Glavni meni

MotoMetalFest & 10.Moto Skup MK Panonski Vukovi Zrenjanin 12, 13,14 Maj 2017.

Započeo niki64, 07 Maj, 2017, 19:25

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

milomir22

Moje misljenje, ako neko dodje motorom, na neki nacin doprinese skupu, jer je uvek lepse videti more razlicitih motora, nego par slucajnih. Stoga, karta ne mora biti jeftinija za motore, ali zasto je skuplja duplo za onog ko dodje sam na motoru, nego za nekog lokalnog djilkosa, koji ce da upadne da jede i slusa muziku za 200 dindzi, a i put ga ne kosta nista (jos da ima za dz da se opere, da ne vonja, bilo bi vrh).

Da treba da se plati, treba i da i ovako nije previse- nije, samo da bude ulaz po coveku, a ne po motoru ili bez.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

jevta

Osnovni problem je ¹to je vama provod samo tamo gde  pivo ima ¹to manju cenu.
Ja ne pijem i to me savr¹eno ne interesuje.Cena klope i piæe mo¾e biti ekonomska.

Mario

Ja ne znam sta vi ljudi pricate? Karta za motore je 400 din za dvoje na motoru za 2 dana. 3 obroka, poklon na ulazu, rakija itd... Onda imate bajkerske igre gde mozete da osvojite nagradu u iznosu od min 1000din. Za pesaka ne treba da se kosi trava za kamp, ne treba mu poklon na ulazu, ne dobije rakiju hranu. Cak iako neko dodje u subotu predvece, opet moze da ima rucak, pice na ulazu, obezbedjeno mesto da postavi sator ujutru ga doceka kafa i dorucak.

Koliko puta sam otisao 100km dalje, ostao 2 sata i krenuo nazad, normalno platio ulaz i sve. To je moj problem ,nije stvar organizatora zasto ja nisam ostao duze.
A ako je mnogo ako ides sam na motoru pa potrudi se majku mu jebem. Koliko je tesko naci jos jednu osobu da podelite troskove ?

jevta

Organizatori shvatite nije problem u ceni za onog ko doðe motorom nego za pe¹ake.I pe¹ak mo¾e da doðe u petak razapne ¹ator jede pije slu¹a bendove i da plati 200 dinara.
Jel to moto skup ili motori plaæaju parking

Mario

Pesaci dolaze tek u subotu oko 9 sati uvece, pre toga je jako slab odziv. Realno ni nema zasto da dodje ranije kad mu je dosadno. A navedi mi nekog ko je kao pesak iz grada dosao i razapeo sator? Ko je lud da spava tu kad mu je kuca za 3 min?

Ako mislis da je pesaku bolje sto ne ostavis motor kuci i dodjes kao pesak pa udjes?

jevta

Isto tako i bar 80 % ljudi koji doðu motorom doðu u subotu po podne niti ruèaju niti kampuju,a dosta njih ni koncert ne prati.
Mo¾e se o tome pisti u nedogled ali je diskriminacija motorciklista oèigledna i u ovim situacijama.©to se onda èudimo ¹to nas drugi mrze

niki64

Prvo bi odredjenim ljudima dao zadatak da izorganizuju jeda moto skup ili bilo sta za vise od 5 ljudi i platio bi im da dodju na manifestaciju koju su oni organizovali. Ubedjen sam da nebi dosli.
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Andreja

Citat: jevta poslato 09 Maj, 2017, 15:02
Isto tako i bar 80 % ljudi koji doðu motorom doðu u subotu po podne niti ruèaju niti kampuju,a dosta njih ni koncert ne prati.
Mo¾e se o tome pisti u nedogled ali je diskriminacija motorciklista oèigledna i u ovim situacijama.©to se onda èudimo ¹to nas drugi mrze

https://en.wiktionary.org/wiki/butthurt   :-[
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Mario

Citat: jevta poslato 09 Maj, 2017, 15:02
Isto tako i bar 80 % ljudi koji doðu motorom doðu u subotu po podne niti ruèaju niti kampuju,a dosta njih ni koncert ne prati.

Cekaj ,a ko je kriv tu? Onaj ko je organizovao ili onaj ko dolazi?
Zamisli na ulazu svako izjavu da potpisuje koliko ce da ostane i mozemo i notara da zaposlimo na ulazu, ko prekoraci vreme odma tu pored da bude i advokat da se pokrene tuzba protiv njega.

Ili si mislio da stavimo rampu sa parkinga pa da svako vuce kartu i vremenski da se naplacuje boravak?

jevta

Citat: niki64 poslato 09 Maj, 2017, 17:52
Prvo bi odredjenim ljudima dao zadatak da izorganizuju jeda moto skup ili bilo sta za vise od 5 ljudi i platio bi im da dodju na manifestaciju koju su oni organizovali. Ubedjen sam da nebi dosli.
Udru¾enje kom ja pripadam kad je organizovalo dru¾enje motorciklista bila je i cuga i klopa za d¾abe.
Pitaj Milo¹a kako je kad se pravi da ko¹ta samo domaæina

Kostić

jevta ubo prs u oko. ;D znaèi, mi manijaci kad idemo na neki skup, a neko od tih organizatora je na¹ drug èlan foruma, za nas je piksla d¾. ;D kul ;D

ja pro¹le godine svrno uveèe u vr. banju, dao 500 dinara za ufur, zaseo pored motora na livadu, napio se i prespavo. nit sam jeo nit i¹ta. usto ujutro i ¹mugno. nije mi bilo ¾ao para, osim ¹to su kroz ogradu virili ljudi u nas na sred autobuske stanice ;D

K0le

Ja da pitam, kakav je drum od NS do ZR , onaj Kaæ-Titel-Eèka ?  Je l' bolji od onog direktnog? Znam da je vi¹e km, al brate ovamo od ¾abaljske raskrsnice plombe izvaljuje koliko je lo¹...

Andreja

Od direktnog ZR-NS ne mo¾e da bude gori, vozio sam linijski taksi (jako kratko), ljudi mi skaèu po kolima :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić


Andreja

Jedna polovina puta je ok, druga je kao da vozi¹ po pragovima ¾eleznièke pruge.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

K0le

Do ¾abaljske raskrsnice je sasvim dobar, sad jo¹ ima i nekih radova, al ok. A dalje je horor, strah, u¾as..  kraj

Laki-zr

Danas sam prosao, opet su krenuli da "rade" celih 300m puta tako da imaju semafori.

Laki-zr

A da sto se tice ulaza, tipicni Srbi, stalno ima nekih prigovora  [offtopic]

serbduck

 Na pijaci ranim jutrom krastavac kosta 150 din...kako odmice dan tako mu cena pada...negde predvece kosta 80 din....
Ja volem da jedem krastavac pa ga jutrom platim vise....zabole me ko ce ga i po kojoj ceni kupiti danas ili sutra....

Tako je i na moto skupu. Tih 500 kinti pomaze MK koji organizuje skup.

Ako oces ti dodjes - ako neces - pa nemoj. Ko te tera?

Placam svoja zadovoljstva - za tudja me iskreno zabole.

Ako mi Bokilic opravi karburatore - vidimo se za vikend. Zena mi iz Zrenjanina - pa aj ti sine majcin nemoj da dodjes... [zena]

                         [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!