Glavni meni

Svajcarska ili novi zeland

Započeo SSZGO, 28 April, 2017, 18:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: DebeliZmaj poslato 30 April, 2017, 21:35
Sve preko jednom u dve godine do svojih je u eri skype vibera previse ..
Kad se skucis posaljes matorce kod sebe avionom mesec dana ...
U medjuvremenu saljes kes i viber / skype jednom nedeljno ...
Nemas 15 godinapa roditeljima ispricassta si radi i dal si kakio svaki dan ...

Objasni ti to mojoj majci...

Boban_m

O tome i razmisljam, da dovedem matorce da se malo opuste, da im je jedina obaveza da odu na plazu.

bucko

Bobane uradi to obavezno,ako se razbole sve se menja.

Meni majka nepokretna vec tri meseca a caleta bije Alchajmer,da nisam tu mogli bi da se samo obese,u stvari ne bi mogli ni to

Boban_m


bobangsxr

Citat: Laziæ poslato 30 April, 2017, 20:37
U ©vici drugar u dhl-u ima 6 nedelja odmora...

6 nedelje tesko da moze da ima... 5 moze, jedino da uzima prekovremeno... ja imam 4 odmor a uvek uzmem nedelju dve prekovremeni jer bijem godisnje po 200 sati u plusu... Nije ovde u CH upste lose, samo zavisi sta hoces.... ovde se trazi rad i ako nisi vredan, mrka kapa ili neke mutne radnje... a za SSZGOA tesko ces kao trener ovde da imas neku platu... treneri po teretanama nemaju neku platu veliku... mislim na platu kao u dubaji... ovde max 5000 mesecno

Lazic

Moguæe da sam pogre¹no zapamtio, ali nije manje od 5 sigurno.

DebeliZmaj

Lazic:
Pa jbt kad zivis u njenom stanu ...
Kazes idem i otisao si ... A realno ti i ne mozes da odes zbog klinaca ...pricam o ovima vez prtljaga ...

Boban :
Ma dovedes matorce i najveci problem na koju ce plazu ... Svaki dan ih vidis ... Mesec dana ... Taman posle skype viber itd ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

To si prs'o k'o oblanda, od '99-te ne ¾ivim u njenom stanu... Èekaj, pa bio si kod mene par puta, nisi primetio odsustvo roditelja...? Lajsna... ;D
Kad sam prijavio tvog kuma kod mene, u stvari je moja majka nosila vlasnièki list u policiju...? Jaoo bree... ;D

serbduck

Sta tebe briga za kuma i kakve veze ima kum sa Novim Zelandom, pardon sa Svajcarskom. I sta si ga koji moj i prijavljivao. Ni adresu ne moze da zapamti.

I sta debelog briga ko je u cijem stanu i koji prtljag klinci ne nose kad idu ili ne idu nigde.    [samoubistvo]



Ako odes na Novi Zeland - ziveces dovoljno daleko i lepo - da zaboravis Srbiju.
Ako odes u Svajcarsku zaradices dovoljno para da ih potrosis u Srbiji. Napravis kucu i kupis dobar auto i otvoris neki mikro biznis da problematicna rodbina moze da uziva u svemu tome...i da ti to cuva....  [rofl]  [rofl]  [rofl]

...mozda ipak NZ...?


                      [cheers]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Hattrick

Obavezno da se useli baba-tetka u letnju kuhinju, da cuva kucu, i hrani lavove na ogradi.  [rofl]

SSZGO

Citat: bobangsxr poslato 30 April, 2017, 21:59
Citat: Laziæ poslato 30 April, 2017, 20:37
U ©vici drugar u dhl-u ima 6 nedelja odmora...

6 nedelje tesko da moze da ima... 5 moze, jedino da uzima prekovremeno... ja imam 4 odmor a uvek uzmem nedelju dve prekovremeni jer bijem godisnje po 200 sati u plusu... Nije ovde u CH upste lose, samo zavisi sta hoces.... ovde se trazi rad i ako nisi vredan, mrka kapa ili neke mutne radnje... a za SSZGOA tesko ces kao trener ovde da imas neku platu... treneri po teretanama nemaju neku platu veliku... mislim na platu kao u dubaji... ovde max 5000 mesecno

ja nisam trener po teretanama
mislim da je satnica za moj posao 100 chf
planiram da radim 100 sati mesecno
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

SSZGO

Citat: serbduck poslato 30 April, 2017, 23:02
Sta tebe briga za kuma i kakve veze ima kum sa Novim Zelandom, pardon sa Svajcarskom. I sta si ga koji moj i prijavljivao. Ni adresu ne moze da zapamti.

