Glavni meni

kupujem kombi sa 9 sedista

Započeo mrle, 24 April, 2017, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

kod Sebe imas crash bar :D

za one koji nisu razumeli

Andreja

Citat: mrle poslato 02 Maj, 2017, 23:36
ima li neko da dovozi od preko?

Iscimaj BigShekija, izaæi æe ti u susret maksimalno.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

dzimika

Mogu da te uvate za k, ja vozio kombi 3 godine po srbiji. Po beogradu I po 200km za noc prelazio, 2puta me jurila murja bez "razloga", zaustavljali me sa putnicima I po 3, 4 puta za vece I sve se svodilo na to da duvam a cesto ni to
Ako se kombi vodi na fizicko lice I ti si vlasnik ne mogu nista, mogu da cimaju samo ako je na firmu

Inace lazicu, one kod pancevca je razjurila komunalna I finansijska inspekcija, ostali su neki koji imaju legalne firme I dozvole samo

Lazic

Ma ovde je jeb'o lud zbunjenog...

dzimika

Ma nije samo sto kad je trebalo niko nije primenjivao zakon.
Kombi prevoz zadnjih 20 godina radi bez problema i nikada nije bio u okviru zakona, ovo je sto se tice firmi kao sto su Gea, Tera i slicne a da ne spominjem brdo manjih privatnika sa jednim ili dva kombija
Nego Lasta je privatizovana, kupljena od strane Arive, tacnije poklonjena Arivi (uskoro i GSP), pa hoce i oni da udju na to trziste koliko sam cuo pa je drzava pokusala svu ostalu konkurenciju da zatvori, ali sve ovo se tice vozila koja su registrovana na firmu.
Ako je vozilo na fizicko lice onda realno ne smes da se bavis prevozom ali niko ti ne brani da vozis drugare i prijatelje gde hoces :D Nebitno ko je platio gorivo :)

Inace Mrle, ako hoces iole da imas posla trebalo bi da kombi ima duplu klimu, cak i tada ga je tesko ohladiti na suncu jer je to samo limena kutija bez neke preterano dobre izolacije ali bude prijatnije svakako. Vozio sam T5 Caravelu i kad se usija krov na suncu prvih pola sata iz izduva na krovu izbacuje vruc vazduh dok ne pocne da hladi.
Moje misljenje je da iole solidan kombi ne mozes naci bez 5, 6 hiljada, da je presao oko 500000 i da nije ceo pocepan iznutra ili da nije truo spolja cak i tada je pitanje

Vozio sam svasta Vito, T5, T6 transporter i multivan, Vivaro, V320 i od svih njih najbolja pozicija za vozaca mi je bila u Vivaru/traficu, T5 ima katastrofa polozaj, Vito onako, V320 ne smes ni da razmisljas o njemu osim ako nisi dobio sedmicu na lotou :)

UFF


mrle

Upravo se pazari, prenosi, Ducato 2.0jtd.
Na¹ao sam primerak u Sremèici, nije bio na oglasu. Enerijer odlièan, led osvetljenje, vi¹ezonska klima, rikverc kamera, parking senzori... Bio porodièno vozilo.
Videæemo kako æe da se poka¾e i ¹ta sam pazario.

DebeliZmaj

dakle mrle postaje prevoznik ...
ili je osnovao sektu pa verski turizam...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

od svega po malo.
Biæe kombinacija da se preveze neko negde, svadbe, sarane... da kombi otplati koju ratu kredita. Ni¹ta strogo komercijalno. Vi¹e prijateljski poslovno. A opet kul kombi za privatne potrebe. Solidno ide, solidno izgleda, registracija manja nego za Multiplu... Videæemo.

DebeliZmaj

znam par ljudi koji su se posla nabavke takvih vozila
posvadjali sa dobrim delom drugara i rodbine, posebno rodbine,
koja je ocekivala da je sve nekako dzabe za njih ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 10 Maj, 2017, 15:51
znam par ljudi koji su se posla nabavke takvih vozila
posvadjali sa dobrim delom drugara i rodbine, posebno rodbine,
koja je ocekivala da je sve nekako dzabe za njih ...

naravno, svestan sam toga.
ali mislim da je ok koliko goriva, pa duplo od toga za amortizaciju + putarina, vreme... daleko od komercijalnog, ali opet mene taj kombi ko¹ta, ko¹ta me za mene, ali da ga eksploati¹em za d¾, mogu slobodno da se ljute.
Opet, birao sam ne¹to ¹to mogu da kupim, odr¾avam, vozim, i jedan od deèaèkih snova mi je da imam kombi.

Veèeras kada klince vratim sa plivanja, a ispred zgrade parkiran kombi... njihove face, to nema cenu :)


off,
zmaje, preselio sam se sa poslom u Novopazarsku, potreban savet za dobru klopu :)

Lazic

Ime moje, i meni isto i sad sam sreæan kao ja da sam ga kupio... ;D :-*

DebeliZmaj

u broj 37 ? koji ces tamo ...
to je nekad bile sime milosevica ..
dakle.. Mara ti je sad blizu .. :)) ..
mada imas tu fast food na uglu sa m.gorkog ...
ali.. mara ti je .. hmm... uulici .. tipa 100m
u suprotnom od m. gorkog .. jeb se .. sad
mi se jede pljeka, sa sirom i jajetom preko ... mmm
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

kod nas u firmi se vozio dukato samo 2.8jtd, to je izdrkano maksimalno, sve lampice sijale i niko nije odrzavao... i prodat je tako

bobangsxr

Citat: Bori¹a poslato 10 Maj, 2017, 23:59
kod nas u firmi se vozio dukato samo 2.8jtd, to je izdrkano maksimalno, sve lampice sijale i niko nije odrzavao... i prodat je tako

Ista sad to ima veze sa Mrletovim kombijem  [neampojma]

Bori¹a

ti jtd ne mogu lako da se uniste [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

presao licno preko 100.000km u T5 kao i u kediu bez ikakvih problema a svaka smena novi vozac koga zabole qrac ceo za pazljivu voznju, lezece i slicno kad je sluzbeno vozilo ()isto kao sto sam ja god ipo dana jebo kevu mom polu vukao drva, vozio offroad a nikad ni kuglu ni semering zamenio nisam jer se nisu ni sjebale)

pored njega vozio berlingo i partnera koji se kvarili svaki drugi dan, govna raspala i kao nova a i toyotu buldog koja se nije bas pokazala iako je japanac, poe snegu bukvalno ne moze ni da krene

pre tog iskustva me ni puskom ne bi naterao da kupim jebeni vw, posle toga sam poceo da razmisljam o tome kao pouzdanu mazgu za akanje ali nisam imao potrebu za istom sve dok nisam napravio kucu
sad da imam viska kinte kupio bi amaroka bez razmisljanja

mrle

Citat: mrle poslato 10 Maj, 2017, 16:38


Veèeras kada klince vratim sa plivanja, a ispred zgrade parkiran kombi... njihove face, to nema cenu :)



stvarno nema cenu  [thumb_up]

DebeliZmaj

meni bi bilo cudno kad sam mali da me
matorci negde voye kombiujem .. ajde neki
mini van manji ... ili kombi ... al opet...
jest da ima prostora itd..
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell