Glavni meni

Caoo

Započeo Nina.f, 05 Maj, 2017, 03:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

irena ove godine tamo nije isla :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Andreja

Za¹to Irena o sebi prièa u treæem licu?  [ludak]



:P


Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

balcan girl

zato sto je flipnula :D :D :D :D od uèenja  [rofl] [rofl] [rofl]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a ja mislio da se pretvorila u Goluma.....
! No longer available

jebem ti snove, kad nisu erotski  [doh] [doh] [doh]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] ne znam sta ti je gore revolution :D :D :D kako god okrenes to æe na kraju da ispadne noæna mora ako me opet sanjas :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Nina.f

Vi ste se raspisali ovde, a ja vas samoo pomno gledam i smejem se 😂😂😂

Glava Dole

Nemoj samo da gledas nego pisi... razradi malo te slatke prstice :)

ЯЭВОЛУТИОН

nego hoce li neko da objasni matorim pijancima da off road ne znaci kad ispravis krivinu ili kad kliznes i odes u livadu....u pitanju je svesna zelja da se vozi van asvalta i van puta...po kozijim stazama i vukojebini....u pitanju je borba sa prirodom u nepreradjenom obliku....kad ga malo urede onda se zove hard enduro....kada je staza onda je cross....kada juris zeku sa trkacim motorom to nije to....ne racuna se :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ako to nije off, onda ja nikad nisam vozio off... ;D

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 09 Maj, 2017, 09:32
nego hoce li neko da objasni matorim pijancima da off road ne znaci kad ispravis krivinu ili kad kliznes i odes u livadu....
znaci polomio sam se od smeha, ne treba nikako da citam forum na poslu [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic

Idi u temu o Novom Zelandu da vidi¹ kako se muvaju Revolution i SSZGO... ;D

megaidiot

na daljinu  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 09 Maj, 2017, 10:49
Idi u temu o Novom Zelandu da vidi¹ kako se muvaju Revolution i SSZGO... ;D
ne vredi....sustinske razlike u pogledima na zivot....nekome je sustina zivota da se okiti ...ja ne volim da vidim niciju kitu osim svoje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ilijar10

Dobro dosla! Sa kog dela ZR-a si?

Major

Dobro dosla [hello]


Nina.f

Citat: ilijar10 poslato 18 Maj, 2017, 12:20
Dobro dosla! Sa kog dela ZR-a si?

Bagljas

Kostić

matori pijanci ne znaju ¹ta znaèi to: off road. oni znaju, da su se vozili tamo gde nema nikakav put, al ima ¾bunje, trnje, ¹uma i d¾ombe i provalije. kako se to zove, matori pijanci ne znaju, jer su matori pa ne razumeju taj moderan d¾argon. ako je hard enduro to ¹to ovaj ka¾e, onda su matori pijanci vozili taj hard enduro sa R motorom, ¹tagod da znaèi to R, jer matori pijanci ne ralikuju motore po tome, koji je R, a koji  je K, nego znaju da to ima dva toèka, gas i litar benzina u rezervoaru. i voze ono ¹to imaju, tamo gde im se oæe.

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 22 Maj, 2017, 22:18
matori pijanci ne znaju ¹ta znaèi to: off road. oni znaju, da su se vozili tamo gde nema nikakav put, al ima ¾bunje, trnje, ¹uma i d¾ombe i provalije. kako se to zove, matori pijanci ne znaju, jer su matori pa ne razumeju taj moderan d¾argon. ako je hard enduro to ¹to ovaj ka¾e, onda su matori pijanci vozili taj hard enduro sa R motorom, ¹tagod da znaèi to R, jer matori pijanci ne ralikuju motore po tome, koji je R, a koji  je K, nego znaju da to ima dva toèka, gas i litar benzina u rezervoaru. i voze ono ¹to imaju, tamo gde im se oæe.

[ludak]

edit:sad citam gore, da vidim da se nisam zajebao... i jbg, jesam, ipak jeste u kontekstu teme :) Gledam sta prica ovaj, posandrcao totalno... al ipak nije... bas toliko... ;D

Kostić

inaèe i kozja staza je put. ¾bunjar, trnje i pra¹uma nisu :) znaèi, vozio sam off road!


mkt

znaci evo ti hard enduro jebo te, dizginemo zbog tvog endura
! No longer available