I sta debelog briga ko je u cijem stanu i koji prtljag klinci ne nose kad idu ili ne idu nigde.    [samoubistvo]



Ako odes na Novi Zeland - ziveces dovoljno daleko i lepo - da zaboravis Srbiju.
Ako odes u Svajcarsku zaradices dovoljno para da ih potrosis u Srbiji. Napravis kucu i kupis dobar auto i otvoris neki mikro biznis da problematicna rodbina moze da uziva u svemu tome...i da ti to cuva....  [rofl]  [rofl]  [rofl]

...mozda ipak NZ...?


                      [cheers]




imam tri kuce i imam i dobar auto... vise mi treba kesh za bahacenje
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

bobangsxr

Citat: SSZGO poslato 30 April, 2017, 23:12
Citat: bobangsxr poslato 30 April, 2017, 21:59
Citat: Laziæ poslato 30 April, 2017, 20:37
U ©vici drugar u dhl-u ima 6 nedelja odmora...

6 nedelje tesko da moze da ima... 5 moze, jedino da uzima prekovremeno... ja imam 4 odmor a uvek uzmem nedelju dve prekovremeni jer bijem godisnje po 200 sati u plusu... Nije ovde u CH upste lose, samo zavisi sta hoces.... ovde se trazi rad i ako nisi vredan, mrka kapa ili neke mutne radnje... a za SSZGOA tesko ces kao trener ovde da imas neku platu... treneri po teretanama nemaju neku platu veliku... mislim na platu kao u dubaji... ovde max 5000 mesecno

ja nisam trener po teretanama
mislim da je satnica za moj posao 100 chf
planiram da radim 100 sati mesecno

Ako mozes te pare da uzmes ovde u CH onda dodji odma i pokazi i meni kako i ja da ih uzmem  ;D 

serbduck

 Ako je za bahacenje - onda definitivno Svica.

                          [cheers]

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

stilgar

Citat: Boban_m poslato 30 April, 2017, 21:32
Bucko, zato je EU i propala. Zajednicko trziste, zajednicka moneta ali individualne fiskalne politike. Grcka je bila meka za placene odmore, bolovanja i rane penzije.

Sem toga sta je 3 nedelje odmora. Amateri. Ja sam znao po godinu da ne radim dok sam bio tamo ;D
Ameri do 2008 prodavali jeftine bankarske obveznice evropskoj uniji tj clanicama,  a onda krahirali bankarski sistem kao sve otislo u kurac, otstampali 800 milijardi dolara bez pokrica, izbacili sirotinju na ulicu kao nemaju da placaju rate i kao sve ok u americi sredili smo situaciju sad prosperitet, a evropa se grci jos uvek. Pa onda malo uspete para i napravite ISIS da bi kupovali dzabe naftu i karali ruse i usput ugusili evropu sa izbeglicama i terorizmom. Lazicu gde ti je atomka?  [pop] [pop] [pop] fina je ta amerika do mojega.  

Boban_m

Pomijesao si me sa Klintonom.

ЯЭВОЛУТИОН

imam druga koji je matorce doveo u ameriku na mesec dana....keva se razbolela toliko da nisu smeli da je transportuju avionom ovamo...300000 dolara ceh za operaciju i oporavak...platis pa onda trazis da tirefundira fond pio....nisu priznali cifru i jos se tuze....matori ce uskoro da zabode slicno ako ga ne vrati iz amerike na vreme...20 godina rintanja ode u kurac....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Boban_m

Nije se sjetio da kupi putno osiguranje na 30 dana?

Taraba

Putno te pokrije do 30 - 35k EUR samo. Ostalo se snalazi.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

Citat: serbduck poslato 30 April, 2017, 23:02
I sta si ga koji moj i prijavljivao. Ni adresu ne moze da zapamti.
[rofl] [rofl] [rofl]  Jebi ga, kum izlapetis... ;D :-*

Jel' ima neko putno osiguranje koje pokriva vi¹e od 30-35k...? Mada mom drugaru nije ni to pomoglo kad mu se ¾ena sjebala niz stepenice u Dominikani jer onaj bradonja iz Kon Tikija nije uplaæivao osiguranja, a uredno je naplaæivao putnicima... Iza¹lo leèenje 43.000e pre 10ak godina, tad sam rekao, samo bi joj prekratio muke... :o ;D