Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Pa nije estetika, komplikacije su i dalje jer imam problema sa hodom.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

E jbg..,pardoniram..,nisam ni zamislio da je toliki problem nastao!! Izvinjavam se!!
jin-jang

Ostoja

Peglaj tu kraæu nogu kako god zna¹, ostane li kraæa sjebaæe¹ za poèetak kukove a posle i kièmu...
Jebi ga, znam da ti je muka od svega, ali guraj do kraja...

[thumb_up] [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

viper

Ma samo da vidim kako æu proæi sa invalidskom komisijom.
Svestan je da od penzije nema ni¹ta ali nisam ni za rad na istom radnom mestu.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

clutch&brake

Nadam se da viper nece da se ljuti... malo u celoj prici da se nasalimo. Od sada ga zovemo Viper Februar. Zasto Februar? Pa ima jednu nogu kracu 😂😂😂😂😂😂😂😂
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

viper

Ja sad sebe zovem finta.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Glava Dole

Ma bitno da treca nije kraca... ova ce se vec nekako srediti ili nadomestiti debljim djonom... onoj ne bi bilo leka :D

Lazic

Jaooo, onaj æopavi iz Alo, alo... Herr Flick... :o ;D ;D ;D ;D

viper

😂😂😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Ma samo da iskoristi sve sto moze da sve vrati sto blize normalnom stanju!!  Mada je kod nas medicina zapela na pijavicama negdje..,ali neka je sa srecom,ja bih do sada popizdio maksimalno,mozda i prebio nekog,stakom naravno!!
jin-jang

viper

#870
Duze vremena nisam nista pisao, sto ne znaci da se nista nije desavalo ali jednostavno pored ovolike muke koja me snasla pomalo sam otisao u q sa zivcima.

Invalidska komisija naravno nije donela odluku o penziji kao sto rekoh nisam se ni nadao a da budu toliko bezobrazni i da ne razmatraju sve moje zdravstvene probleme to nisam mogao da verujem, ali kao sto svi kazu srbija brale u njoj je sve moguce.

Firma gde radim je tek posebna prica, prvo je receno nemas brige nacemo ti radno mesto gde ne moras da stojis i da setas i gde nije zagadenje zbog astme i alergija koje me ubise, naravno ja naivan sam se ponadao da je to reseno, ali ne lezi vraze.

Posle nedelju dana od navodnog dogovora u firmi krece druga prica da moram na isto radno mesto te kao tu su idealni uslovi kao stvoreni za mene, pitam se onda a gde sam ja ostetio sluh, vid i dobio astmu i alergije sigurno od cistog i zdravog radnog okruzenja.

Naravno ni u ludilu vise ne pristajem na to radno mesto i na druga gde su aero zagadenja povecana, ostaje mi samo da idem na bolovanje jer je stav u firmi ocigledno da ja glumim neke velike zdrastvene probleme.

Da se vratim sad na povrede, stopalo zaraslo, ali prsti na stopalu se krive u spoljasnju strani i skocni zglob boli sve vise, da napomenem da on nije povreden u udesu, sta mu se desilo na drugoj operaciji stopala, nemam pojma.

Butna kost usporeno zarasta i lekar je to konstatovao i na moje pitanje zasto nije zaraslo mi odgovara (kurac bi ti moj setao da to nije zaraslo)  i sada zbog krace noge imam problem u naplati odsete jer nisam znao godinu dana da mi je kraca noga 3 cm i na moje pitanje zasto mi je skratio nogu kaze (pa sta bi ti takva povreda i da ti ne bude kraca) mislim se ja dobro sam jos pretekao pored takvih lekara.

Sledi odlazak kod fizijatra da vidim sta cemo dalje, verovatno ponovo fizikalna terapija.

Koleno takodje boli a posto nije bilo nikakvog loma kolena pri udesu isto nisu hteli ni da pogledaju za ovih godinu i po dana i sada moram na rtg da vidim sa lekarima sta je tu problem.

Uglavnom igranka bez prestanka se nastavlja, ako bude kakvih novosti pisacu i ne zamerite na ovolikom pisanju.


"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Иди код физијатра Бјелице Вујасин у З.О. Вука у Новом Саду. Нека те прегледа и да савет. Немој да ти буде тешко.
Друштво за заштиту од животиња

viper

#872
Pa bas tamo i idem, sad ne idem kod tog doktora videcu dali moze da se to zameni, uglavnom hvala na savetu.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Потеци. Имаш слободан термин у четвртак 27.септембра, немој да оклеваш. То је бивши управник бање  Врдник.
Друштво за заштиту од животиња

viper

Moram ranije jer 21 septembra moram sa nalazom fizijatra ponovo na lekarsku komisiju.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

I koleno.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

viper

Dijagnoza kolena, okostavanje a bas sam se zapitao sta li ce da me snadje sa njima.
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Oko¹tavanje se valjda usporava besomuènim ve¾banjem/hodanjem/trèanjem/planinarenjem...

®or¾ GTI

viper ,ja sam davno posle dvostrukog otvorenog preloma ruke isao kod jedne babe Dese u Vicu kod guce, mogu da pojurim negde br ako hoces baba prvi meleme od gaveza i namesta sta oces, ako je ziva daj boze, veruj mi moze da pomogne.

Nika

Al si ti najebo, prijatelju... :(