Glavni meni

Viper imao udes

Započeo jevta, 28 April, 2017, 21:52

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

misa-pei

Mogu samo da ti po¾elim ¹to br¾i, lak¹i i bezbolniji oporavak. I da ne ostanu nikakve posledice. O tome da li æe¹ ponovo voziti, odluèiæe¹ kad za to bude do¹lo vreme. Samo hrabro, ne kloni duhom.
Država je najveći neprijatelj naroda

mi¹ko_kolo

Svet je potpuno poludeo. Veæ petu godinu :o :o :o sam bez motora ali i iz kola vidi¹ koliko bolida je na ulicama. Brz oporavak i uzmi joj svaku paru!

lord_oblivion

Citat: navajo poslato 29 April, 2017, 03:03
Viperu, da se sto pre oporavis, da ti oporavak sto lakse i bezbolnije prodje, i da se sto pre vratis u sedlo!!!

Ja cu poceti da nosim hi viz prsluk, ili neki suskavac preko jakne...primetila sam dok vozim auto, da sve motoriste sa hi viz opremom snimim u sekundi i na velikoj udaljenosti, dok na primer motor pored vidim u retrovizoru tek kada se mnogo vise priblize kolima!

Mislim da sam vise nezgodnih i kriznih situacija imala sad za ovo malo voznji na pocetku sezone, nego celu proslu jesen i pola leta koliko sam vozila, i to kao totalni pocetnik.
Ljudi voze kao bez glave, ne gledaju, a posebno su bezobrazni ovi sa boljim kolima, seku najbezobraznije...ili me namerno maltene izguraju iz trake:(

Ja po lo¹em vremenu-ki¹i nosim taj zeleni svetleæi, primetio sam da sam mnooogo uoèljiviji èak i u odnosu na samo maglenke a mnogi sa foruma su videli i kako one sijaju i taj moj prsluk, taènije gornji deo britanske policije.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

viper

Priprema za operaciju

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

megaidiot

drz se!
jeste sranje, ali kad razmislis, dobro je ovo proslo, kako je moglo, pu pu...

a videces cim stanes malo na noge da ces odma i na motor.

ja sam copav u desnu nogu isao motorom na fizikalnu za levu ruku - saltanje bez kvacila i kocenje prednjom.


a za hi-viz i maglenke - jeste sve to tako, i svetla a ne crna kaciga cini te primetno vidljivijim, ali ako budala ne gleda, ne moze ni da vidi.
ja bih vise neke sredjevekovne metode uveo za govnare...

Lazic

+1



@Ana:
Mislim da na motoru sa sve motorom izgleda¹ previ¹e fino... Motor i ja izgledamo, èujemo se i svetlimo kao iz med maksa, drugim reèima, pla¹imo ljude...

navajo

@Lazicu: pa kad sam tupsonka sve kupovala crno od opreme, uklkjucujuci i crnu mat kacigu...jbt koje neiskustvo...zato sam juce kupila neke led lampice kod kineza, pa kad okitim nocu Djolenceta ima da sija kao bozicno drvce....a jos je jedna lampica bela, druga crvena, pa kad ih stavim da trepcu, bicu kao pokretna diskoteka....pa jos neki drecavi prsluk...kuku lele...jebes modu, cuvaj glavu  ;D

Uz to da ugradim nosac na Djoleta za jednu Lucille kao Nigan, i da da mlatim tikve koje me seku bezobrazno [djavo]

Hattrick

Na koju foru neko vidi zutu kacigu ili jaknu na 50 metara, ako upaljeno dugo svetlo ne vidi ?

El Jefe

Проверено да не види.
Друштво за заштиту од животиња

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 29 April, 2017, 13:41
drz se!
jeste sranje, ali kad razmislis, dobro je ovo proslo, kako je moglo, pu pu...

a videces cim stanes malo na noge da ces odma i na motor.

ja sam copav u desnu nogu isao motorom na fizikalnu za levu ruku - saltanje bez kvacila i kocenje prednjom.


a za hi-viz i maglenke - jeste sve to tako, i svetla a ne crna kaciga cini te primetno vidljivijim, ali ako budala ne gleda, ne moze ni da vidi.
ja bih vise neke sredjevekovne metode uveo za govnare...

Da, kad se setim, meni oci ispadaju od bolova od struganja na zivo, doktor vice infekcija povrsinska, mora da se cisti, ako ode u dubinu ode noga... ja preklinjem motor, taj dan pomislio nikad vise... cim sam bar malo prohodao, nisam mogao da savijem nogu u kolenu uopste, isao sa tako ispruzenom free-jem(koji inace ima visoko sediste i uopste ne treba savijati previse noge ali je i to bilo nedovoljno) na previjanja, pa posle previjanja na poligon da vezbam zadnjaka sa zavojima i otvorenom ranom ispod ;D

Kostić

vide oni ¹to ru¹e sleða. ako ne gledaju u telefon. ja to nosim na putu van grada kad je ki¹a. poma¾e

banevuk

Потпуно те разумем, потрешен си и уплашем помало, али не доноси под набојем круцијалне одлуке. И ја сам се разбио прошле године, ћера сломила руку, ја изубијам.Жене престрављена, кумила ме да престанем са моторима да се зајебавам.Три данама сам пребирао по главио шта да радим и коначно донео одлуку............... купио сам други мотор. Звао другара да одемо заједно. 'Ајде пробај га ја немогу, једва стојим, рекох му  [rofl] [rofl]. Али сад без зезања, ране ће те проћи, доћи ћеш к себи и опет из почетка, али сам мало више искуства. Коста 66 једном рече "Гледам три дана унапред"........... држим се тога к'о Свето Писмо и уживам у вожњи. Поздрав и да се што пре и лакше опоравиш, и слушај докторе, не пиј газирано и немој да седиш на бетону . Живео  [cheers] [cheers] [cheers]

viper

Evo suzane

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Boban_m

Bolje prosla nego ti.

Poljanac92

Suzana je dobro prosla, a tebi koleza brz oporavak
Preticao sam i kad nisam morao :D

ljupche92

Brz oporavak kolega... a motor se sredi! :D
Sto pre da se vratis na dva tocka :*
[cheers] [cheers] [cheers]

jevta

Voziæe¹ ti opet dok gleda¹ kako je pro¹ao motor

VR 46

Брз опоравак колега,све ће доћи на своје богу хвала!
Twist of wrist!

mali_zmaj

Brz oporavak! Samo polako...
jin-jang