Glavni meni

kavasaki ko nov

Započeo Kostić, 09 Maj, 2017, 20:16

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

#40
Citat: mali_zmaj poslato 04 Oktobar, 2018, 19:45
Kole pravis filozofiju a realno,si ga trebao dati za tih 400 eura..,ovakav motor ce uzeti neko kome treba za djelove..,i to je fakta,i ti to znas samo pravis filozofiju ili sprdnju od prodaje..,da je agregat od zlata,nece ga niko ziv uzeti,sem da ga raskupusa i turi djelove u svoj neolupani motor!! Tebi ovo ovako olupano ne smeta,ali 99.999 odsto ljudi ce reci da si nenormalan..,sto vozis ovakav motocikl,al to si ti..,jbg. volis da padas,lupas.... Tvoj ceif jbg.

da sam ga dao za 400 evra, pojeo bih sopstveni kurac bez senfa. ¾iv. imao sam k4 i tako me je boleo kurac da imam motor od tri iljade i nikad ga vi¹e ne bi kupio, a mo¾da kod vas u bosni ovakve motore rasturaju u delove, al kod nas u srbiji se voze mnogo gori od ovog

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 04 Oktobar, 2018, 19:58
Citat: mali_zmaj poslato 04 Oktobar, 2018, 19:45
Kole pravis filozofiju a realno,si ga trebao dati za tih 400 eura..,ovakav motor ce uzeti neko kome treba za djelove..,i to je fakta,i ti to znas samo pravis filozofiju ili sprdnju od prodaje..,da je agregat od zlata,nece ga niko ziv uzeti,sem da ga raskupusa i turi djelove u svoj neolupani motor!! Tebi ovo ovako olupano ne smeta,ali 99.999 odsto ljudi ce reci da si nenormalan..,sto vozis ovakav motocikl,al to si ti..,jbg. volis da padas,lupas.... Tvoj ceif jbg.
Sad ga i ti zakomplikova... Koletu je dobar mehanièki, realno jeste jo¹ uvek(bar agregat), da ima para za bolje, nema... K'o kad bi meni neko sad rekao, prodaj klepetalo makar i budza¹to, vozi¹ ga 10 godina, jeb'o si mu mamu, realno vredi 100e ciganima za gvo¾ðe... Za¹to bih to radio kad jo¹ nemam para za bolji/noviji, pali radi ide, osim ¹to je ofucan ni¹ta mu ne HVali mehanièki... I ¹to je najbolje, ne kvari se k'o tamo neki fensi motori...

Al onda za koji ga je kurcic stavljao u oglase,i pravi budalu od sebe!!??  Neka ga drlja onda dok se boje ne rastope!!

I Kole kod nas u R.Srpskoj se svasta vozi,ne brigaj brige,za Bosnu moras skoknuti do Sarajeva,Tuzle,Zenice...
jin-jang

Kostić

u oglasima je zbog toga ¹to moj mlaði sin ðorðe ne mo¾e da ga vozi prete¾ak mu je i ja bi menjao svoj motor za neko lak¹e gvo¾ðe do 250 kubika jer nemamo pare za drugi motor. ako to nije jasno onda jebiga

bosna rs meni to sve isto nisam bio u banjaluci ima od rata....

mali_zmaj

Sve je to ok,imas dobar razlog za prodaju..,al poenta je da ces ga tesko prodati,ili nikako..,nisi glup jbg. Cak naprotiv!! Sa najboljim namjerama ti kenjam.. !!

Nazalost ti je to sve isto... Meni nije..,mnogi su krvarili da ne bude isto..,nemas ti ljudino zrna patriotizma,jos si u staroj Jugi gdje je svako imao,a nije nista radio!! Zato smo tu gdje smo..,al to je sada druga prica,opricana sto puta na ovom forumu..  Sretna prodaja..    [thumb_up]
jin-jang

Kostić

al boli me kurac dalæu da ga prodam te¹ko ili lako, samo kad ja okaèim motor na kp, biva 200 pregleda u 24 h ;D a ¹ta mi je sve nuðeno, nemate pojma

Gavrolini

Pitaj ti sina ali da ti iskreno odgovori..jel mu motor pretezak ili ga je sramota da to vozi...ja vec znam odgovor.  Ako ti sin ima vise od recimo 14 godina i vise od 50kg moze lako da vozi kawu. Znam jer sam ja sa toliko godina i manje kila vozio calovu cbr1000f kao misa sto ima.

