Glavni meni

nas Joka imao udes :(

Započeo bigsheki, 03 April, 2017, 22:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

bora63

Danas sam bio kod naseg drugara,Joke....
Nazalost vesti bas i nisu dobre. Na odelenju je i za sad se da kazem prosto, nista znacajno ne radi. Operacija koja je hitna je za sada u drugom planu jer ima probleme sa srcem a nazalost, jos uvek je na ortopediji. Sa kardiologije ne dolaze i valjda zbog pretrpanosti (kako rece lekar) ne mogu da ga tamo prebace i urade sta i kako treba da bi mogla da se uradi operacija. Lekar sa ortopedije sumnja da je imao neku vrstu infrakta. Moguce ako jeste da je i to uzrok pada....
Posete su od 13-14h ali mislim da nije pametno za sada ici, pitanje je kolko je i sa cerkom mogao da komunicira i kolko je bio svestan.
Supruga koja je bila sa njim je jos u bolnici u NSu i kako Dijana (cerka) rece , dobro se oporavlja i trebalo bi da do kraja nedelje izadje.
Drugari ako li nekog imamo u klinickom to jest na kariologiji, bilo bi mozda dobro da se pokusa nekako ubrzati pregled i prebacivanje na to odeljenje.





Lazic

A pr¹ljenovi ne bi trebali da èekaju operaciju dugo... :( Daj da naðemo neku vezu za kardiologa...

bora63

licno mislim da i ne mora bas sa kardiologije, mozda neko i sa nekog drugog odelenja moze sta uciniti, recimo, zna nekog sa kardiologije ili sta vec..... Ma da bar pokusamo nekako jer, vreme curi ...

Lazic


Boban_m

Bas sam se pitao kako iskusan bajker sa zenom iza sebe moze da ispravi krivinu na poznatom putu, kad ono infarkt... a neki dan mu rodjendan bio :(

savke

Cuo sam da je neko imao udes sa zx 14 ali ni na kraj pameti mi nisu bili Bata i njegova supruga...tako divni ljudi,nadam se da ce se sto pre oporaviti

Hattrick

Ma svasta moze, uglavnom se najtezi udesi desavaju u krugu od 10km od kuce. Samo da nas drug ozdravi sto pre, i sa sto manje posledica. Ako je bilo kakva pomoc potrebna, javljajte.

Glava Dole

Citat: savke poslato 04 April, 2017, 17:28
...tako divni ljudi...

Da, ja ne pamtim da sam ikad jedan jedini negativan post napisan sa njegove strane procitao... zasto se takva sranja stalno desavaju dobrim ljudima nikad mi nece biti jasno :(

boki68

evo nesto novih vesti bio danas sa Jokinom cerkom i Borom63 stanje nije bas obecavajuce Joka je u besvesnom stanju tesko dise i ceka operaciju . stanje mu je nestabilno .pre kicme treba da se sanira srce i secer koji mu je prevelik . trebala bi veza kod lekara za brzu intervenciju na srcu. tesko mi je da vam ovo pisem , jer mi Joka mnogo znaci kao drug i prijatelj u zivotu.Izgleda da pad nije se desio sam od sebe nego je srce sto ce lekari reci bilo u pitanju. Zato molim  vas ako neko ima poznanika koji radi u bolnici gse Joakim lezi da mu pomogne oko brige . unapred hvala

boki68

izvinjavam se nisam video da je bora ovo vec napisao .

Hattrick

Nema veze, sto vise informacija, cak i onih najsitnijih to bolje, neko ce mozda u tim sitnim detaljima da nadje prodju, poznanstvo neko ili neki nacin da se brze pomogne coveku.

mali_zmaj

 :(   

Nemam rjeci,sem da pozelim brz oporavak!!
jin-jang

juga

Kada mi Bora danas reèe, nije mi bolo dobro. Divan èovek, nadam se da æe se brzo oporaviti!

Bori¹a

au jebote... zelim brz i uspesan oporavak, zaista od srca... drzi se

makinjo

Ne daj se kolega . Nadam se brzom oporavku ......

bora63

Jos jedna vest, nazalost ne previse dobra  :(
Joka je prebacen posle reinermacije u sok sobu, srce za sada radi sa 30 posto kapaciteta. Nalazi se na odelenju A (ili tako nesto,nisam bas najbolje razumeo) i posete su od 13 do 13.30h.
Nadam se da ce biti dozvoljene i da ce nas drugar imati snage i da ce moci da izdrzi.
Drzi se prijatelju

misa-pei

Mnogo mi je te¹ko zbog Joke. Jedan od najfinijih ljudi koje znam. Dr¾i se, dru¾e!!!
Država je najveći neprijatelj naroda

Lazic


Nadalina

Dzukela u podznaku

DraganPavlicevic

Razgovarao sam danas sa Dijanom, Jokinom æerkom. Ka¾e da æe joj majka sutra-preksutra izaæi iz bolnice.Joka je dosta lo¹e. Najgore je to ¹to se ne zna kada æe biti operisan. Joko prijatelju, uz tebe smo.