Glavni meni

kavasaki ko nov

Započeo Kostić, 09 Maj, 2017, 20:16

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

prodajem kavasaki, nikad padano, imao je blago proklizavanje sa desne strane i kratku, ali strasnu vezu sa mazgom. kavasaki je skoro nov, ima jedva 40 godina. (tako reèe jedan poznavalac materije) cena sitnica - 500 evra za simpatiène, 700 evra za anti simpatiène, 1200 evra za eksperte. telefon nemam, ponude samo oðe u javni sektor. privatni koristim iskljuèivo za ljubavne probleme. motor je registrovan do kraja juna ili jula, zaboravio sam, al mislim da je do kraja ¹estog meseca, a jeste. prenos je obavezan. slike nemam, al ima na forumu, pa ako nekoga isteresuje, nek kopa. ja ga ne bi uzo ni za delove... ima mnogo toga da se menja, al ¹top lampa je cela, kao i zadnji desni migavac, zadnji levi je nov, al nije njegov, mnogo je debeo. ostalo je tu i tamo. motor oæe da upali, oæe i da ide, ali nije preporuèljiv za zajebane vozaèe. oæe da neæe, tamo de treba. sve ostale informacije sam zaboravio. rado bi ga zavalio nekom foruma¹u, da se ne patim vi¹e sa kr¹em. skrivene mane nema, a i ako ih ima, ja za njih ne znam.

mo¾e zamena za ispravan motor od 1935 do 1985, kljuè za ¹rafciger.




Glava Dole

kakav oglas sunce ti :o

Boki-KG

'de æe ti du¹a...
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]  Auuuuu... ;D




Ko ima produvanog stranca, milinica... ;D Mada je obièno obrnut sluèaj... ;D

Hurricane

..koliko mo¾e da razvije?

Sreæna prodaja Kosta  [cheers]


Od para unuèetu da uzme¹ neka sportska kolica..

Kostić

rado bi se menjo za neko staro gvojze do 400 cc, ako se nekome isplati da pravi bonsek rejser il te fore. mehanika i nije toliko lo¹a u odnosu na izgled, mada levi disk mora da se zameni, kriv je. ova kofa ozbiljno nije za opasne vozaèe sa debelim iskustvom ni nova, kamoli polovna. em prete¾ak, em neæe u blato, em je spor ko baba. al za odreðenu grupu frikova je interesantna naprava  ;D ako se poskidaju plastike i malo prepravi polo¾aj termostata, mo¾e da bude lep strf. ja to ne volim, raðe æu da ga teram ovako u fronclama al original ;D opet, sto konja 200 + za 500 evra pa i nema ba¹ neki izbor, a agrefat je jo¹ uvek dobar. èunak èist ko bistra voda, kompresija 10 na sva èetiri cilindra, samo da dotegnem ¹paner i zamenim onaj jebeni semering da ne curi ulje i ima on jo¹ da drnda, ako ga opet ne potera neki maler, a jes malerozan majku mu jebem, stoka od motora! ;D

Lazic


Glava Dole

Citat: Hurricane poslato 10 Maj, 2017, 07:07
..koliko mo¾e da razvije?


Mnogo ;D
Citat: Milos96 poslato 22 Jun, 2016, 07:51
Vrlo lako ;D


I da mu jos malo promovisem oglas... brzi od metka... snazniji od lokomotive... u stanju da FZRku obidje na boku... [rofl] [rofl] [rofl]

Citat: Andreja poslato 24 Jul, 2016, 10:50
http://i.makeagif.com/media/7-24-2016/MA5sOZ.gif


Kostić

¹to mi kvari¹ oglas, sad niko neæe da ga kupi, pomisliæe da sam ga tero u crveno

Glava Dole

"rado bi ga zavalio nekom foruma¹u, da se ne patim vi¹e sa kr¹em" a forumasi vec nisu u toku... jok uopste [rofl]

Gavrolini

Realno ovo treba da ide na poklon. Mator i izgleda kao da je iz rata izasao. Sramota je za ovo traziti bilo kakav novac. A i za te pare ima bolje mnogo.

Lazic

Realno bi najvi¹e Kostiæu odgovarao zbog papira i dobrog agregata... Samo da naðe adekvatnog... ;D


Kostić

te¹ko ¾abu u vodu naterati. ima bolji i za manje para. al moji motori imaju reputaciju. zato je ovaj primerak skup.  milo¹e ne primaj se, da te se ne odreknem, pa da bude¹ bobanov mali. :)

Kostić

Citat: Laziæ poslato 10 Maj, 2017, 14:24
Realno bi najvi¹e Kostiæu odgovarao zbog papira i dobrog agregata... Samo da naðe adekvatnog... ;D



jok, opraviæu ovaj, ono ¹to se mora. plastike neæu.

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 10 Maj, 2017, 14:26
te¹ko ¾abu u vodu naterati. ima bolji i za manje para. al moji motori imaju reputaciju. zato je ovaj primerak skup.  milo¹e ne primaj se, da te se ne odreknem, pa da bude¹ bobanov mali. :)
Bas zbog reputacije ga niko ni na poklon ne bi uzeo vec ces morati da platis ciganima sa spediterom da ga odnesu.

Kostić

dont bi engri, maj frend. nije to motor za tebe.

Glava Dole


Kostić

taj sertum bio kod makija u gara¾i neko vreme. vozili se na njemu obuèeni u tom stilu. ja imo i ko¾ni ¹injel SS i pilotske ko¾ne kape i rukavice... vrv motor, voleo bi da je moj.

mrle

ne mogu sve da te po'vatam, da li si dobio pare?