavam

od gladi nisam umro do sad al mo¾da umrem za mesec dana ako ni¹ta ne budem jeo

da se dokazujem na forumu, pa ne znam, sad si me zaintrigirao :)

al jedno je sigurno. ako se ikad obogatim, otiæu kod zanatlije u tursku i neku arapiju da mi napravi ¹priceve od suvog zlata i njih æu da vozim :)

Lazic

Citat: kosta66 poslato 14 Oktobar, 2018, 00:47
a da odem ja malo u tri pièke materine iz ove smrdarije od zemlje i postanem èovek? ajde ne seri da te zmaj nije zaposlio i dan danas bi kukao po forumu da si bespariæ. ustvari ti i dalje kuka¹ da si bespariæ :)
Od '94-te sam ukupno bio nezaposlen dve godine u nekoliko navrata, interesantno je da sam tada najbolje zaraðivao, ali nikad nisam uspeo da napravim neke veæe pare... Koliko se seæam hteo je Petar i tebe da dovede ovde al' nisi 'teo... :P :-*

Poslednje 3 godine vraæam nagomilane dugove, imam jo¹ sigurno 3 godine da sve vratim, do tad sam bespariæ... :D

Kostić

ja od 2012 ni¹ta, gde god se pojavim, skeniranje, zvaæemo vas i ni¹ta. d¾aba iskustvo d¾aba godine ;D za tri godine æe da ti treba samo ¹tap za pecanje. a da si dobro zaraðivao ne bi imao ¹es godina duga ;D

Lazic

Bilo je nepredviðenih tro¹kova... Realno tek od skoro mogu da zami¹ljam na ¹ta æu da tro¹im pare kad vratim dugove... Jedno vreme su se samo gomilali...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Oktobar, 2018, 11:07
Bilo je nepredviðenih tro¹kova... Realno tek od skoro mogu da zami¹ljam na ¹ta æu da tro¹im pare kad vratim dugove... Jedno vreme su se samo gomilali...

laki imam kombinu....dobicu prostor na adi ciganliji da postavimo bandzi trmabolinu.....ima da se useres od para...ima trabolina povoljno iz kine....zavrsicu ti kredit u nekoj banci....otvoris firmu i reseno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

 :o :wtf: [panic] [panic] [panic] ;D

Al' da ne gre¹im du¹u, nije bilo toliko lo¹e sa trambolinom, 2012-te skroz ok, radili do novembra, 2013-te na Adi pukla sezona, ne znam da li smo pokrili zakup i plate ali zato bili na sajmu od decmbra do februara za d¾, 2014-te na Olimpu bilo skroz ok, isto radili do Novembra... I onda prodali i isti dan dali pare mojoj majci da otkupi stan posle 30 godina spora sa firmom... I tako... :) Kredit istekao sad u septembru... :D