Glavni meni

Moto fest u Banjaluci

Započeo PECA BMW, 21 Mart, 2017, 01:34

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Ovo deluje kao da ce biti dobar skup . ako nista drugo bar ce biti dobre muzike ..

http://motofest.mkstrsljen.com/
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

UFF

ZASTO CAPS LOCK ?



sad moram da se drkam da editujem

da li je taj moto fest vazniji od svih drugih festova i tema u ovom podforumu pa zasluzuje samo on da bude napisan velikim slovima?

PECA BMW

ma samo sam kopirao tamo sa sajta pa tako izaslo , ispravljeno !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

VR 46

Ово стварно делује као да ће бити одличан скуп,јел планира још неко од манијака да иде? Гледао сам смештаје,типа за четворо је око 4000дин,мада то је сад цена,што се ближи вероватно ће бити скупље,надам се да ће се јавити колега мали Змај па да нас посаветује шта и како.... [cheers]
Twist of wrist!

PECA BMW

Ja sumljam da cu ici i to samo zbog zelenog kartona . Svirka vidim bice dobra a i dobra voznja do tamo .
Da idem verovatno bi bio u kampu u okviru skupa ne bih bas trazio smestaj .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Samo sto vam mogu reci je da je Kastel u samom centru grada,a takodjer i svi ti moteli i hoteli,tako da mozete parkirati motor i imate minut hodanja do centra grada..,naravno manijake cu da docekam i da im pokazem grad,i okolicu...,platim pivu.....,za sada ne znam detalje,posto nesto i ne poznam momke iz Strsljena..,mada odem na cugu do njihove kafane...,ako vas sta interesuje,pitajte..
jin-jang

Jefta


El Jefe

Citat: mali_zmaj poslato 21 Mart, 2017, 22:19
Samo sto vam mogu reci je da je Kastel u samom centru grada,a takodjer i svi ti moteli i hoteli,tako da mozete parkirati motor i imate minut hodanja do centra grada..,naravno manijake cu da docekam i da im pokazem grad,i okolicu...,platim pivu.....,za sada ne znam detalje,posto nesto i ne poznam momke iz Strsljena..,mada odem na cugu do njihove kafane...,ako vas sta interesuje,pitajte..
Где живи она плава што јој је полусестра јапанка?
Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

jin-jang

Darko

Jocooooo ? A ?
Æemo li ? :) :)

VR 46

Као што реког Даре,делује као добра вожња и зезање,ја планирам да идемоо?  ;D
Twist of wrist!

Darko

e pa , ako planiras  .... necu se bunim  ;)

mali_zmaj

Obavezno se javite,ako budete dolazili...
jin-jang

VR 46

Планирај да долазимо,само је питање колико нас тачно,јављамо се,хвала  [thumb_up]
Twist of wrist!

PECA BMW

Citat: mali_zmaj poslato 22 Mart, 2017, 17:09
Obavezno se javite,ako budete dolazili...

Nego ima li sta od fabrike "Rudi Èajavec" ili je to odavno ugaseno ?
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Trzni centar brale!!  moj broj  +387 65 541 248    manijaci,tu sam,zovite,ko god dolazi u B.Luku..
jin-jang

Lone Wolf

Не може рај на земљи.


mali_zmaj

Ja sam tu,ko hoce na kaficu,pivicu nek se javne..  065 541 248
jin-jang