Glavni meni

Michelin Pilot Power

Započeo JovanaDjo, 03 Maj, 2017, 23:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

JovanaDjo

DOT 2007god
180 55 17 / 120 60 17
40e set. 4mm

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

Boban_m


Glava Dole

Cena prava manijacka, nema sta :)

UFF

pa jbg sta ces vise za deceniju stare gume?
da smo u eu jos pre 5 god bi otisle na reciklazu

Kanarinac

Bukvalno, za 40e 10 godina matoro. Plastikarija, ovo na poklon dok se ne snadjes. Jos ih namazali da sd sijaju ko pasje mudo

Dukags

Ako su jo¹ mi¹elinovski mekane godine ne mora da znaèe, ali da se ne le¾emo mogu da budu i maèka u d¾aku?

milomir22

Starije od 2 godine ne montiram, pa da je sara nova, racunam neka su kod mene minimum 2 sezone (a budu i 3-4-5) to je vec 7 godina stara guma, ovako dodje na 15. Ako se nema para vozim ono sto je na motoru s znanjem da je guma ocajna i s rizikom koji takva guma nosi, a ne montiram gumu od 20 godina. Na kolima leti teram sta stignem, za zimu mora zimska meka.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gavrolini

Citat: milomir22 poslato 05 Maj, 2017, 22:40
Starije od 2 godine ne montiram, pa da je sara nova, racunam neka su kod mene minimum 2 sezone (a budu i 3-4-5) to je vec 7 godina stara guma, ovako dodje na 15. Ako se nema para vozim ono sto je na motoru s znanjem da je guma ocajna i s rizikom koji takva guma nosi, a ne montiram gumu od 20 godina. Na kolima leti teram sta stignem, za zimu mora zimska meka.
A reci mi koliko cesto menjas slajdere na kombinezonu? I koliko treba da se ugreju ti karbonski diskovi da bi kocnice radile bas kako treba?

milomir22

Kombinezon nemam niti nosim, pantalone i jakna odvojene s protektorima, a ni te karb-diskove nemam, ALI guma za motor od 10 godina ce na mom biti jos 5 i to mu dodje 15 godina. Pa da je u inkubatoru bila, skamenosala bi se, moj brat izgori gumu za sezonu ili manje i on uvek uzme dot 3-4-5 godina staru. Cena je povoljna, ali sam pre mesec dana skinuo moju metzeler z8, dot je bio 1111, sara je bila 2 mm po sredini, bocno i vise, stavio sam m3 sportec kraj 2015. novu i neverovatna je razlika u gripu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

andrijadragan

  Ta  m3    nije  ista  klasa  gume  kao  z8  ,,i  da  je  celava  imala  bi  bolji  grip  od  nove  z    ili  m  8.......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

milomir22

Jeste i to, meksa, sportska guma bolje drzi, ali se brze trosi od touring gume.

I ove su bolje od nikakvih ili dlan-celavih, ali taj sto ih uzme ne treba da utripuje da je uzeo novu gumu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

eclipse4

Citat: milomir22 poslato 05 Maj, 2017, 22:40
Starije od 2 godine ne montiram.....vec 7 godina ........dodje na 15.....gumu od 20 godina.....

da si nastavio jos malo da pises stigao bi na stogodisnjicu  [rofl] [rofl]

http://youtu.be/jx5pMDwm6As?t=10

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr