Glavni meni

Koji kofer uzeti????

Započeo ada, 24 Mart, 2017, 23:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

56 bi morao d'iske¹ira¹ odmah :P
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Sta bre nositeu tim koferima a da ne staje u tank bag.....remeti stabilnost motora a nosivost deklarisana je 5 kg.....
Kome fali tovarnog prostora nek vozi kombi ili karavan....motor treba da bude sto laksi i sto stabilniji...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: Andreja poslato 27 Mart, 2017, 23:34
56 bi morao d'iske¹ira¹ odmah :P
Nai¹ao bi i 56 na rate kod nekog dobrog èoveka... :D



Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Mart, 2017, 23:50
Sta bre nositeu tim koferima a da ne staje u tank bag.....remeti stabilnost motora a nosivost deklarisana je 5 kg.....
Kome fali tovarnog prostora nek vozi kombi ili karavan....motor treba da bude sto laksi i sto stabilniji...
Na mom pi¹e 10kg i max brzina 120, tovario i 20kg alata, a Filip ga je testirao na preko 200, sve ok... :D

megaidiot

na toj kappi treba paziti da se nesto ne zavuce u sistem zatvaranja, neka kesa, krpa, deo ranca, sta god.
moze da se zatvori, ima da sazvace to, a onda ume da bude jebeno otvoriti kofer.

na giviju nikad nisam imao takvih problema, a tovario sam ga toliko da se deformisao jadan.
cudo sta se sve moze preneti na motoru.

Lazic


Andreja

Haha, rekoh mu u predstavljanju, sad vidim tvoj post :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Realno, skroz se uklapa meðu manijake... ;D

megaidiot

e, pa to je rezultat odabira nicka koji donekle koincidira sa karakterom, a posle samo princip doslednosti da ne moram da razmisljam gde se kako zovem po netu. :)

UFF


mrle




Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Mart, 2017, 23:50
a Filip ga je testirao na preko 200, sve ok... :D

klepetalo? ma ajde...

Lazic

Kofer jeb'o te... :o ;D Jel bio na onom èudovi¹tu od Suzukija... ??? ;D



@Blytherin' idiot:
Definitivno si na pravom mestu... :o ;D ;D ;D [cheers]

megaidiot

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Mart, 2017, 23:50
Sta bre nositeu tim koferima a da ne staje u tank bag.....remeti stabilnost motora a nosivost deklarisana je 5 kg.....
Kome fali tovarnog prostora nek vozi kombi ili karavan....motor treba da bude sto laksi i sto stabilniji...
ima i ovaj givijev æivot:
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/71Wbc2u9NWL._SY355_.jpg

mrle

Citat: Laziæ poslato 29 Mart, 2017, 01:48
Kofer jeb'o te... :o ;D Jel bio na onom èudovi¹tu od Suzukija... ??? ;D


a ja pomislio da je kofer mo¾da bio u gepeku neke alfe ili bmw-a.

Lazic


Bori¹a

moj kappa testiram pun odece i na 200+ kroz sozinu... nije se makao :D :D

ЯЭВОЛУТИОН

jel to ono kad si ocesao bankinu...ili nekom drugom prilikom,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

bankinu sam ocesao na prvoj voznji hondom, tako da sve sto se desilo, bilo je posle toga [rofl]

bigbad86

Evo bolje slike Brrkinog kofera, testiran sa jednom kacigom i alatom unutra. Staje bas dosta stvari i ne trese u voznji sam kofer kad drugom predjem preko sahte ili lezeceg


Lazic

A na veæim brzinama? Jel utièe na pona¹anje u vo¾nji?

megaidiot

jel i kle ima foru da zaosciluje prednji tocak ako pustis korman kad se zaleti natovaren?