Glavni meni

prodajem Jugo bez roditelja

Započeo mrle, 04 Maj, 2017, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boban_m

Sto komplikujete, uzme saobracajnu i table od juga iste boje i vozi.

Hattrick

I kad vidi da nema nalepnicu isto ti dodje.  :)
Samo ZicLa vozac nista drugo, bude odma' intervencija SAJ, UBPOK, Sva moguca odeljenja za delikte, Juga zaboravljaju  :)

p.s: Sto bi rekli u onom vicu za pandure, vidi ti Heckler u gepeku, sapne ti: "skloni to ispod sedista, videce ti neko", vidi ti gram vutre, odmah zove pojacanje.  :)

Boban_m

Ma samo da radi svjetlosna signalizacija, vozis po propisu, stavis AC/DC naljepnicu i pici.

Kostić

Citat: Boban_m poslato 11 Maj, 2017, 06:03
Sto komplikujete, uzme saobracajnu i table od juga iste boje i vozi.

heh... lako je tako da se ka¾e iz amerike. aj doði ti pa tako uradi. to je najgori scenario. ne gine mu zatvor

Glava Dole

brate al ste komplikovani... bilo kakve probne table i teraj... povedes jos bolje i nekog da ide malo ispred tebe i da te zvrcne ako je patrola tu i resen problem :) Lako je jednom doterati, pitanje je kako inace voziti neispravan :) Ja sam iz BGa bez tablice i dozvole poterao TZRku za SD... i nailazim pravo tako na policijsku patrolu, policajac na motoru razgovara sa policajcem u autu kom je otvoren prozor, ja idem direktno rpema njima, oni mi okrenuti ledjima... ziv se odseko, odma desno na trotoar, i jos pobego u ulaze neke zgrade, usro sam se [rofl] Cekao da se ovi ispricaju, otisli oni, pali ja i teraj dalje ;D Posle ispred grocke puko lanac i jbg, uleteo je posle u cuvenog una, ubacili ga nekako ja i cale na sred magistrale sa blokiranim tockom(tj jedva ga odblokirali, morao da odvijam tocak, imao srecom neki francuski kljuc u autu), tako se vratio na kraju do SDa :)

Hattrick

Eto nasli smo ko ce da pretera  :) Cak ni za dozvolu ne mora da brine, nema je  [rofl]

Kostić

saobraæajnu mora da ima sve i da je odjavljen. saobraæajna dobije jednu rupu i vraæa se vlasniku prilikom odjave. bez tablica je prekr¹aj, sa tuðim tablicama je ako se ne varam, krivièno delo. bez dozvole i tablica je opet prekr¹aj. ako ovaj mrletov jugi¹a nije odjavljen, ima i table. to je ok, sedne¹ i tera¹, pa ako nema¹ sreæe - minimum oko 6 crvenih i æao


¹es crvenih ko¹ta ¹lep.

Boban_m

Citat: kosta66 poslato 11 Maj, 2017, 06:11
Citat: Boban_m poslato 11 Maj, 2017, 06:03
Sto komplikujete, uzme saobracajnu i table od juga iste boje i vozi.

heh... lako je tako da se ka¾e iz amerike. aj doði ti pa tako uradi. to je najgori scenario. ne gine mu zatvor
Nema fore da ne zvuci kao lovacka, ali sta sam ja radio...

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 11 Maj, 2017, 06:19
Eto nasli smo ko ce da pretera  :) Cak ni za dozvolu ne mora da brine, nema je  [rofl]

[rofl] [rofl] [rofl] bas tako, najbezbdniji na forumu u pogledu eventualnog oduzimanja [rofl]

Kostić


Hattrick

Citat: Milos96 poslato 11 Maj, 2017, 06:24
[rofl] [rofl] [rofl] bas tako, najbezbdniji na forumu u pogledu eventualnog oduzimanja [rofl]

[rofl]

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 11 Maj, 2017, 06:22
¹es crvenih ko¹ta ¹lep.

Ili iznajmi prikolicu i dekim dizelom dotera, i nema brige.

Kostić

ja¹ta. ima manijaka sa prikolicom, lako se to sredi. nego æizla voli da bude rebel pa da jebe rak raka ;D

Lazic

Citat: UFF poslato 11 Maj, 2017, 01:31
ja sam se vise puta nudio na forumu a jos vise puta to uradio uzivo da nekom doteram neregistrovan motor pa cak i bez tablice bilo gde iz srbije, ali auto vozio ne bi, znam da su sanse male ali ako te hoce ne mozes da pobegnes, plus pored toga nemas ni saobracajnu, najebo si za sve pare ako te navataju
Fora je ¹to mene ceo ¾ivot neæe... Voleo bih i ja da ponekad hoæe... ;D





Citat: kosta66 poslato 11 Maj, 2017, 06:33
ja¹ta. ima manijaka sa prikolicom, lako se to sredi. nego æizla voli da bude rebel pa da jebe rak raka ;D
Naravno... ;D Roðen da budem terorista, ali nemam muda... ;D



@Milo¹:
Ne divljaj i niko neæe da te dira... I ne be¾i. Ako te zaustave slo¾i najumilniju facu i ka¾i da si zaboravio vozaèku kuæi... Jebem te glupa ¹to si se i javio... [facepalm] ;D



@Boban:
A sad uzoran graðanin... E ¹ta Amerika uradi... ;D :-*  [srce] [ljubav]

DebeliZmaj

zato sto nisi za javni put .. nemash vazecu saobracajnu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

O praistorijski èoveèe, va¾eæu registracionu nalepnicu... ;D

DebeliZmaj

saobracajna nije vazeca ako ti je istekla registracija...
:) nalepnica ti je samo potvrda registracije ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Ka¾em ja, zarobljen u SFRJ... ;D Pogledaj svoju saobraæajnu i proèitaj dokle va¾i... :D

megaidiot

Citat: Laziæ poslato 11 Maj, 2017, 09:12
Naravno... ;D Roðen da budem terorista, ali nemam muda... ;D
Samo jos nisu otkrili tvoj talenat. A i nije bilo koga da te usmeri na vreme.

Nego kad vec komplikujemo, moze da se napravi MM voznja u formaciji, sa desetak motora i jugom u sredini, sa zaduzenim izvidnicama i diverzantima.
Takav cirkus ne bi ni jedan pandur zaustavio.

Kostić

ovaj mega...khmkhm... ;D postaje sve vi¹e simpatièan ;D tu bi jugi¹a jedini bio ispravan ;D