Glavni meni

kavasaki ko nov

Započeo Kostić, 09 Maj, 2017, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Uzmi Kosti ovaj zeleni od 100E, ja placam.

Hattrick

Kaze taj je sa slike, al je rasturen je u delovima treba da se sklopi.  :) Takvog vec ima.  :)

Kostić

#62
ludi francuzi imaju neku sektu stingerovaca ;D ne lo¾im se nego mi sme¹ne cene :) od H2 mi ne pa¹e zadnja vilju¹ka toèak lanèanik agregat, pa¹e samo ram i plastike i prednja vilju¹ka

mada ovaj motor i nije ru¾an kad se skinu samo boène plastike, ima dvocevni ram plus jedino creva malo ru¾e izgled. ako se èep za sipanje antifriza pomeri uz ram opet nije mnogo ru¾no. ogoleo sam ga jednom probao i nije mi bilo fest




lord_oblivion

Peðin motor je enduro i treba da je aljkav. Izlomljen i raspadnut svakako nije a i ne koèi na ¹pric  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

#64
mda, ja¹ta :) da ne znamo da je biv¹i jugin, pomislili bismo da je peðin motor iza¹o iz salona :)

Kostić

svi ga krste na 1990 a razlika izmeðu 1989 (prvi) i 1990 ko nebo i zemlja

ovaj prodat... inaèe je 1989
http://www.theparking-motorcycle.eu/used-motorcycles-detail/kawasaki-zxr-zxr-750/kawasaki-zxr-750-h1-stinger-a-vendre/XCHA4F7.html

ovaj je 1989 a kr¹ten 1990
https://assets.catawiki.nl/assets/2018/2/13/a/7/5/a7525d9f-a147-4885-be83-04cf6c9ae088.jpg

moj je sa trake si¹o 18 june 1988 ;D

a vodi se kao 1990...

lord_oblivion

Ja prièam o kinezu, Jamaha je u fazi sreðivanja ali ni ona nije zombi raspad, sve plastike cele nigde ulubljena. Malo zguljene nalepnice i to je sve.
Enduro je to  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

zeleni kinez? onaj izvezan ¾icama sa opusto¹enom elektrikom by peðe? onaj kome je otpao amotrizer?

bah

:)

Lazic

Citat: kosta66 poslato 11 Oktobar, 2018, 18:50
peðin tvoj i mrletov ¹es put gori od mog ;D
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [facepalm] Kostiæu kad lupi¹, zemlja se zatrese... Naði na mom motoru bilo ¹ta mehanièki neispravno, poje¹æu ga sa sve plastikama...

Kostić

nova cena - 2000 evra

æizla, sveetako aj batali :)

Kostić

a kad malo bolje ramislim, ovaj motor voze samo frikovi i ludaci, fanatici i sekta¹i te odustajem od prodaje i zamene, ðole nek se snaðe bole me dupe. mo¾e katanac :)

lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 12 Oktobar, 2018, 14:53
zeleni kinez? onaj izvezan ¾icama sa opusto¹enom elektrikom by peðe? onaj kome je otpao amotrizer?

bah

:)
Kapiram ¹to si ljubomoran  :-*
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Mrtav sam ozbiljan... Naði na mom motoru bilo ¹ta mehanièki neispravno... I ne mo¾e katanac, proèitaj pravila foruma... Tj, mo¾e ako si gazda pa ti se digne da zakljuèa¹ temu...

lord_oblivion

Ne vredi mu prièati, to tvrdoglavo ko bosansko magare  [facepalm]  [rofl]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick

A i uhvatila ga Stinger sekta pod svoje.  :)

Gavrolini

Stoji da je Lazicev kle jeziv i da je on takodje magarac ali je ipak u daleko boljem stanju od onoga sto kosta ponekad vozi. A sto se tice kineza, kinez nije motor tako da necu komentarisati :)

Kostić

Citat: Hattrick poslato 12 Oktobar, 2018, 16:19
A i uhvatila ga Stinger sekta pod svoje.  :)
aha ;D

ispravio sam malo filter za ulje, jebe me klirens tamo gde ne mo¾e da proðe al mo¾e da preskoèi :) ne bi dao ovo za oba peðina i jedan laziæev u paketu :)





kljuè znaèi u stare oglase nije vi¹e na prodaju. osim ako neko ne izvadi dva soma evritjtjtjtjtj tjaa :)

inaèe ovako izgleda H1 a H2 ima filter ulja u agregatu

Kostić

vidi seljake dva minusa. pa zajebavam se. c bre!

Kostić

Citat: Laziæ poslato 12 Oktobar, 2018, 15:26
Mrtav sam ozbiljan... Naði na mom motoru bilo ¹ta mehanièki neispravno... I ne mo¾e katanac, proèitaj pravila foruma... Tj, mo¾e ako si gazda pa ti se digne da zakljuèa¹ temu...

na tvom motoru je SVE neispravno :)

mrle

Citat: kosta66 poslato 11 Oktobar, 2018, 18:50
o levoj razmi¹ljam, ostalo jok. nego svi legli na moj motor a peðin tvoj i mrletov ¹es put gori od mog ;D


moj je bre fabrika za tvoj, samo Ratlook :)