Glavni meni

Caoo

Započeo Nina.f, 05 Maj, 2017, 03:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

srce malo ne treba meni kontejner, za vas treba jedna motka samo :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Boban_m

Citat: Milos96 poslato 06 Maj, 2017, 03:38
[rofl] [rofl] [rofl] realno, uopste nije cudo...

balcan vaspitacica, uff nek pozajmi jedan od kontejnera da imitira vrtic [rofl] Oko mene mislim da nema mnogo posla(ja sam fin... ljubi me maaaaaajka ;D ), oko ovog drugog ce vec morati doooobro da zasuce rukave :)
E,  mislim da ti ta strategija bebice ne ide u prilog prilikom izvrsavanja napada na izvjesne, ovde prisutne... ;D

Hattrick


Glava Dole

Ja da napadam koleginicu? Jaaaa?! Ovako fin?? Taman posla, ti si to, Irena, nesto pobrkala :P

edit: tj. bobane, pomesao sam vas [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Auuuu bobane sta ti rekoooo,napravi te na zensko samo zbog duge kose u avataru....

Joj milose,pored irene sad imas jos jednog na ledjima.dajte peticiju da spasimo milosa.

Boban_m

Nisam ja prgav kao Irena. Dobio je jos jednog tatu i to je sve ;D

Kostić

to je kostin mali, treba li mu jo¹ jedan æale? ;D

niki64

Citat: PECA BMW poslato 05 Maj, 2017, 23:55
Citat: Nina.f poslato 05 Maj, 2017, 03:13


Sedi na ladnu travu  [nono] , pravi manijak !  :P

Dobrodosla !   [welcome]


vidimo se na skupu sledeci vikend !
Pitanje Peco, gde se druzite sledeci vikend, ako nije tajna?
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

PECA BMW

Citat: niki64 poslato 07 Maj, 2017, 00:09
Pitanje Peco, gde se druzite sledeci vikend, ako nije tajna?

Zrenjanin
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole

Citat: kosta66 poslato 06 Maj, 2017, 15:22
to je kostin mali, treba li mu jo¹ jedan æale? ;D

Treba, steta sto lazic bio u italiji onda kad smo se ludirali po nasipu, da je bio tu tako smo slatko mogli da padamo svi porodicno ;D [rofl] drugi, treci cale... ti bobane... uhvati red... sledeci si, ovi su rezervisani jos ranije [rofl] :-*

Lazic

Èek, u oktobru si bio kod Uffa? Onda kad ste obojica padali sam bio, samo sam stigao taman kad je Kostiæ bio jodiran... ;D

Glava Dole

Ma jok bre, letos... nisi bio 100%, upamtio bih te da si bio... secam se da mi bilo krivo zato sto nisi upotpunio tu trojku naopakih [rofl] Bio si u Italiji 100%... repriza rodjendana, tad smo overili :)

Lazic

'bem te zaboravna, stigao minut po¹to je Kostiæ popio jod... :D :-*

Glava Dole

Nemoguce breeee, nisi ama 100%... sve pamtim, kako sam se odseko i prebledeo kad sam ga video kako leti u kanal, kako smo se posle kidali od smeha kad sam video da je relativno ok(samo oguljen ko banana [rofl] ), kako ga je UFF polivao jodom... ti tad nisi dolazio, bar ne da sam te ja video... jedino ako si nakon sto sam ja krenuo, a nisam bas rano krenuo, maltene sat vremena pre mraka... sa vezanom gumom koju mi poklonio bleki, putnom torbom, pravo na autoput pa nazad za cacak :) Kad pamtim sve to upamtio bih i tebe sigurno, nema teorije, ti si nezaboravan [rofl] Mozda ti se pomesalo pamcenje sa goranom il probom kotlica :) Ili mozda i sa nekim drugim kostinim padom, njemu to bar nije strano [rofl]

eclipse4

Citat: Milos96 poslato 07 Maj, 2017, 01:50
Citat: kosta66 poslato 06 Maj, 2017, 15:22
to je kostin mali, treba li mu jo¹ jedan æale? ;D

.....Treba, steta sto lazic bio u italiji onda kad smo se ludirali po nasipu.....

al zato,kad se Lazic vratio iz Italije....

http://youtu.be/ui92anSdjns

Glava Dole

Pluseva nemam, zahvalnica takodje... oplakah [rofl] [rofl] [rofl] koji si ti car... preporucujem gledanje i fokus na prevod [rofl]  [clapp]

Lazic

Ubedio si me... ;D Mislim da sam bio na Tari kad je bila repriza roðendana, moguæe da sam se istripovao jer sam pratio temu, a onaj kultni snimak pogledao 30 puta... :o ;D Nema ga Kostiæ da se javi, moo¾da se i on seæa... ;D A mo¾da i ne... ;D Mogao bih da se zakunem da se seæam mirisa joda... ;D

Toliko vremena provodim na forumu da vi¹e ni sam ne znam gde sam bio... :o ;D

Glava Dole

I ja sam pogledao jedno 2341234 puta veruj mi [rofl] Verovatno da jesi utripovao, nema sanse da te ne bih upamtio... probe kotlica se secam, kako se pozdravljamo pored velike morave takodje, dakle daleko od toga da sam zaboravan hhahah, ne bi ni bilo normalno da sam izlapeo ovako mlad [rofl]

Lazic

Vreme je da ponovi¹ snimak... ;D Taman malo da slu¹a¹ tvoj motor kako radi... ;D

Glava Dole

! No longer available

Vala bas, opet gledam i opet se kidam sad kad znam da je ipak prosao ok a gledam ga kako leti ko 'tica pored mene [rofl] I jbte ovaj off... koliko god delovalo naivno... gledajte znaci sat, ja znaci teram po ovakvom putu 60-80kmh(sto je iznad ogranicenja i po asfaltu u svakom gradu), kosta me jos i obilazi :o Posle cak i 140 po 2,5m 50god starom putu :o I onda umesto da sacekam da se on popne pa ravnijom putanjom krenem ko covek i zaletim se ja em krenuo ovom sa kontrapadom em jos morao da usporim zbog njega, tocak krenu da klizi, ja reko da stanem pa krenem opet kad kurac, propade noga, nema zemlje, kontra nagib... kosta naravno krene da deli savete, reko mi da ne padnem... minut kasnije odlete u 3 lepe, znaci to mi je najsmesniji i najjaci deo s obzirom da je prosao ok (al u tom trenutku, naravno, uopste nije bilo smesno) [rofl] [rofl] [rofl] Kazem ja, samo si nam jos ti falio da budes zacin C [rofl]