Glavni meni

prodajem Jugo bez roditelja

Započeo mrle, 04 Maj, 2017, 13:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Tata umro, mama ga se odrekla. Roðaci su u pitanju, zavr¹io kod mene (mojih). Da se odradi ostavinska, prenos, registracija... neisplativo. Bio registrovan do pre par godina. Malo vo¾en neregistrovan, bio skroz  ispravan. Najverovatnije bi mogao da upali i da se vozi. Sranje plave boje (kao i veæina zastavinih vozila, meksièko plava...) kompletan, full oprema, piksla, upaljaè, grejaè zadnjeg stakla... Slike uskoro. Hajde da krenemo od 180e. Nalazi se na Lekinom brdu. Lako æemo se dogovoriti za cenu.

Hohštapler

 [rofl] [clapp]

ovo postaje jedna od onih tema...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Ko ima papire od Juga(mada ne znam za¹to bi to neko èuvao), odlièna prilika... ;D

eclipse4

ja imam papire.....al imam i juga....

@mrle

dizel ili benzinac?

Hattrick

Zovi Zmaja da bude animator licitacije :D

Lazic

Citat: eclipse4 poslato 04 Maj, 2017, 22:31
ja imam papire.....al imam i juga....

@mrle

dizel ili benzinac?
©ta ti fali d'ima¹ 2 Juga...? ;D

Pre 10ak godina bio na Korèuli, Zastavinih vozila na sve strane, ali potpuni raspadi a voze se svaki dan. Viðao sam pikapova bez vrata i haube... :o Posle skontao da na Korèuli nema policije i da ih voze samo tu. Morao da pitam lokalce kakav im je to feti¹ sa Jugiæima i Keèevima, ka¾u, za 1000e(2007) kupi¹ dva komada, vozi¹ jedan dok ne crkne, pa onda drugi... :o ;D

megaidiot

jadranski mad max. da nemas slike?

Kostić

ja sam dao æaletovog fiæu za 100 e bez ostavinske. reko sam èoveku, prevedi ako ima¹ neki lek, a ako nedaj bo¾e ne¹to zapne, tu smo burazer i ja da potvrdimo da je sve ok. sme¹no je razglabavati ikslion papira i gidina za te stvari, ako su svi saglasni.

mene zanima mexiko blue jugi¹a do sto evriæa ako mo¾e da se prevede i ako je ceo zadnji most i slièno. i da radi naravno ;D

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Citat: megaidiot poslato 05 Maj, 2017, 11:46
jadranski mad max. da nemas slike?
Neam jbg... Ali ba¹ to... ;D

mrle

jo¹ malo pa nestalo, 150e.

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Gde si video jugo sa kompresijom
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

eclipse4


lord_oblivion

Ma to u gara¾i u buretu, pitam za u klipovima :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

eclipse4

To spada u lux opremu koliko sam ukapirao mrletov yugo je,sa,classic opremom znaci bez kompresije i sa mahanickom klimom marke "promaja" ne dihtuju vrata sa tim razlogom a ne sti neki misle da "povuko" zbog sletanja sa mosta.

Ostoja

Kakvog mosta, zar ga nije zgazio ¹leper?
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

eclipse4

ne,moj je bio zgazen od slepera,ovaj je drugi

Kostić

crveni jugiæi iz 89te su imali dobar motor (45), meksiko blue dobru limariju.

mrle

ok je Jugo. Imam i dizalicu (onu veliku za auto servis)' moze detaljno da se pregleda na licu mesta.