Glavni meni

Honda cbr 600f 2011

Započeo markokoja92, 25 April, 2017, 15:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

markokoja92

Honda cbr 600f 2011, stranac, papiri izgubljeni. Motor u odlicnom stanju 9200km. Nije padano sa njega, vise informacija na 0642532372, moze i sms i viber. Cena 2100e.

markokoja92


Glava Dole

papiri izgubljeni...  [rofl]  [watching]

markokoja92

Ako mi verujes nigde ih nema, izgleda ostali u Svajcarskoj ☺

idanijel

Kod vlasnika

markokoja92

#5
Prepravljeno ☺

Hurricane

..detalji detalji, ccc

Niko ti nije rekao da se o tome ne pripoveda..

DebeliZmaj

#7
``Nije padano sa njega``

nego jer motor u despotovcu ?
to mu dodje policiska uprava jagodina...
sjajno .... imamo ko da pogleda motor ...


Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

fabricka boja ili je ceo farban?

markokoja92

Citat: UFF poslato 26 April, 2017, 00:57
fabricka boja ili je ceo farban?
Farbano samo ovo sto je belo, samo zbog zamene boje je radjeno

UFF

vidim

samo ovo sto je belo :D

a belo SVE

markokoja92

Citat: UFF poslato 26 April, 2017, 01:09
vidim

samo ovo sto je belo :D

a belo SVE
Hahaha, znaci sve osim crnog :)

dr32

Farban vizir, obe stranice, rezervoar, zadnje plastike i felne. Fabrika je samo crna plastika oko fara.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

idanijel

#13
klasicna dvljacina unakazena u svakom pogledu. farban mlad divljak sumnja da su mu vlasnici u blizini. tako bar lici.

rboban

Kliknuo neko na link na FB od korisnika markokoja92?

Zanimljiv clan foruma....

34     Op¹te teme / Ostale teme / Potrebna brava sa kljucem za Kawasaki Z800 2013.    poslato: 05 Jul, 2015, 01:09
Znate li mozda ko ima ovo i da li je izvodljivo da se napravi  kljuc po cepu od rezervoara?

Ride It Like You Stole It

Gavrolini


markokoja92

Druze, ja nikad nikog nisam zajebao niti od koga ukrao, posteno kupim i posteno prodam. Kao i svi gledam na svaku stranu da zaradim neki dinar, sada to sto ja rizikujem sa ovakvim stvarima to je moja stvar. Ko hoce da kupi neka kupi a ko nece onda nemoj da pise svasta jer ne diram nikog niti koga vredjam. Moj broj imas ovde, uvek sam tu ako mogu da pomognem nekako i kod mene je uvek svako dobrodosao tako da dodji i sve cu ti objasniti sto te zanima. I nasao si to za kljuc, a kako nisi nasao ono gde sam se ponudio da pravim komadni namestaj gde se odricem svoje zarade...

markokoja92

A ako ces tako onda kako ti nisu sumnjivi ovi sto su se javili za taj kljuc da odrade. Cim su se javili znaci upuceni su i radili su vec to. A ja za kljuc sam se javio jer su kljuc navodno izgubili u prevozu od francuske a taj motor se i sada vozi, mogu da te odvedem kod coveka ciji je motor, on je poslao motor sa kljucem i motor je stigao bez kljuca. Covek ima hotel u Francuskoj i vise je tamo nego ovde a ovi sto su vozili to kombijem znaju gde su ostavili motor...

Biker-Boy

Kad se izgube papiri to je najmanji problem, odes lepo u muriju , prijavis da si izgubio saobracajnu, i naprave ti novu i gotova stvar,
ja sam tako prosao, izgubio novcanik sa saobracajnom od auta i saobracajnom od motora i bez problema mi napravili nove,
zato mi nije jasno sta vam dodje to "izgubljeni papiri", kako bre izgubljeni, jer da su stvarno samo izgubljeni, mogli bi se izvaditi novi, ali ovde to nije slucaj, zato jedino logicno objasnjenje je da je motor kraden.
p.s. motor je prelep, lepo mu stoji ta crno-bela kombinacija
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Covek je bez zavaravanja lepo sve napisao kako je i sta je. Po meni je samo cena jaka za siroce ali ok , koga interesuje taj razume sve. Bolje to nego onaj sto je ovde prodavao Z legalan u top stanju pa se zaboravio pa posle pise kako je motor bio lupan i 99% presaran.