UFF

ima vise od 14 godina ali nisam siguran oko dela za kilazu, tu su negde oboje

Kostić

#47
srada je mogo da dr¾i ovo ne mo¾e ima 49 kila i sav se trese ko rahitièan verovatno od straha davo sam mu u ko¹u pravo ide al kad stane ne mo¾e da okrene pada mu na stranu

ne stidi se onoga ¹to ima a voleo bi da ima bolje i jako ga boli kurac za va¹e mi¹ljenje :)

jesti vozio ovaj motor? ba¹ ovaj prvi h1? taliban ga tero ko perce, stahinja probao i ka¾e da je ba¹ nezgodan i malo te¾ak

ЯЭВОЛУТИОН

stinger je tezak kao i svi motori iz tog vremena....mnogo je japanerima trebalo da naprave motor lak za voznju...ali to nije opravdanje da ne moze da vozi jer je tezak....dete se boji....
dete te zna predugo da bi selo u nesto sto ti koristis duze od tri dana....i ja se bojim za dete....i u pravu je....a realno motor je ili da se radi od tocka do tocka ili za staro gvozdje....nije samo estetika u pitanju, naslo bi se tu jos stosta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

#49
takoe maestro ja se u tebe kunem odkako sam ti dao da se uèi¹ na mom bemveu sa onom lamelom od peglice ¹to si uturio. a sad ne seri vi¹e nemoj da si ko ovi pico¹i ne stoji ti nisi taj tip. motor je potpuno ispravan.  a da se ðole boji u si u pravu. zato mu treba ne¹to manje i lak¹e jer je sav mekan ko da nije moj

koènice rade, ploèice su nove pozadi na dve treæine napred. ne cure klipovi, diskovi su deblji od pola motora u srbiji, kolotrag je ravan nema odstupanja, lanèanik nov, le¾ajevi toèka novi, osovina zadnjeg toèka zamenjena le¾aj u lanèaniku nov i jo¹ pokoje¹ta. prednja guma je gotova imam drugu èekam da me odmrzi da je zamenim.

Kostić

ovo mi treba ako neko ima staro sam peglo (na slici)  al je gadno puklo kad sam pijan zavrno uz pilota ko majmun pa mi ispo toèak dobro se nisam ole¹io

za privremeno sam ubu¹io rupu i turio ¹raf al tako ne mogu da dotegnem toèak kad se lanac obalavi mada radi bolje nego fabrièko re¹enje






Gavrolini

Pouzdan motor kome kad das gas ispadne tocak?  Jesi video kako moze da izgleda motor iz skoro iste godine?

Kostić

#52
znao sam za to nisam imao deo sad je pouzdan
inaèe to je fabrika izmislila i taj deo ne sme da pukne prilikom zapinjanja. i motor se èak nije ni digo na toèak, nego je proklizo i ¾vrljo dvaes metara i puko, a to je mnogo manji otpor nego kad se digne na zadnji. e saæe kurac d apukne u¹rafio sam
ako misli¹ na teneru koju si kupio, reko sam ti da je lepa i oèuvana. i?

stilgar

da odes ti kod naseg chop-chop majstora, (cluch^brake) da ti napravi neki cafe racer ili street od tog ostatka motora pa da se lepo vozis posto je agregat izgleda dobar :) mada tebi bi vise pasovo neki scrambler :)

Kostić

a da kupim ja desnu prednju levu i zadnju levu plastiku, zamenim ruèku gasa i opet imam prelep original motor? dal si pogoreo po glavi da pravim idiotizam od motora :)

gvo¾ðe se prepravlja, ovo ne

Lazic


Kostić

#56
o levoj razmi¹ljam, ostalo jok. nego svi legli na moj motor a peðin tvoj i mrletov ¹es put gori od mog ;D

levu sam lepo sklopio ¾icom al se padalo jebiga i sad me mrzi da skinem odnesem ukuæu i opet lepo sklepam. a i neki drugari su mi nudili da je izvare za d¾ al nisam teo

desnu mogu da izgitujem i uradim nalepnice al me mrzi. prednju sam mogo da kupim za male pare nije mi se htelo. bitno je da motor ide koèi i ima migavce i da mu ni¹ta ne otpada kad izduvavam èunak jednom meseèno

Gavrolini

Ne sredjuj nista i onako je mrtva trka ko ce duze preteci, ti ili on 😁

Kostić


Hattrick