Glavni meni

XTZ 750 1989 aka dzamahirija 4.0

Započeo DebeliZmaj, 11 April, 2017, 19:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Voznja u gradu stres,i nista drugo....,barem meni..,izbjegavam maximalno,sa autom moram,al sa motorom i ne moram!!
jin-jang

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

ma motor je zakon za grad... no stress  ;D

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 29 April, 2017, 21:54
Voznja u gradu stres,i nista drugo....,barem meni..,izbjegavam maximalno,sa autom moram,al sa motorom i ne moram!!
Glavni razlog ¹to smo neki poèeli da vozimo motore je ba¹ da ne bi morali po gradu autom, sva¹ta sa tobom... ;D Koliki god da je stres, kraæe traje kad sam motorom...

Glava Dole

Da, i u malom gradu 5 naspram 15min recimo ista destinacija, u korist motora... u BGu tek mogu da zamislim... kad se setim kad sam jednom zaglavio u bulevaru... do SDa sam mogao 5 puta da stignem dok smo se izvukli... pola metra pa cekaj, pola metra pa cekaj... da sam imao motor... samo op op i teraj :) Plus ne trazis parking, parkiras gde hoces, stanes gde hoces... ja preko trga, do bankomata... jednom jedan kaze samo jednom ima tako da te pokupe, pomislice da pljackas... a ja pustio motor da brunda, potkapa, kaciga, dizi pare, gas, teraj dalje... ispred svake prodavnice, ma gde god ti se cefne... mana je samo zima i kisa, tad bih vise voleo auto jbg... al i tad opet brze stignem nego autom tamo gde sam krenuo, samo sto se smrznem jbg... evo na -2 malo pre nego sto je prestao da pali... opet niti cekam kolone niti ista, gas i teraj ;D

! No longer available

Lazic

Asfalt se sija a ti k'o da si zimske gume imao... :o ;D

megaidiot


Glava Dole


DebeliZmaj

Jun jul kao sto vec napisah ...
Nije do mene ...
To tad se bqvim perifernim stvarima ...
Plastike su sad sve cele osim ono oko table, i to cu zamenim, nasao nove celjusti prednje pa cu i njih repariram, to jest rastavim vidi gumice klipove, dal mozda sa starih nesto da skinem ako je bolje ako ne jurim deo ...

Svakako mi pre jun jul motor ne dolazi ni blizu proriteta koje moram da resim a i tek tad cu imati za beki motor da kupim ..
Ovako u medjuvremenu se pomalo zanimam, ubijam vreme pa cu u julu imati spreman taj otpisani krs ...
E sad dal cu imati samo njega il jos neki pored njega ... Videcemo, nije mi to zivotni prioritet :)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

@DZ
udri samo neke vesele boje da je podmladis maksimalno :) ovako nesto







DebeliZmaj

Videcemo ... Na zimu farbanje :)
Ali da tako nesto ... ;)

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

megaidiot

Citat: DebeliZmaj poslato 30 April, 2017, 19:45
Jun jul kao sto vec napisah ...
Nije do mene ...
ma znam znam, rekao si vec.
ja pitao milosa, njegov se cini blize kraju, sta god to znacilo... [rofl] [rofl] [rofl]

a za farbu predlazem:
http://i41.photobucket.com/albums/e291/Olddog750/PA260467.jpg
http://i41.photobucket.com/albums/e291/Olddog750/PA260468.jpg

Glava Dole

Citat: megaidiot poslato 01 Maj, 2017, 21:48
Citat: DebeliZmaj poslato 30 April, 2017, 19:45
Jun jul kao sto vec napisah ...
Nije do mene ...
ma znam znam, rekao si vec.
ja pitao milosa, njegov se cini blize kraju, sta god to znacilo... [rofl] [rofl] [rofl]


Sledece nedelje... pa sledece... pa sledece... i tako se vuce od decembra [rofl]

DebeliZmaj

Za sad bela .. Posle metalic crvena odredjena nijabsa ali to na zimu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

@MegaidiJot:
Ono je obièna Tenera... ;D

Boban_m


Lazic


megaidiot

nema veze sto je obicna, ta esembe ide.

Lazic


DebeliZmaj

pa vidi ....moze ikamuflazni pattern ... nije problem...
videcemo ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell