Glavni meni

kupujem kombi sa 9 sedista

Započeo mrle, 24 April, 2017, 13:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

pozeljno do 2000ccm, do 3000e, da ima klimu, da je enterijer ok. Jumper, Ducato, Boxer...

mi¹ko_kolo

Mi u firmi imamo Renault Trafic, a isto to ti je i Opel Vivaro i Nissan Primastar. Mislim da je 1.9 dizel. Ide kao putnièki auto i ne tro¹i kao lokomotiva. Ima ih u dve karoserijske du¾ine.
https://www.polovniautomobili.com/kombi-i-laka-dostavna-vozila/10053468/renault-trafic-19-dci

mrle

Citat: mi¹ko_kolo poslato 24 April, 2017, 15:10
Mi u firmi imamo Renault Trafic, a isto to ti je i Opel Vivaro i Nissan Primastar. Mislim da je 1.9 dizel. Ide kao putnièki auto i ne tro¹i kao lokomotiva. Ima ih u dve karoserijske du¾ine.
https://www.polovniautomobili.com/kombi-i-laka-dostavna-vozila/10053468/renault-trafic-19-dci

ne pise da ima klimu. Zvacu ga. Istice registracija 200e.

dzimika

I moja preporuka za reno trafic ili opel vivaro, ti stariji modeli su malo slabasni u odnosu na novije ali zavrsava posao

Inace ducato, boxer I slicni su retki sa motorima ispod 2000ccm

Lazic

Ima 1.9td. Zna da popije 12-13... Al' ide ok...

Hurricane

..jesi li video sa ¾arkom1983, mislim da on ima neki kombi ko za tebe stvoren..

Lazic


¾arko1983

Mo¾da hoæe¹ "MOJ" znam da gaji¹ dosta simpatija prema njemu??

mrle

ima li neko da dovozi od preko?

Lazic

Citat: ¾arko1983 poslato 25 April, 2017, 09:01
Mo¾da hoæe¹ "MOJ" znam da gaji¹ dosta simpatija prema njemu??
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

gixxer

Imam Espace 1,9 Dci 2004g sad uvezen placene sve dazbine i pregled AMSS 2900 eu na ime ,ali 6+1 sedista,eventualno ako ti radi posao

ЯЭВОЛУТИОН

#11
Ako te zanima ima komsija vw transporter sa 9 sedista....rece mi nesto oko 8000.
klima vebasto i ta sranja....znam da je motor kompletno radjen...nova bregasta.... dizne servisirane
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

hvala.ali vw su toliko precenjeni, za neki iz devedesetih tra¾e kao za ducato, boxer iz 2002-2004.

Na¹ao sam na Ceraku jedan Ducato juèe, porodièni, nije radio komercijalno.
Sada sam u maloj dilemi: Èuo sam da murija pravi problem ako putnici nisu "familija". kao uporede liène karte, i vide da vozi¹ tuðince. Ispada da ne mo¾e¹ da poveze¹ drugare na pijanku. A opet sam èuo da je sve ok, samo ako neko iz kombija ne ka¾e da je platio za tu vo¾nju. Kombi bi tu i tamo odradio neku vo¾njicu da otplati bar deo rate za kredit. Svadbe, sahrane, neke vo¾njice po potrebi prijateljima, poznanicima...

Lazic

Samo ako neko ka¾e da je platio vo¾nju...

mi¹ko_kolo

Citat: mrle poslato 04 Maj, 2017, 09:41
hvala.ali vw su toliko precenjeni, za neki iz devedesetih tra¾e kao za ducato, boxer iz 2002-2004.

Na¹ao sam na Ceraku jedan Ducato juèe, porodièni, nije radio komercijalno.
Sada sam u maloj dilemi: Èuo sam da murija pravi problem ako putnici nisu "familija". kao uporede liène karte, i vide da vozi¹ tuðince. Ispada da ne mo¾e¹ da poveze¹ drugare na pijanku. A opet sam èuo da je sve ok, samo ako neko iz kombija ne ka¾e da je platio za tu vo¾nju. Kombi bi tu i tamo odradio neku vo¾njicu da otplati bar deo rate za kredit. Svadbe, sahrane, neke vo¾njice po potrebi prijateljima, poznanicima...
Po Srbiji mogu da te uhvate za ðoku. Nisi du¾an nikome da se pravda¹ gde si po¹ao. Kao ni tvoji saputnici. ©ta koga briga s kim si ti po¹ao na pecanje, svadbu, sa'ranu...

Lazic

Jes' a one Panèevce sa Multiplama i kombijima razjuri¹e...

mrle

pa zamisli situaciju da uzmem kombi i krenemo na zimu 2019te kod Li¹mija69 na proslavu paljenja FZRke i zaustavi nas murija... Kao utalili smo se za gorivo, 10% vi¹ka ide za forum, koji forum? motomanijaci... ¹ta imate kod sebe?


uuuuuuuuuu, zajebano, odustajem :)

Lazic


Peki

Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2017, 10:49
Nemam ni¹ta kod Sebe... ;D

Samo za liènu upotrebu, doktor mi prepisao....majke mi   [neampojma]  [neampojma]

Lazic

Ama, kod Sebe, veliko S... ;D Kod mene uvek imam... ;D Skoro uvek... ;D