Glavni meni

XTZ 750 1989 aka dzamahirija 4.0

Započeo DebeliZmaj, 11 April, 2017, 19:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

kole ... to mora se plati
skupo je to za tebe
idi zickaj gume negde
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

Citat: kosta66 poslato 28 April, 2017, 10:17
retki su imali prilike da se voze sa debelim. on dok kupi, pa dok rasturi, pa dok skolpi, ubode jedan dan u godini da ode negde. ja sam imo sreæe jednom da se vozim sa njim, ¹teta ¹to nema slika. bila bi istorijska.... njemu treba titula za ¾elju i trud da baci pare u le¹, o¾ivi ga, provoza se jedan krug i proda na lasti¹... :D

bacopar titula ;D

Imao priliku...vozio se ...e sad tesko je reci - sa debelim...mozda ispred...mozda iza...al dobro - u svakom slucaju neprocenjivo iskustvo.
Elem, Zmaje - otvori radionicu za ozivljavanje leseva i postani ko fol mehanicar il menadzer mehanicara - od tvoje voznje ( tim tempom - jedna voznja godisnje ) ionako nema nista.

Taman ozidas neki rostilj i peces kobaje u toj radionici i eto tebi zanimacije, a i svakom ko nema sta da radi - svrati na kobaje - pivo poneti sa sobom.

                     [cheers]


Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Jes, pa da napravi Uff-u konkurenciju. Jedan za pivo, drugi za kobaje  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

DebeliZmaj

ja samo primecujem da nesto svake godine sveanje predjete ... povuci cemo crtu koliko je ko presao motorom ovu leta ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

Od prvog februara oko 3000... Malo, ali to je samo lokal...

DebeliZmaj

odgovorio sam ovoj dvojici pametnjakovica
serbduck i lordu ... azdaha ce pazljivo sacekati jesen
pa cu ih potsetim ... rupu su sami sebi iskopali
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Aj ¹to se trese¹, nego ¹to æe¹ do jeseni verovatno 20.000 da obrne¹...

lord_oblivion

Pro¹le godine 18000+ za sezonu. Ali ove te¹ko, Laki. Druga firma, zadu¾io sam slu¾beni auto 24 sata + usrano vreme, sad motor palim svaki drugi vikend  :(
Povadiæe me jedino ¹to æu za odmor moæi da napravim preko 2000, ovo do sad vikendom sve siæa 100, 200km...naravno, èistog off-a  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

ja ako sam namako 500 kma od poèetka godine... biæe iljadu do nove godine ;D

serbduck

 Zmaje racuna se voznja po asfaltu i van asfalta - NE RACUNA SE DA OKRECES TOCAK U GARAZI ( dok peces kobaje ).
Evo ja nisam presao ni 200 km od pocetka godine.
Ocemo li da bacimo neku opkladu, pa da upisemo kilometrazu i da se saberemo na jesen?

                             [watching]                   

.
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

megaidiot

samo filter pravi da nadje i vraca se sa stelvija sa 100 iljada ladno...

kad popunjavas godisnji 'i ja sam bajker' obrazac, jel se pisu samo kilometri po otvorenom putu ili i po gradu?


Lazic

#53
Svaki po gradu vredi kao 10 na otvorenom. ©to se tièe stresa za motor i vozaèa i sticanja iskustva. ©to se tièe zadovoljstva, za svaki na otvorenom putu bi menjao celu sezonu po gradu... Naravno da to ne radim, mada ima i takvih ljudi koji jednom godi¹nje obrnu turu od 10-15.000, ali ja sam u fazonu, pristajem i na 100 metara motorom samo da vozim... ;D



@DZ & Serbduck:
Kad se kumovi podjebavaju, neprocenjivo... ;D :-*

serbduck

Voznja po gradu - mucenje -  sto motora , sto vozaca. Prosto nema svrhe - sem da steknes osecaj ili sto rece Lazic - iskustvo, naravno i da pogubis zivce.

Voznja na otvorenom putu - zato vozim motor.

Treba  naterati DZ da prestane da popravlja i da pocne da vozi . Ove voznje po forumu i garazama su bezveze.

Nema podjebavanja - il si bajker il nisi. Motor je kupio, ima i opremu, ima i dobru volju - jos samo da krene.

Mozda ga pokrene opklada...kobaje i pivo........  i salata od maslacka.

                              [watching]





Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

megaidiot

a i bez zajebancije i u pravu je da se kod nas sve manje prelazi, uglavnom zbog para.

Lazic

Juèe sam se zatekao u najveæoj gu¾vi od u¹æa do Zvezdare, mogao sam da se provlaèim, stigao brzo kuæi, ali jeb'o te, stres za medalju, grozan oseæaj... Drugo je divljanje po gradu, leti noæu kad nema ¾ive du¹e... ;D

UFF

Kako bre voznja motora po gradu mucenje?
Sta je onda voznja automobila po gradu?
Meni je voznja motora po gradu zadovoljstvo, pogotovo kad je guzva, sto veca to bolja jer samo pomislim ijaaaooo koliko bi se iznervirao da sam sad u kolima i odmah krene osmeh dok obilazim magarce u kolonama :D

Lazic

Ma i meni, ali stalno imam oseæaj kako svi hoæe da me ubiju... Mnogo vi¹e volim kad nisam u gradu... Kad nisam u gradu, ni auto mi ne smeta...

Andreja

Ne volim da sam u gradu ni pe¹ke, ja sam seljaèko dete, ja bih samo u brda, planine, ¹ume...
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D