Glavni meni

Koji kofer uzeti????

Započeo ada, 24 Mart, 2017, 23:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bigbad86

Nisam probao bez ruku sa ovim koferom, probacu.

Lazic

Citat: megaidiot poslato 05 April, 2017, 18:33
a za taj veci ziroskop za veci tocak ne znam gde moze da se postavi ziroskop i koliko bi to kostalo?
Ne znam dal' si ozbiljan, al' ako jesi, mislio sam na ¾iroskopski efekat... Sam toèak je vrsta ¾iroskopa, ¹to se br¾e vrti stabilniji je. Veæi toèak jaèi efekat... ;D [cheers] Ako si bio neozbiljan, jeb'ga... ;D

megaidiot

Ako skinem ziroskop sa tocka 21'' i stavim na ovaj sad sto je 17'' da li ce biti stabilniji, isto kao i sa tegicima na kormanu ili nece?
Takodje da li moze da se stavi bez da se menjaju diskovi jer je veci? Ili mogu da ostanu isti ali treba distancer?
Kao sto ovde kaze: http://motostrano.blogspot.co.at/2007/06/hardware-supermoto-brakes-explained.html

bucko


milomir22

Ja imam ovaj kappa zippy 46 i dosta je dobar. Jednom mi je mehanizam uhvatio podkapu i jedva sam ga otvorio, ali je kofer izdrzljiv i otporan na udarne rupe. Najbrze sam s njim vozio 180 i nisam primetio nekakve probleme, stoji stabilno i lepo se vozi.

I meni korman vobluje kad se pusti, bez kofera retko kad vozim, ali cu bas da probam da pustim ruke. Moguce da je i ulje u vilama, lezajevi prednjeg tocka, losa guma, tezak kofer, tegici, nije uvek kriv ram kao sto ljudi pomisle (narocito ako ne vuce u stranu). Inace, na skuteru koji sam prodao sam mogao 10 kilometara da pustim ruke, nije ni mrdao s putanje, a prednja guma mi je bila ocaj zivi. Nisam imao kofer na njemu.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


bucko

Brate o kojim ti ¾iroskopima prica¹?

Brzo zovite Revoluciju,mislim da ce se obesi kad vidi ovo.

megaidiot

Pa Lazicevi ziroskopi - sto se brze vrti, stabilniji je.

Lazic

Nisu bre moji ¾iroskopi... :)