Glavni meni

Saobracajka u Subotici

Započeo Biker-Boy, 04 Maj, 2017, 22:39

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Upravo sam saznao na FB-u , grozna saobracajka izmedju Subotice i Palica, ne znam ko je motorista i kako je prosao, sudeci po slikama, sigurno nije dobro, ni on ni covek u kolima, motor je koliko vidim GSXR 1000 K9 , ako neko zna nesto vise neka napise






I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

:o :o :o motor bolje prosao od auta bem ti sunce... ne bih da trcim pred rudu ali sumnjam da je kolega dobro, na zalost... bice da je ovo jos jedna od "onih" tema :(

eclipse4


Ivan1979


Hattrick

Otkinuta desna strana Golfa.
Verovatno jer se strogo pridrzava pravila prava prvenstva sa desne strane.
Nadam se da je vozac motocikla OK.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

makinjo

Kada procitam ove komentare ispod clanka smuci mi se.
Inace hvala bogu pa ovom detetu nije nista .....

Послато са E2303 уз помоћ Тапатока

Vrndalama

"Vozaè golfa je iz pravca Paliæa skretao ka "Metrou" i nije propustio motociklistu koji je i¹ao prema Paliæu velikom brzinom." Nije PROPUSTIO.

Vrndalama

Grasek Danijel, vozac motocikla, ima teske povrede noge I verovatno ce morati amputacija, vozac golfa nznm ko je ali decko je u kriticnom stanju, izliv krvi na mozak, dete hvala bogu pa je proslo samo sa laksim telesnim povredama

navajo

Ko me je terao da citam one komentare ispod, kao da sama nesreca nije bila dovoljna :(

Da li je moguce da toliko ogranicenih ljudi prepunih predrasuda ima?!?! Nikada se na to necu navici:(

Pa ja vozim motor sa kojim ni da hocu ne mogu da budem u velikom prekoracenju brzine, Djolence mukica jedva 80km/h ide, i to kad mi vetar duva u ledja, pa opet svaki dan prezivljavam ne samo neznanje i nepostovanje propisa od strane vozaca automobila vec i ogromnu dozu bezobrazluka, drskosti i otvorenog pokazivanja netrpeljivosti prema meni, kao vocacu motocikla:(

Hurricane

Sedi na Inazumu i videæe¹ kako æe ti 90% tog bezobrazluka i nepo¹tovanja od strane vozaèa automobila spasti sa leða..


Andreja

Ako sam povezao sa postom na FB, u pitanju je deèko koji prodaje moto opremu, UniversalMoto MK mu je ime stranice...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Jeste on, malo pre vidim komentar na njegovoj stranici

Kostić

#13
u raskrsnici je ogranièenje 40. da je vozio 40, da li bi povredio dete? na motoru su slikovi. krivica je obostrana. motor se ne vidi kad ide prebrzo, tj vidi se, ali bude kasno. ne vredi da se kuka na oduzimanje prvenstva, ako se vozi prebrzo. mnogo smarate sa tim oduzimanjem prvenstva, a ne smarate sa brzinom. ako se po¹tuje ogranièenje pa ti neko oduzme prvenstvo, onda ok, al ovako, na¹ta lièi ovaj auto....


ah da, golf....


ovaj sa autom je imao fore èak i da stane na stop, na koji niko od nas ne staje, vozio auto ili motor, ako ne vidi nikoga u blizini. pogleda¹, nema nikoga, krene¹, a raketa se zabije u tebe. ako je èovek koji vozi dete na mestu za suvozaèa toliko lud da ga boli kurac za far koji vidi desno i zna da æe dete da mu strada, pa jel èoek tolko lud?

ovaj batica na gikseru je kriv za sve pare. ogranièenje brzine u raskrsnici postoji upravo zbog ovakvih situacija.

dzimika

Ko o cemu kurva o postenju

Tebi realno ne treba niko da te obori, ti padas sam

Kostić

#15
ja ne govorim o po¹tenju, nego o istini. i nema potrebe mene da spominje¹, ja sam ¾iv i ceo. nama se svakodnevno oduzima prvenstvo, ali mi ne udaramu u vozila. ako bismo na svako oduzimanje prvenstva udarali u vozilo, ne bi nas bilo posle tri dana. usporite tamo gde mo¾e da vas nema, dok vas jo¹ ima....

Hattrick


Kostić

#17

Dukags

Vozim motor jako odavno, bilo je brzine i brzine pa se skrlja¹ ali ovakvog bahatog "oduzimanja prvenstva" od strane vozaèa automobila da budemo iskreni nije.
Od kad smo iz stojadina i jugiæa pre¹li u znatno jaèe i br¾e automobile to se neverovatno osilio u saobraæaju, a ni osnova vo¾nje se ne pridr¾ava, jer ga zabole, jak je to auto...
Realno nismo ni mi na motorima svi za vo¾nju istog, da se ne zavaravamo mo¾' ti da voli¹ motor koliko hoæe¹ ali ti to nije garancija da zna¹ da vozi¹ motocikl, i moja baba bi znala da odvrne gas, ali procentualno bar je nekoliko puta vi¹e bahatih vozaèa automobila, ¹to su nesposobni za vo¾nju automobila ili kojima bi trebalo zabraniti sedanje za volan. 
Kazne za saobraæajne prekr¹aje koje mogu da se izbegnu selektivnim Zakonom su dovele do toga da niko ¾iv ne jebe da po¹tuje propise, a ¹to za posledicu imamo Miljenko ¹ta, ne boMbinu nego op¹te ludilo od saobraæaja pa ko god doðe iz inostranstva u Srbiju ka¾e Kako mi ovde bahato, nenormalno i nadrndano vozimo. A mi to veæ ne primeæujemo.
Zato èuvajte se koliko mo¾ete jer i onda nije uvek do vas!

mrle

Citat: Hattrick poslato 05 Maj, 2017, 08:08
Kosta glas razuma.  ;D
u ovom sluèaju, stvarno tako mislim.