Glavni meni

Cao Caoo drugari

Započeo JovanaDjo, 03 Maj, 2017, 21:21

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

JovanaDjo

Fala fala 🙂

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

Glava Dole

Nista lepse od devojke na motoru :) Dobrodosla [welcome] [welcome] [welcome] [cheers] [cheers]

eclipse4

lepse su dve na motoru!

dobro nam dosla :)

JovanaDjo

Citat: Milos96 poslato 03 Maj, 2017, 22:52
Nista lepse od devojke na motoru :) Dobrodosla [welcome] [welcome] [welcome] [cheers] [cheers]
Hvala hvala ☺

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

Gavrolini

Sta ste se naprzili?! Devojka je(ako je uopste devojka) ovde da proda robu. Na forumu je dva sata a vec dva oglasa. NECETE JEBATI!

Lazic

Daj bre Gavro, k0letova drugarica... A kad ti zatreba da naðe ne¹to d¾abaka... :P

Glava Dole

Upali svoju dzentlmensku stranu gavro, nemoj tako sa neznijim polom :)

Lazic

More tu¾iæu ga sestri... ;D

UFF

hmmm kad dolazis sledeci put da mi to proverimo uzivo, mislim na robu

JovanaDjo

ahahaha 😚😚 trololo

Poslano sa mog SM-A510F koristeæi Tapatalk

Hattrick

Citat: Gavrolini poslato 04 Maj, 2017, 00:23
Sta ste se naprzili?! Devojka je(ako je uopste devojka) ovde da proda robu. Na forumu je dva sata a vec dva oglasa. NECETE JEBATI!

Partibrejkeru :D

juga

Dobrodo¹la medju MM!

ЯЭВОЛУТИОН

molim da nove clanice ispostuju clan 25 stav 1 i 2 pri predstavljanju.....

                                          clan 25.

-Novi clanovi foruma moraju da se predstave i slikom u visokoj rezoluciji
-Clanovi zenskog pola moraju dostaviti fotke iste rezolucije u toplesu ili aktu kako bi ih drugi clanovi mogli poznati u mraku (na pipanje)
-Clanovi muskog pola ne moraju dostavljati takve fotke zbog mirisa (razlikujemo gey i straigtht populaciju po mirisu...prvi mirisu na zene a drugi na benzin i motorno ulje)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

navajo

Cuveni pravilnik [rofl]

Dobrodosla koleginice i ne obaziri se na pravilnik...kako je u suprotnosti sa pravom na rodnu ravnopravost garantovanu Ustavom RS Srbije, sve do usvajanja predlozenog amandmana na pomenuti Pravilnik, poznatim pod radnim nazivom 'Patke na sunce', isti ce biti bojkotovan od svih clanica foruma [rofl]

Hattrick

Posto je forum fizicki hostovan na servere van teritorije Republike Srbije, ustav Republike Srbije, i zakoni Republike Srbije, se ne primenjuju na ovaj strani forum na kome se samo sporazumeva na Srpskom jeziku. Te stoga u ime drustvenog uredjenja na snazi, a donesenog dekretom dozivotnog urednika, i diktatora istog, pravilnik ostaje na snazi, i vrhovni zakon ove virtualne zajednice.  :)

Dukags

...a propis je propis, jel treba da nas neko vidi da primamo putnike van stanice!?

ЯЭВОЛУТИОН

i nije u redu da nas 1000 vadimo patke da bi njih par izvadilo sta....nista (irena se ne racuna)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Dragana friz

Dobro dosla ti nama na manijake  [cheers]
@ Rev
Irena ti je nocna mora  [rofl] [rofl] [rofl] normalno da se ne racuna. Budis se sav  uplasen...toliki covek  [rofl] [rofl] [rofl]

balcan girl

pa gago ja ostavljam utisak, èak i kad me ne vide ljudi godinu dana oni me sanjaju :D :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!