Glavni meni

tezak udes na avalskom putu kod skretana za Vrcin

Započeo andrijadragan, 09 April, 2017, 21:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

niko ne napravi udes namerno. od te èinjenice svi trebamo da krenemo. svi mi gre¹imo. jer smo ljudi, a ne raèunari. mnogi se svaðaju, plju jedni na druge, te ovaj kriv, te onaj kriv. svi bi mi da sudimo. nesreæe se dogaðaju i dogaðaæe se sve vi¹e i vi¹e. vozila su sve br¾a, dok smo mi ljudi, sve gori i gori. jednom je tatica napisao ne¹to, èuvajte se sebe. ja bi na to dodao, a ne drugih. zakon tu ni¹ta ne mo¾e da promeni kaznama, dozvolama, kategorijama, kenjanjem o opremi etc, mo¾e samo sve vi¹e da revoltira èoveka, pa je èovek sve vi¹e kurèevit i sve se vi¹e svaða i sudi, a niko ne krene od sebe samog. da ka¾e, èekaj, ja gre¹im, aj da malo pripazim na sebe, jer i drugi gre¹e. i opet ka¾em, niko ne napravi udes namerno.

Biker-Boy

Kad neko proleti na crveno svetlo to komotno moze da se smatra da je namerno, jer svesno i direktno ugrozava saobracaj, jer zna da vozila iz drugog pravca imaju zeleno a on i dalje prolazi na svoje crveno....totalni kretenizam, ne moze gore.
I feel the need..... the need for speed !!!

Kostić

#22
istina. i ja zavrnem 230 kroz gagarina da se doka¾em devojci. i to je namerno. mo¾da ti stane¹ na svaki stop? ne? i to je namerno. sve ¹to prekr¹i¹ jeste namerno. ali udes ne izaziva¹ namerno, jer kad kr¹i¹ misli¹ da se mo¾e bez posledica. dal stane¹ svakom pe¹aku? ne? imao si fore? ok, nije ti se desilo. nemoj da sudi¹. opravdaæe¹ ono ¹to govorim.


bajdvej, jedan na¹ omiljeni foruma¹, redovno voli da ga spièi kroz crveno. mo¾e biti da si ga sad uvredio. inaèe je mnogo dobar èovek, al eto ima taj feti¹.

andrijadragan

To   sve  jeste  samo  nije  fetis ...... [samoubistvo]
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Hurricane

Citat: kosta66 poslato 10 April, 2017, 11:48
istina. i ja zavrnem 230 kroz gagarina da se doka¾em devojci. i to je namerno. mo¾da ti stane¹ na svaki stop? ne? i to je namerno. sve ¹to prekr¹i¹ jeste namerno. ali udes ne izaziva¹ namerno, jer kad kr¹i¹ misli¹ da se mo¾e bez posledica. dal stane¹ svakom pe¹aku? ne? imao si fore? ok, nije ti se desilo. nemoj da sudi¹. opravdaæe¹ ono ¹to govorim.


bajdvej, jedan na¹ omiljeni foruma¹, redovno voli da ga spièi kroz crveno. mo¾e biti da si ga sad uvredio. inaèe je mnogo dobar èovek, al eto ima taj feti¹.


stari je to feti¹ar, treba ga jebati, pod maè bato...

:-*

Biker-Boy

Pa bice mu fetis ali ne dugo, kad tad ce mu ponestati srece.
'bes zensku kojoj treba 230kmh po gradu da se napali, treba njoj 230mm u bulju pa ce da vristi od adrenalina  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick

Citat: Biker-Boy poslato 10 April, 2017, 14:16
treba njoj 230mm u bulju pa ce da vristi od adrenalina  ;D

Jeste, bas cu sad za nju da ga kratim  :)

Glava Dole


Kostić

Citat: andrijadragan poslato 10 April, 2017, 13:12
To   sve  jeste  samo  nije  fetis ...... [samoubistvo]

born tu bi vajld? pa i ti ima¹ feti¹, kolko vidim... nemoj da si puca¹ u usta, biæe¹ ru¾an. u srce bre.


Citat: Hurricane poslato 10 April, 2017, 14:06
Citat: kosta66 poslato 10 April, 2017, 11:48
istina. i ja zavrnem 230 kroz gagarina da se doka¾em devojci. i to je namerno. mo¾da ti stane¹ na svaki stop? ne? i to je namerno. sve ¹to prekr¹i¹ jeste namerno. ali udes ne izaziva¹ namerno, jer kad kr¹i¹ misli¹ da se mo¾e bez posledica. dal stane¹ svakom pe¹aku? ne? imao si fore? ok, nije ti se desilo. nemoj da sudi¹. opravdaæe¹ ono ¹to govorim.


bajdvej, jedan na¹ omiljeni foruma¹, redovno voli da ga spièi kroz crveno. mo¾e biti da si ga sad uvredio. inaèe je mnogo dobar èovek, al eto ima taj feti¹.


stari je to feti¹ar, treba ga jebati, pod maè bato...

:-*

karaæemo ga u titelu :-*

Citat: Biker-Boy poslato 10 April, 2017, 14:16
Pa bice mu fetis ali ne dugo, kad tad ce mu ponestati srece.
'bes zensku kojoj treba 230kmh po gradu da se napali, treba njoj 230mm u bulju pa ce da vristi od adrenalina  ;D

ne treba njoj, meni treba da se napalim. mnogo je ru¾na, dodu¹e tad sam bio pijan, pa mi je bila lepa. al opet, ne di¾e mi se ispod 200+ :)

èuvajte se budale manijaèke :)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mrle


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Gavrolini

Ko je Robert Tot? Jbt toliko nebuloza ispricanih i zacinjeni sa dramskom svadbom koja je trebala da bude u subotu pa on sad pita da li je odlozena....o boze idiota.

nenadlaza

Citat: Gavrolini poslato 10 April, 2017, 21:08
Ko je Robert Tot? Jbt toliko nebuloza ispricanih i zacinjeni sa dramskom svadbom koja je trebala da bude u subotu pa on sad pita da li je odlozena....o boze idiota.
Tamo kod tog skretanja je stanica laste a prekoputa uz sumu prodaju voce,povrce mozda je neko od njih tot ili je to izmisljeno ime ili nije  njih dvoje nema .Jos uvek stoji mrlja na asvaltu od ulja.

Gavrolini

Pa upravo to. Ljudi su izginuli a po novinama se opet pravi spanska serija.

Lazic

Novine propadaju, sva¹ta æe da objave...

Hattrick