Glavni meni

deliblato

Započeo nenadlaza, 09 April, 2017, 21:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Jagodinac

Zali boze dva zivota puna energije. Neka su im siroki putevi nebeski. Porodici saucesce.
Ove godine je bas,bas krenulo crno.. Nije ni pocela sezona,a nastradala su preko 15 zivota sigurno.

Lazic


Hattrick

Zalost jebiga, oni se pratili, i matori prdonja sa seoskog puta ulazi na glavni, i prvi udari direktno u njega, drugi da ga izbegne sleti sa puta i poginuse obojica. Bas tuga.

https://www.happytv.tv/vesti/hronika/35524/tragedija-u-kovinu-ovo-su-nastradali-motociklisti

LoneWolf46

Auuu, velika tragedija, nazalost opet krenulo crno kao i prosle godine. Zasto u ovoj zemlji covek ne moze da sedne na motor i da se provoza bez straha da ce ga neko udariti? Saucesce porodici, ovo je velika tragedija.


Sent from my iPhone using Tapatalk


mali_zmaj

Ovo je strasno...
jin-jang

megaidiot

vise i nema smisla ni brojati.  :(
uzas.

Lazic

Naravno da ima. I gledati ¹ta se kako i gde desilo. Neæu odustati od vo¾nje sigurno, ali moja majka æe da umre... Oèi na leðima i (malo)lak¹a ruka na gasu, mnogo bi manje sranja bilo...

megaidiot

ma jeste, al mnogo bre ljudi za tako malo vremena.

El Jefe

Нешто треба предузети да се скрене пажња народу на оволике несреће. Пратеће коментаре по новинама на ове несреће, колико идиота има за воланом, још више их има који читају вести и који пате од предрасуда о мотоциклистима. Несреће које изазову мотоциклисти су много ређе, возачи аутомобила су криви својим елементарним непознавањем саобраћаја. Џабе деда мразови и ускршње зеке када ускоро неће бити ни деда ни зека. Предлажем протестну вожњу кроз Београд и да их гађамао ципелама.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

sinoc bilo nesto na rts-u o motoristima...pljuvacina  neka

balcan girl

jos je bolji naslov u novinama motori ih kostali zivota, rekoh rodjaèe zivota ih kostao èièa æoravi u jugu koji nije ispostovao prvenstvo prolaza a ne motori....
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

El Jefe

Будала не да жмигавац и убије мотоциклисту. Онда будала на власти најављује строжу контролу мотоциклиста.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

secate se kada je auto upao u reku pored kafane sa pijanim omladincem u gepeku, pa je strucna komisija predlozila resenje da omladina mladja od 21 ne sme da vozi nocu...

Kanarinac

I pre toga nisu smeli da voze nocu, posle upda u reku su resili da ne smeju da voze jaca auta, preko 100ks ili tako nesto

eclipse4

nek mi se kurca napusi ko smislja takve nebuloze...ah...pa da...pepa krmaca,ministarka koja se u sve razume a najvise u kuceve preko kojih je dosla tu gde jeste

clutch&brake

Realno jurcamo. Realno da prosecan vozac ne moze da oceni kojom brzinom idemo. Realno je da vozaci kola nemaju kulturu voznje.
Momak i devojka sto su poginuli,poginuli su na najgorem mogucem mestu. Mestu gde ja gas uvek oduzmem bas zbog ovakvih situacija. Juce ujutru sam napusio kurcem jednog gospodina koji nije hteo malo u stranu da se pomeri. Kaze imas zutu traku. Kada sam skino kacigu i potkapu i sisao sa motora tada je skapirao da sam od krvi i mesa. I reako mu ne smemo zutom trakom da idemo. Ostao je u cudu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

megaidiot

Citat: Kanarinac poslato 11 April, 2017, 16:18
I pre toga nisu smeli da voze nocu, posle upda u reku su resili da ne smeju da voze jaca auta, preko 100ks ili tako nesto
prejak auto i noc ih je naterala da se ubace jednog u gepek a zatim auto u reku.
znam kad sam bio mladji, kako padne mrak ja poludje da nadjem neku vodu da se udavim. nedobog da sam imao nesto od 100ks tada.

ma uzas, mislim da su rasterali sve strucnjake pa sad improvizuju i stvarno misle da imaju dobra resenja.

Citat: clutch&brake poslato 11 April, 2017, 22:11
Realno jurcamo...
realno.  :(

Hohštapler

...dok panduri budu cucali u grmlju i na nekim puteljcima na totalno nebitnim mestima da bi uzimali PARE umesto
da stvarno pokusavaju da sprece nesrece, kontrolisu na rizicnim mestima, i da donose zakone i uredbe koje za cilj imaju da stvarno edukuju vozace - dzaba nama...
Njima su ljudi brojevi...
Smisle oni svasta - ali da mi platimo, edukacije prve pomoci, skuplje polaganje, skuplje registracije...
Svim politicarima koji smisljaju takve zakone jebem mater.

Gledam pre koji dan, u EU imas kurseve kocenja, bezbedne voznje, i na osnovu kojih ako ih polozis imas umanjenu premiju osiguranja. A tamo ljudi nauce bar osnove bezbednosti motorciklista u saobracaju. Kod nas je zakon i sistem polaganja isti vec 50 godina, a motori u proseku 10 puta jaèi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.