Ćao, Anonimni posetioče
Moto Manijaci  |  Motori  |  Smrtni slučajevi (Urednik: Lazić)  |  Tema: deliblato
Stranice: 1 [2]
Štampaj
Autor Tema: deliblato  (Pročitano 3709 puta)
0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Hattrick
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GSX 1300 R
Kvalitet: +1470 (42%)
Zahvalnice: 39

Odgovor #20 - 11 April, 2017, 22:09 Ocena: 0
Ignoriši

Gledam pre koji dan, u EU imas kurseve kocenja, bezbedne voznje, i na osnovu kojih ako ih polozis imas umanjenu premiju osiguranja.

Pre bi potpisali da svi pocrkaju, nego da paraziti zarade dinar manje.

nek mi se kurca napusi ko smislja takve nebuloze...ah...pa da...pepa krmaca,ministarka koja se u sve razume a najvise u kuceve preko kojih je dosla tu gde jeste

Casting Couch je oduvek bila institucija u politici i administraciji. Nece to skoro nestati.
Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +1763 (19%)
Zahvalnice: 105

Odgovor #21 - 12 April, 2017, 03:30 Ocena: +2
Ignoriši

tu gde su poginuli momak i devojka, sam ja prošle godine izbegao auto kroz levu traku. isti slučaj, al me video u poslednjem trenutku i stao u sred moje trake. išao sam oko 100 120. nama je to rekreativna brzina tuda, vozi se mnogo brže, a sve je to naseljeno mesto. vozači automobila nemaju kulturu, to stoji, al nemaju ni teleskop da nas vide pri 100 na sat. realno, mi ne poštujemo ograničenje brzine za duplo i više od duplo. realno je da je tuda prošlo hilajdu nas, al je hiljadu prvi nastradao. dok se ne desi, niko ne obraća pažnju. kad se desi svako svakom sudi. oni nama. mi njima.

svi smo mi krivi.

лако је плитку бару замутити и будалу наљутити
Lazić
GayLord
Mod
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7938 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #22 - 12 April, 2017, 19:20 Ocena: 0

Sa 100-120 svaki motor stane brže od kola koja idu 80, oni su išli malo brže. Inače od kad vozim motor ne sećam se da sam tuda prošao sa  manje od 100...

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #23 - 12 April, 2017, 19:42 Ocena: 0
Ignoriši

je ne bih smeo da tvrdim da stari motor bolje stane od modernog auta, nisam isprobavao, al sam osetio...

Lazić
GayLord
Mod
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
 Facebook: Poseti
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +7938 (18%)
Zahvalnice: 353

Odgovor #24 - 12 April, 2017, 19:46 Ocena: 0

Moguće, al' ovo i nisu bili baš stari motori. Tuga...

Kostić
ne lazem majke mi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Odgovor #25 - 12 April, 2017, 19:56 Ocena: 0
Ignoriši

sve i da su novi iz radnje, opet ne bih smeo da tvrdim tako. ipak su to dve kreditne kartice sigurne samo u pravolinjskoj osi naspram četiri široke gume i četiri amortizera. i nemoj o kilaži, potisak srazmerno velike kilaže na prednju osovinu je brižna briga prizvođača automobila, a na motoru abs sumnjam da valja, jer je motor zajeban za kočenje u smislu da samo pravolinijski ima šanse da naglo stane kako treba bez pada na stranu u slučaju da kreditna kartica izgubi grip. motor možda bolje stane sa 20 na sat, ali ni u to nisam siguran.

a tuga jeste. velika...

usput, pogleda jsnimak onog turčina, što je vozio 400 na sat....

kawasaki ZXR750h1, poznat po jakoj prednjoj kočnici naspram mercedesa ne baš tako mladog 0:1 ista brzina, rastojanje oko pet do sedam metara, plus zakasnela reakcija neka bude pola sekunde recimo. kava zemlja sa izgubljenim gripom, mečka puter...
« Poslednja izmena: 12 April, 2017, 20:12 kosta66 »

Stranice: 1 [2]
Štampaj
Moto Manijaci  |  Motori  |  Smrtni slučajevi (Urednik: Lazić)  |  Tema: deliblato