Glavni meni

tezak udes na avalskom putu kod skretana za Vrcin

Započeo andrijadragan, 09 April, 2017, 21:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

andrijadragan

  tesko  prepoznati  motor  cini  mi  se  da   je  dioda  izbrendirana  u  boje  rossi  46,,,  direkt  udarac  u  auto   ...  momka  su  odmah  odneli  ,,devojka  ostala   bas  teske  povrede  nogu  totalni  prelomi   zatvoreni.......    kazu  da  je  momak  iz  Resnika......
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

ako  neko  zna  ko  je  covek  i    moze  da  pomogne....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Hattrick

Pa sta je bre ovo, pre neki dan Joka, danas kod Kovina dvojica, sa dva motora, prate se i u udesu sa automobilom obojica izgibose, sad ovaj udes na Avalskom. Bogami lose krenula ova sezona.

andrijadragan

  motor  je  odleteo    desetak  metara  od  udesa   ..oni  su  zavrsili  u  automobilu   u  krovu  i  sofersajbni,, mislim  da   im  je  auto  presekao  traku  prilikom  skretanja  u  sporednu  ulicu.......  posto  je  udarac  u  automobil  bio  u  vozacevu  stranu  izmedju  krila i  tocka  koji  je  bio  smotan  u  levo.....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

andrijadragan

  Momak   je  u  kriticnom  stanju.....
Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

Glava Dole

Citat: Hattrick poslato 09 April, 2017, 21:44
Pa sta je bre ovo, pre neki dan Joka, danas kod Kovina dvojica, sa dva motora, prate se i u udesu sa automobilom obojica izgibose, sad ovaj udes na Avalskom. Bogami lose krenula ova sezona.

Uzas... tragedija za tragedijom...

Kostić

au. ako je on iscepao krov...  nije dobro. brzina...

banevuk

Боже ме сачувај и саклони шта се бре ово дешава............... ужас за ужасом

Lazic

Jedna od onih godina... Samo da su svi poèeli da voze u februaru. Ovako k'o pu¹teni sa lanca... :(


Citat: andrijadragan poslato 09 April, 2017, 21:47



Ovaj momak ako se izvuèe, svaka èast... :(

navajo

Ovo je strasno....sezona nije ni pocela kako treba, a svakog dana samo stizu tuzne vesti...nakon svega danas, malopre mi drugar na svirci kaze da su od njegove supruge koleginin sin i devojka mu imali udes, pokupio ih auto, ona je poginula, a on je u urgentnom u kriticnom stanju....strasno:(


Hurricane

..znaèi, samo lagano drugari, koliko se to mo¾e..

boki68

stvarno strasno los pocetak sezone. nadam se da nece niko vise nastradati

Jefta

Nikada nisam voleo nikome da kenjam o nacinu voznje. Bio bih licemer jer nekada i ja poteram ako je dobar put i dobar asfalt. Doduse vremenom sam naucio da vozim na taj nacin da razmisljam da nigde nemam prednost, cak ni kada je meni zeleno svetlo.
Ne mozes da utices na sve faktore u voznji, ali bar neke mozes da minimiziras ili potpuno iskljucis.

Ovakva situacija mi se desila na povratku sa voznje iz Bajne baste kada sam isao sa burazerom. Na obilaznici kod Loznice. Video sam da lik hoce da se ukljuci iz pravca Loznice na magistralu. U glavi sam pomisljao nemoj da izletis nemoj da izletis i vec sam bio pustio gas i pripremio kocenje, da bi magarac bukvalno izleteo na 100m ispred mene, uplasi se i umesto da doda gas on se ukopa u mojoj traci. Jedva sam ga izbegao sa desne strane. Sva sreca pa se covek izvinjavao jer je burazer vec krenuo da silazi za motora da ga bije. To je i poenta sto sam i burazeru rekao. Neko bi tu pomislio da ima prednost i dodao bi gas jer je dobar put i dobar pravac i onda bi ovaj izleteo.
Jedina stvar je da cuvate sami sebe koliko god mozete!!!

Lazic

A i kad bi nekako ljudi poèeli da po¹tuju bar one propise koji ¾ivot znaèe, stop, trougao...  U poslednje vreme uredno skreæu levo kad idem pravo i jo¹ se svaðaju kad neæu da ih pustim...

UFF

jbg u njegovoj glavi je to logicno i realno da ako ti mozes da prekoracis brzinu motorom i da obilazis preko pune moze i on da skrene gde se ne sme i bez migavca..

lord_oblivion

Stop malo ko po¹tuje, trougao niko. Ni crveno svetlo nije 100% amin, poneko d¾ukaèki proðe. Zaustavnu liniju da ni ne spominjem.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Odavno sam rekao, ako ikada budem vlast za saobraæaj, niko neæe moæi da pola¾e za kola bez bar 3 godine na motoru...

pittatore

STRAVIÈNA NESREÆA NA AVALI Poginuli momak i devojka na motoru http://www.blic.rs/9ykgg2w
:(