Glavni meni

Caoo

Započeo Nina.f, 05 Maj, 2017, 03:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2017, 02:48
al zato,kad se Lazic vratio iz Italije....
http://youtu.be/ui92anSdjns

5 puta ga gledam, vristim [rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole

Ko mi to baca komentare pa onda brise na YT-u? :P

Hattrick

Ova dva videa treba negde sacuvati, da ne nestanu kao Kostin .gif  [rofl]

Kostić

al ga je preveo, usro sam se od smeha ;D

milo¹e, vidi se da si moj, preuvelièava¹ mnogo ;D ja tako padam po difoltu, nego smo bili u gaæama pa sam se ogulio, to je pièkin dim. kad sam obuèen nikad mi ne bude ni¹ta :) i tamo je off i nije za saobraæaj.  inisam tero 140 nego sam kaskao za tobom bre, a pao sam sa 40 zbog koènice majku joj jebem ;D dole po travi sam malo zavrno da te zezam, gore jok. ne mo¾e gore krava brzo zbog mortizera, mnogo skakuæe i vobluje :)

æizla, je se ne setjam da si bio, setjam se samo jankoviæke koja mi je odr¾ala predavanje i zelenog stvora sa nekom hobotnicom u rukama koja me napada dko su me pipci dr¾lali da ne pobegnem ;D

i juge u kazanu, naravno pijanog ;D

i viæinog tranzistora na kavasakiju koji je svetleo ko leteæi tanjir i svira neki diskaæ ;D i ljudi koji su nas gledali na semaforu kad smo i¹li kuæi ;D

Lazic

#144
Onda nisam bio, ali sam toliko puta gledao slike i snimke da sam prezupèio... ;D :-*






Citat: Hattrick poslato 07 Maj, 2017, 04:25
Citat: eclipse4 poslato 07 Maj, 2017, 02:48
al zato,kad se Lazic vratio iz Italije....
http://youtu.be/ui92anSdjns
Ovo nisam video sinoæ, plaèem... [rofl][rofl][rofl][rofl][rofl]

5 puta ga gledam, vristim [rofl] [rofl] [rofl]

Biker-Boy

Au jbt davno sam se ovako ismejao, prejak je video  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [klanjam_se] [kralj]
I feel the need..... the need for speed !!!

eclipse4

Daj da ga prebacimo u temi sa video klipovima heheh

mkt

ahhaha sjajno

mali_zmaj

pao sam na guzicu,jeste ludi,ovaj klip u neki muzej,ili arhivu!!
jin-jang

Kostić

mogo bi da nam napravi¹ neki malo du¾i filmiæ, da dokaèi¹ vi¹e likova koji zavreðuju da uðu u ovako delo, pa da pomremo za sve pare ;D

neprejebano! ;D

i da stoji u naslovu negde, ko reklama. ;D

Hattrick

Do jaja odradjeno.  :)

navajo

Sad videh kod Koste na fejsu, oplakah [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]


Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 07 Maj, 2017, 07:27
al ga je preveo, usro sam se od smeha ;D

milo¹e, vidi se da si moj, preuvelièava¹ mnogo ;D ja tako padam po difoltu, nego smo bili u gaæama pa sam se ogulio, to je pièkin dim. kad sam obuèen nikad mi ne bude ni¹ta :) i tamo je off i nije za saobraæaj.  inisam tero 140 nego sam kaskao za tobom bre, a pao sam sa 40 zbog koènice majku joj jebem ;D dole po travi sam malo zavrno da te zezam, gore jok. ne mo¾e gore krava brzo zbog mortizera, mnogo skakuæe i vobluje :)

æizla, je se ne setjam da si bio, setjam se samo jankoviæke koja mi je odr¾ala predavanje i zelenog stvora sa nekom hobotnicom u rukama koja me napada dko su me pipci dr¾lali da ne pobegnem ;D

i juge u kazanu, naravno pijanog ;D

i viæinog tranzistora na kavasakiju koji je svetleo ko leteæi tanjir i svira neki diskaæ ;D i ljudi koji su nas gledali na semaforu kad smo i¹li kuæi ;D

kad sam ja preuvelicavao? Evo i nacrtano :) Nisam rekao ni da si ti vozio(da jesi u stvari toliko il vise obisao bi mi il bio u repu), rekao sam koliko sam ja terao... mada pricao u mnozini s obzirom da smo bili zajedno... evo ti snimak, a i secam se sata... a pao si prilikom kocenja, dosta sporije... fala bogu na tome :)


Kostić

ja sam gore bio predaleko iza tebe.  nisam dovatio ni 80 jer moj motor gore mnogo skaèe, da sam te gore pratio tra¾io bi me u savi ;D a na kraju, dok si ti koèio polako ja sam pevuckao i zaboravio de smo po¹li, pa kad sam se setio aha, tu æe skrenemo, bilo je kasno. nabo, zabo, drkno ;D

Glava Dole

Ma skakao i moj al posle 3-4 piva i malo tvoje rakije u kratkom roku se cinilo ko da sam na auto-putu ;D [rofl]

Kostić

kretenu, psovo sam te ja iza ¹to juri¹ po asfaltu ba¹ zbog tog voblovanja, èeko sam da se olupa¹ i psovao, al si ti zapo ko konj. cilj je bio da se dole jurcamo, po pra¹ini, a da se vratimo gore polako.  sme¹no je ¹to sam dole vozio br¾e nego gore... ;D al to je stara prièa, da sad ne trolujemo pro¹lo vreme :)

Hattrick

Cilj je da se vozi OFF sa R-ovima, a ne da se njima po asfaltu jurca.  [rofl]
A bre Loshmi, treba cale sve da te uci.  :)

Kostić


Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 07 Maj, 2017, 21:44
Cilj je da se vozi OFF sa R-ovima, a ne da se njima po asfaltu jurca.  [rofl]
A bre Loshmi, treba cale sve da te uci.  :)

Ne smem vise da otvaram ovu temu dok pijem bilo sta, malo malo pa se zagrcnem [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 07 Maj, 2017, 20:41
mogo bi da nam napravi¹ neki malo du¾i filmiæ, da dokaèi¹ vi¹e likova koji zavreðuju da uðu u ovako delo, pa da pomremo za sve pare ;D

neprejebano! ;D

i da stoji u naslovu negde, ko reklama. ;D

naprimer povratak irene iz salcburga :)