Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Ovo je jebeni zacarani krug....,kad se upadne u taj zdravstveni ringispil...,ne mogu da vjerujem sta se covjeku desava!!!
jin-jang

viper

Hvala vam na brizi, Gavez imam i koristim ga.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

E da nastavim sa pisanijem, mada verujem da sam vec dosadio ali sta da radim kad moja borba sa lekarima, komisijama i razno raznim ostalim jahacima po zivcima  traje i dalje.
Novi momenti su sad do pokusam da izdejstvujem ponovo operaciju butne kosti kod lekara koji je istu i operisao i vracanja noge na duzinu koja je bila pre povrede, posto nece niko preko socijalnog da mi uradi ortopedske cipele a ja pare da platim nemam.
Ako taj lekar nece da operise onda cu ici kod drugog, mada operacija mi je preko glave ali i ovakvo stanje mi pogorsava hodanje sve vise.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Ne daj se i budi uporan,nema druge!!
jin-jang

Ostoja

Bolje istrpi i ponovo operi¹i nogu nego da ostane kraæa...
kako vreme bude prolazilo, kraæa noga æe praviti sve veæe i veæe probleme, veruj...
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

viper

E ovako lekar koji je operisao butinu nece ponovo da uradi reoperaciju, kaze da Ilizarov aparat nije za starije nego za decu🤣
Ne preostaje mi nista drugo nego kod drugog lekara operacija, desno koleno mi se okostava, hrskavica polako nestaje, cekam na red pa onda idem na inekcije direktno u koleno.
Kuku sta li ce jos da me snade, nece neka lepa stvar da mi se desi, samo neko sranje.

Послато са SM-T585 уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Tu¾i majmuna,po¹to lupeta gluposti!Ilizarov aparat samo za decu???Za to vreme gutaj alternativne varijante za rskavicu na kolenima i sve zglobove.Ja sam sva¹ta ne¹to pio i gutao zbog kolena,od svih tih govana jedini napredak se pokazao posle par godina gutanja,naj obiènijeg goveðeg ¾elatina( petnaest kinti kesica na kvanta¹u) ¾vakne¹ jednu dnevno i da te Bog vidi. Pre tri godine da kleknem ili èuènem,misaona imenica.Danas sve 10 x lak¹e.

®or¾

Do du¹e u poèetku dok se organizam ne naviknekenja¹ ko tica.

viper

Pio sam i to, sada koristim Gavez.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Gavez ne obnavlja rskavicu,samo smanjuje bol i otok,nastavi bre da guta¹ ¾elatin i budi uporan.Svi moderni preparati za obnavljanja hrskavice sadr¾e i do 80 procenata ¾elatina,jeste odvratno i bljutavo ali navikne se èovek na sva¹ta

pittatore

Probao taj zelatin u prahu pomesan sa sokom, kad nisam peglu bacio.
Moracu da konzumiram dok je jos u tecnom stanju

viper

Znam ¹ta radi Gavez, ali ¾elatin je odvratan.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

E jebiga,pa vi onda probajte sa rakijom.Znam da je odvratno to sam i napisao ali poma¾e sigurno

®or¾

Ili kupi¹ prazne kapsule,pa ako te ne mrzi napuni¹ i guta¹ ko tabose

Lazic

Matori ljudi a nisu èuli za pi'tije... :o ;D

®or¾

Mo¾e Laziæu i pihtije ali mora goveðe

®or¾

I ko je bre mator [djavo]" daj pet ¾elatina ovamo" ;D

Lazic

Svinja je kralj ¾ivotinja, taèka... ;D

Elem, dolazi¹ prekosutra na 8-mi roðendan...? ;D

viper

Naravno ako opet ne pobrkam dane pa doðem u nedelju 😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

®or¾

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2018, 19:21
Svinja je kralj ¾ivotinja, taèka... ;D

Elem, dolazi¹ prekosutra na 8-mi roðendan...? ;D
ukoliko si na mene mislio,skoro pa sigurno.Poku¹avam da sjebem sve obaveze do subote