Glavni meni

Vracanje na ulicu suzuki Bandita 1200S

Započeo stilgar, 27 April, 2017, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ni meni nije jasno kakva im je isplativost... znaci brate, kako jeftinih stvari i to sa sve postarinom... pa kakoo :o Tipa kao ja za 2,9 dolara bluetooth navigaciju za auto koja odlicno radi :o To mu dodje 300 i kusur dinara sa sve psotarinom... obrtaljka, parametri u realnom vremenu, ocitavanje greski... sve :o

Kostić

Citat: stilgar poslato 12 Maj, 2017, 11:55
ne radim nista samo se VOZIMMM 😀


a posle kosta ne odr¾ava motor... ccc ;D

Lazic

@Mihajlo:
Kinezi objasnili kako se osvajaju mu¹terije... Kupio Dimitriju za roðendan smart watch, kopija nekog Samsunga, 20e + na poklon dotièni èitaè kartica. Radi, kvalitetno deluje, ekran na dodir, ima mesta i za sd i za sim karticu, ima i kameru breeeee... ;D

misa-pei

Daj sliku tog satiæa. Danas sam video ne¹to takvo kod kineza, 2800 din.
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic





Baterija dr¾i 10-ak dana, puni se za pola sata...

stilgar

Citat: kosta66 poslato 12 Maj, 2017, 21:57
Citat: stilgar poslato 12 Maj, 2017, 11:55
ne radim nista samo se VOZIMMM 😀


a posle kosta ne odr¾ava motor... ccc ;D
procitati prvi post, ovog dnevnika pa onda takvi komentari :) sve sto sam trebao da uradim da mirno provezem ovu i sledecu sezonu tipa gume lanac ulje filter aku slavina ciscenje rezervoara sam odradio i zasluzio sam da se sad samo vozimmmm :) a vidis da sam preventivno narucio slavinu, za sledecu sezonu cu plocice na sva tri diska i opet ulje i filter. Jedino mi zao da opet dam brdo para za registraciju al to je tek sledeceg marta. Ko zna sta ce da bude do tad :)

Lazic


stilgar

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2017, 01:14
Sigurno æe pojeftiniti... ;D
bice jeftinija za novu tablicu i novu saobracajnu koju sam vadio ove godine al nesto mi se javlja da je pravi adrenalin rush voziti ne registrovan motor :)

Lazic


stilgar

reparirana slavina sa SAITO kompletom gumica narucenim iz Loisa nije odradila posao kako treba,gumica ona srednja se raspala i zapusila neke dizne, prelivili karbovi 2 svecice zalivene. Nemos vise ni svabi da verujes i on valja djubre od gumica samo da uzme pare. Inace gumice su kostale 16.99 evra komplet, bacene pare. Montiran kinez sa off sa alija po ceni od 8 dolara. Uzeo sam 4 svecice i nov filter vazduha. Sad se kanim da odradim to sam, al ide motor vozimi se, jedna svecica malko zeza pucka po malo na uspuh dok je hladan.







Glava Dole

Pa je l' si sredio posle karbove? Nikako ne stavljaj nove svecice na karbove koji prelivaju, sjebaces ih odma :) Slavina... zasto da ne sam, kao da je neka nauka :) Svecice, ako imas kljuc, takodje :) Filter... isto...

stilgar

Citat: Milos96 poslato 27 Maj, 2017, 15:56
Pa je l' si sredio posle karbove? Nikako ne stavljaj nove svecice na karbove koji prelivaju, sjebaces ih odma :) Slavina... zasto da ne sam, kao da je neka nauka :) Svecice, ako imas kljuc, takodje :) Filter... isto...
karbovi bili sredjeni al onda orginalna slavina zajebavala pustala gorivo samo na PRI, vozis dok imas pune loncice, ON i RES ne pusta gorivo, imao sam kit za slavinu iz loisa, odradili i bilo sve ok 15 dana a onda se nesto desilo sa vakumom slavine il onom gumicom u sredini i parcici otisli u karbove 2 prelila, sjebala 2 svecice koje smo zamenili sa 2 sa kojima sam i kupio motor. Nova slavina je na motoru, treba samo filter i svecice da zamenim, ocisceni karbovi opet, al ko sto rekoh radi, sad pa mi se vise vozi nego sto mi se petlja oko njega.

navajo

Montirali lancanike i lanac Djolencetu:)


A onda pokisli kao misevi:




navajo

Samo sam malo omasila temu...jos se pitam gde mi je nestao post...pajsla [doh]

stilgar

I Djole je Suzuki na dobrom je mestu :)

navajo


Lazic


milomir22

@stilgar, ako ti bude trokirao motor i zezao, moze biti da ti protok kineske slavine nije dobar, proveri to pre nego sto zamenis svecice (koje uopste nisu jeftine). Ja sam preventivno zamenio slavinu, isto je moja stara lepila i zatvarala na res i on u voznji, nisam hteo da menjam membranu, jer su mi svi rekli za rizik. Ja sam stavio slavinu sa stare yamahe r6, ima samo on i off i jes' da mora rucno da se vrti, ali mi je mirna glava, a cena je bila nesto 20-30 evra.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

stilgar

Citat: milomir22 poslato 28 Maj, 2017, 08:20@stilgar, ako ti bude trokirao motor i zezao, moze biti da ti protok kineske slavine nije dobar, proveri to pre nego sto zamenis svecice (koje uopste nisu jeftine). Ja sam preventivno zamenio slavinu, isto je moja stara lepila i zatvarala na res i on u voznji, nisam hteo da menjam membranu, jer su mi svi rekli za rizik. Ja sam stavio slavinu sa stare yamahe r6, ima samo on i off i jes' da mora rucno da se vrti, ali mi je mirna glava, a cena je bila nesto 20-30 evra.
ne trokira on, nego dok se ne zagreje pri oduzimanju gasa malko pucka na auspuh, kad se zagreje nema vise tog zvuka. svecice denso X27ETR sam platio 650 din komad, one NGK JR9B su bile 8.99 u loisu a u bg su i skuplje, al hteo sam da izbegnem bracu srbe i falsh NGK.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.