Glavni meni

4. Moto GP 2017 Gran Premio Red Bull de España, Circuito de Jerez

Započeo mazzi, 05 Maj, 2017, 16:06

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Kanarinac

Sta se lozite, vec sledecu trku ce sve doci na svoje mesto.
Znate onu narodnu,jedna lasta ne cini prolece

Hohštapler

...jedino ¹to me nervira vi¹e od pro-rosijevaca kad kenjaju kako je on jedini bog, su ovi ¹to likuju kad on podbaci.
Nije Rosi danas podbacio, pravo je èudo da je zavr¹io trku ako mene pitate, ekipa je danas napravila istorijsku gre¹ku, kao onda kad je Honda ujebala Markeza za ulazak u box.
Ali zato su ekipa, videæe gde su zajebali, izvuæi pouku i teraju dalje.

Trka je bila sjajna, Zarco je definitivno najveæe iznenaðenje ¹ampionata, svim srcem sam navijao danas za njega.
I da spomenemo Lorenca, svaka èast za vo¾nju danas, drago mi je da ulazi u ¹tos - eto nama dobrih trka.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Boban_m

Posto sam prespavao, gledao sam samo zadnjih 6 krugova. Nesto nije bilo u redu sa njegovom prednjom gumom?

Jefta

Da mi je neko rekao da ce fabricki dukci biti ispred fabrickih yamahi pre ove trke ne bih mu verovao :)

VR 46

Ех Лоренцо момци,кад плачљивко пребира шљунак нема вас нигде,а кад вози боље одмах сте заклети навијачи  [rofl]



Twist of wrist!

srbac


Darko

Ja sam ove godine Zarco-vac , o cemu pricate ...

I dalje mi je drago kad Lorenco zabelezi dobar rezultat

Kostić

¾arko je mudonja, al ipak treba vremena da se uhoda sa starom bandom. èovek obeæava, navijao sam za njega u startu. volim kad anonimci naprave 'èudo' með' mudonjama, al markez je neprejebana dileja i moj idolèiæ jer ga svi mrze, a onaj moto 2, paaa., i tamo neki markez? hah- ah
izvinjavam se na trolovanju gospodnu englezu i gavri, mom omiljenom hejteru :)

sasafilipovic

Citat: eclipse4 poslato 06 Maj, 2017, 10:29
Ako bude kise zarko pada jer ne zna za meru,bice bttle for the 18th place lorenco vs tsuda pod uslovom da lorenco ne nadje neku nepravilnost u rasporedu kapljica kise,jer onda nece uopste voziti.
Markez ce se voditi teorijom "bolje mi je 5 poena manje nego 25" vinjales opet pada jer je jos pod elanom "krenulo me",pedrosa ce mudro pratiti situaciju da se ne obruka.deda polako prvi kroz cilj....i eto....prodje trka heheh
Jedino si pogodio za Markeza  8)

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

VR 46

@: Србац : Па где се изгуби стари друже? Нема плачљивка па нема ни тебе?  ;D


@: Дарко : Колико знам ти си из Раковице,како можеш да будеш Жарковац? А добро,шта ће мучени плачљивко,осим тебе и Србца навија за њега ужа родбина,без тебе остао само Србац и родбина  [rofl]

И не ја нисам као неки,ево да похвалим плачљивка,само нек настави,можда буде у топ 5 ове сезоне  :D
Twist of wrist!

Biker-Boy

Najzad Lorenzo uvatio zalet, i to ozbiljan, nadam se da ce nastaviti tako i u narednim trkama,
Zarku se smesi podijum i to vrlo uskoro, samo je pitanje vremena,
Deda je zesce podbacio ovaj put, Vinjales donekle odrzao ponos fabricke Yamahe, ali svakao bolje i to nego pad kao prosli put.
Generalno, dobra stvar je sto su prva 4 mesta razlika u 10 poena, bice zanimljivo ako ovako nastave
I feel the need..... the need for speed !!!

navajo

Ja standardno navijam za Dedu, i za Zarka koji me odusevljava od prve trke...grize kao piranica!!!


srbac



Biker-Boy

Bas je ispao sabancina, uzbunio se ko da mu je Bautista ugrozio sansu za titulu...  [ludak] [doh] [thumb_down]
I feel the need..... the need for speed !!!


zozon


eclipse4

Citat: srbac poslato 07 Maj, 2017, 16:14
....  :P.  Pozdrav za sve koji su u Karburatoru navijali za Ducati  [rofl] [ljubav] [yahoo]

koliko navijali za dukati? 1 :)

eclipse4

Citat: sasafilipovic poslato 07 Maj, 2017, 19:34
Citat: eclipse4 poslato 06 Maj, 2017, 10:29
Ako bude kise zarko pada jer ne zna za meru,bice bttle for the 18th place lorenco vs tsuda pod uslovom da lorenco ne nadje neku nepravilnost u rasporedu kapljica kise,jer onda nece uopste voziti.
Markez ce se voditi teorijom "bolje mi je 5 poena manje nego 25" vinjales opet pada jer je jos pod elanom "krenulo me",pedrosa ce mudro pratiti situaciju da se ne obruka.deda polako prvi kroz cilj....i eto....prodje trka heheh
Jedino si pogodio za Markeza  8)

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

pazi govorio sam o kisi :)

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Maj, 2017, 17:39
....
Nije Rosi danas podbacio, pravo je èudo da je zavr¹io trku ako mene pitate, ekipa je danas napravila istorijsku gre¹ku, kao onda kad je Honda ujebala Markeza za ulazak u box.
Ali zato su ekipa, videæe gde su zajebali, izvuæi pouku i teraju dalje.

jel moze malo opsirnije?

Darko

Ljudi , ako neko ima torent nek stavi ...

Nisam gledao trku