Glavni meni

nas Joka imao udes :(

Započeo bigsheki, 03 April, 2017, 22:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Krenem da napi¹em pa ne mogu... a u glavi... mutno drugari...
Oèi se trude da izo¹tre, ali mutno pa mutno... :'(
jebem ti monitor na ovim laptopovima... nije jer su oèi pune, lap top je...


Najlep¹a stvar ovog foruma su ljudi koje upozna¹. Kad smo se zadnji put dru¾ili na Radiofaru i kad smo se vraæali kuæi ka¾e meni burazer, pamtiæu dok sam ¾iv: "Vi ste nam to forumu svi kao neka rodbina, porodica, a svi se znate samo preko foruma... tako su svi pozitivni... svi dobronamerni"
Njemu to nije bilo jasno.

Nije ovo moto klub.
Ovde su obièni ljudi okupljeni oko zajednièke stvari koja nam je i koja æe nam DO KRAJA obele¾iti ¾ivote. Vo¾nje motora.
KAKO to objasniti nekome ko nije probao ko ne shvata tu strast???
Èega se sve odrièemo, ¹ta sve ne kupujemo, gde sve ne idemo da bi u¾ivali vozeæi...
ALi nismo mi ti koji propu¹tamo - mi znamo da ¾ivimo!

Joko prijatelju, srce te nije izdalo kao matorca u krevetu, nije u snu, nije... veæ dok si u¾ivao vozeæi motor. Zavidim ti.
Nek su ti krivudavi i lepi putevi nebeski.  [cheers]


Ako neko sazna kad i gde je sahrana nek javi, ako jo¹ neko oæe da idemo, mogli bi Manijaci  da naprave buku i isprate jednog od njih.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

pocivaj u miru! ne mogu da verujem...

Bojan

Iskreno saucesce porodici. Nadam se da je supruga OK

UFF

Saznacu prvi, javice mi Diana, ici cemo da ga ispratimo kao i Dzigija sto smo na zalost
Ako to njegova porodica zeli i odobrava naravno

Dragana friz

Tuga velika. Saucesce  :(

boki68

Prijatelji Joku ce danas da obduciraju u Beogradu. Zatim sutra ili kako vec nose za Novi Sad da ga kremiraju , takva mu je zelja bila i koju njegova supruga hoce da ispostuje. Zasada stvari tako stoje ja sam sinoc bio kod njih kuci posto smo se mi ne samo vozili zajedno nego smo i kucni prijatelji. Ja sam supruzi rekao da bi ljudi hteli da ga isprate na vecni pocinak ali precizan odgovor nisam dobio , i nisam ni insistirao posto nije vreme za to . Verujte i meni je veoma tesko od kada sam izgubio oca on mi je bio uzdanica za sve.Joka je za mene bio iskren pravi prijatelj koga nikada necu zaboraviti.Bilo sta saznam napisacu a mi cemo nacin nacin da se oprostimo od njega

gorki

Siroki ti putevi nebeski.
THINK BIKE !

boki68


boki68

jedna sa nasih zajednickih putovanja

Lazic

Napolju je vreme kako se oseæam...

MIGE


Slaninar

Hoh¹tapler sve rekao. Tuga.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

OKi

#112
Idi bre Ho¹tapler, pa ovako rano da mi natera¹ jezu i suze (ponovo)  [klanjam_se] [klanjam_se] :'(

boki68

Dani prolaze osluskujem telefon , zvace ali poziva nema .Moga Bate vise nema praznina je velika . tuga pregolema , zaborava nema...............................

Super Saiyan

Nisam ga znao, ali mi se stomak stegao dok sam èitao ovo... Tuga velika, poèivaj u miru, dru¾e...

andrijadragan

Bolje  da  zaserem  odmah nego  da  se  kasnije  nesto  iskomplikuje......

boki68

U petak u 11 h na groblju u Tordi selu gde je Joka ziveo bice oprostaj ili sahrana . posto ce Joka biti u cetvrtak kremiran a u Tordi nema mesto za urnu takodje nema mesto ni za cvece, cerka me je zamolila da nekupujemo cvece nego da pare sto smo namenuli za to doniramo supruzi .

jevta

Ajde Joko pa da uskrsne¹ u nedelju

Lazic

Idi bre u per¹un, i suze i smeh...

bigsheki